BitDefender Total Security Full Versiyon indir


BitDefender Total Security 2015 versiyonu ile daha sağlam bir çalışma mantığı ile karşınıza çıkıyor. Hiç bir zararlı yazılım BitDefender Total Security karşısında güçlü kalamaz. BitDefender Total Security 2015 akıllı çalışma mantığı ile zararlı yazılımları, keylogger ve trojan gibi kötü amaçlı yazılımları yakalayıp yok eder ve bilgisayarınıza zarar vermesini engeller.

Photon Teknolojisi
Bitdefender Total Security photon teknolojisi ve aşılması imkansız güvenlik duvarı ile bilgisayarınızı yavaşlatmadan ve işlerinizi aksatmadan en üst düzeyde güvenlik çözümü sunuyor.

Davranışsal Tarama Motoru
Bilgisayarınızdaki ve İnternetteki her tür tehdide savaş açan Bitdefender Total Security davranışsal tarama motoruyla bilgisayarınızı korur. Bulut temelli servislerinden güç alan yazılım arka planda sessizce çalışırken, çalıştığını hissetmeyeceksiniz bile.

Üst Düzey Koruma
Bitdefender Safepay gibi farklı özellikler ile de kullanıcının kişisel gizliliğini ihlal edecek her türlü yazılım ve virüse karşı üst düzey koruma sağlar.


BitDefender Total Security 2015 Full 18.11.0.872 32 Bit İndirTurboBit 1 INDIR -- TurboBit 2 INDIR -- LetitBit INDIR -- Uploaded INDIR -- Cloud.Mail.Ru INDIR


Boyut: 410,70 Mb
Upload Siteleri: Turbobit - Letitbit - Uploaded - Cloud.Mail.Ru
Virüs Taraması: Eset Smart Security / Temiz
Sürüm: Tam Sürüm ve Full Versiyon indirilebilir
Desteklediği Sistem:Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

BitDefender Total Security 2015 Full 18.11.0.872 64 Bit İndirTurboBit 1 INDIR -- TurboBit 2 INDIR -- LetitBit INDIR -- Uploaded INDIR -- Cloud.Mail.Ru INDIR


Boyut: 443,05 Mb
Upload Siteleri: Turbobit - Letitbit - Uploaded - Cloud.Mail.Ru
Virüs Taraması: Eset Smart Security / Temiz
Sürüm: Tam Sürüm ve Full Versiyon indirilebilir
Desteklediği Sistem: XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1


BitDefender Total Security Full Tam indir