gittigidiyor

Easm Multiboot Usb | 15In1 | Subat 2014

m-ortak

Aktif Üye
EASM MULTIBOOT 2014 ŞUBAT Windows 7-8-8,1 + EASM XP V6 + USB'den ÇALIŞAN XP + Acronis ( USB Bellekten format )
Uzuun Uzun Açıklamamdan, Yazı rengimden, Bilmem kaç kez Download edilişiyle ilgili Rakam vermemden veya bunu gösteren resimi Paylaşmamdan Sıkılanlar SAÇMA bulanlar veya herhangi bir sebeple çekemeyenler Sevinebilirsiniz TNCTR'deki Son PAYLAŞIMIMDIR... Herhangi baska bir forumda da Paylasimada devam etmiycem Dedikya Sistemin çalışmasını Forumda uzun uzun açıklamıycam, şimdi standart kendiliğinden değişen resimler koyucaz 3 - 5 satır yazı yazıcaz " Renkli Olmamak kaydıyla
smile.png
" Malum Forum kuralları var, ama indirdiğiniz sistemin içinde ayrıntılı şekilde yapmanız gerekenleri yazdım üşenmeden okuyun onu lütfen ve sorun yaşıyan Kullanıcılar olursa, Ben Müsait oldukça onların sorunlarını cevaplıycam, Ayrıca yine Teşekkürler eline sağlık demek yerine bu sunumun altındaki "teşekkür et/Beğen" butonunu kullanmanızı rica ediyorum, Güle Güle Kullanın..!

Knpa25.gif
Klp8qX.png

Kurulum sonrası Masaüzeri geldiğinde Sizi karşılayacak menü buradan istediğinizi Yapabilirsiniz..!​
xJBroo.png

Format sonrası Katılımsız Programları kurmak için Seçim yapabileceğiniz menü​
Basitçe Açıklama:

1.Güncellemelerde hem DİSM hemde Sysprep Yöntemi Kullanılmıştır.
2.Aktivasyon işlemi PC açılıp Masaüzeri geldiğinde, sizi karşılayacak olan menüden yapabilir veya kendi Aktivasyon sisteminizi uygulayabilirsiniz.
3.Kurulum için Minumum 32GB'lık USB Bellek olmalı veya taşınabilir Hdd nasıl arzu ederseniz.
4.NetFramework 3.5 Aktif Edilmiştir. Windows7 sürümlerine 4.5.1de Eklenmiştir.
5.EASM XP V6 yeniden Düzenlenmiş hali Sunulmuştur, Ayrıca Full Driver eklenmiştir, Masaüzeri geldiğinde sizeden birkaç onay isteyecektir Driver kurulumu bitmeden, Katılımsız kuruluma GEÇMEMENiZi öneririm zira sisteminiz Donabilir ve Driver kurulumu esnasında PC yeniden başlatmak istermisiniz dediğinde ONAYLAMAYIN..! Katılımsız Kurulumlarda bittiğinde, PC'nizi KAPAT deyip 10 - 15 SN sonra Açıp öyle kullanın.
6.internet Explorer 10 Sürümü kullanılmıştır, Bir arkadaşımın Yoğun isteği üzerine, Girdiği bazı sitelerde ie11 Sorun çıkartıyor dediği için Win7 ve 8 sürümleri ie10'dur ama Win8,1 sürümleri yine internet explorer11 içerir...
7.DriverPack eklentisi Sayesinden Yazıcı driverından tutunda TV kartına ses kartına kadar tanımadığı hiçbir Donanım kalmayacak, XP ve Tüm windows Sürümlerinde X64 veya X86 Sorunsuz Çalışmaktadır.
8.Görsel surumlerin yanisira ençok kullanilan windows sürümlerinin SADE KLASIK halide hem x86 hemde x64 olarak sunulmustur.

Daha fazla görsel Resim isteyenler için
Spoiler

x0X7G9.png
x8Ok2V.png
KZ6WNg.png
xRAXYG.png
wLM2GV.png
t8k59.png
t8jrz.png
t8jt4.png
t8jvr.png
t8h56.png
Kişiselleştirilebilir Windows 7 Boot Açılış ekranını, istediğiniz şekilde PC açılışını sağlayabilirsiniz
wvGglr.png
wb1jWd.png
eQ5Jky.png
wb1lAZ.png
t9b2c.png
pre_1363631858__tema_15.png
Kr4gLa.png

hotbord_34

Aktif Üye
ben indirdim hangi programı işle usb ye atıcam şimdi ben

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.