gittigidiyor

Botech Piko 106 Turksat Listesi 09-05-2012

aykulelektronik

Aktif Üye
Botech Piko 106 Turksat Listesi 09-05-2012

Ekli dosyalar

• Botech Piko 106 Turksat Listesi 09-05-2012.rar
    27.8 KB · Görüntüleme: 27

nes

Aktif Üye
thank you

paylaşım için teşekkürlercayyy

dendendere

Aktif Üye
benim gibi acemiler için açıklayıcı kısa bir cümleyle bunun ne olduğunu ne işimize yarayacağını belirtseniz keşke...

benim piko 106 gold değil, farkı var mı ?
bunları yükleyince kumanda iptal olmasın ?
bi de mezzo diye bi fransız müzik kanalı var, normal (kutulu) uydumda açılıyor, bu küçük piko106 nasıl çözer napmam lazım ?

eminim oralarda yardım edecek birileri okuyordur...

şimdiden teşekkürler..

ERK@L

Aktif Üye
benim gibi acemiler için açıklayıcı kısa bir cümleyle bunun ne olduğunu ne işimize yarayacağını belirtseniz keşke...

değil, farkı var mı ?
bunları yükleyince kumanda iptal olmasın ?
bi de mezzo diye bi fransız müzik kanalı var, normal (kutulu) uydumda açılıyor, bu küçük piko106 nasıl çözer napmam lazım ?

eminim oralarda yardım edecek birileri okuyordur...

şimdiden teşekkürler..
VERİLEN DOSYA kanal Arama yapmanıza gerek olmadan USB YOLUYLA YÜKLENEN HAZIR GÜNCEL KANAL LİSTESİ..
emu açık ise birçok şifreli kanalı izlersin.
EMU AKTİF ETME....
emu açma kodu : 9878 emü açık
9879 emu kapalı

piko106 VE piko106 GOLD ARASINDA SADECE SKART BAŞLIKLARI RENGİ FARKLI. SİZİNKİ NORMAL GOLD OLANDA ALTIN SARISI UÇLU OLMASIDIR.2.SİNİN YAZILIMI VE ÖZELLİKLERİ TAMEMEN AYNIDIR.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.