gittigidiyor

Trımax th-12000 görüşleriniz sorunlarınız ve istekleriniz

ERK@L

Aktif Üye
türkiyede satılan ligtv kendi receiver gömülü modülü ile kart eşleşmeli trımax.sa takarsan kartın bir süre sonra bloke olur.yurtdışında yasal dt modüllü kart satışı var ordan alabilirsen mödüllü kartını takıp izlersin ama fiyat daha pahalı olduğundan değmez...

egemen2012

Aktif Üye
arkadaşlar ms kablosuz klavye ve mouse 800 modeli bu cihazda calisir mi internet gezgininde kullanmak icin almak istiyorum bu ozelligini kullanan var mı ?
teşekkürler.

ERK@L

Aktif Üye
kullanmadım ama piyasadaki çoğu kablosuz klavye ve mouse çalışır.ben everest ve microsoft test etmiştim tanımıştı.
sana tavsiye bence şimdilik masraf yapma derim cihazdan internete girdiğinde hızlı sörf yapamazsın.istersen ilk önce kablolu usb klavye ve mouse ile bir test et memnun kalırsan o zaman al.

sebu

Aktif Üye
slm erkal29 abi yeni yazılım nezam gelecek bılgı varmı ve iptv olacakmı şimdıden tşkler abi

sebu

Aktif Üye
slm

slm erkal29 abi yeni yazılım nezam gelecek bılgı varmı ve iptv olacakmı şimdıden tşkler abi

dimili21

Aktif Üye
dreambox benzeri kanal ve buket oluşturma işlemi olması kanalın hemen yanında epg sini göstermesi güzel olurdu dreambox vs.cihazlar gibi

egemen2012

Aktif Üye
arkadaşlar hotbirddeki bbc hd kanalinda Türkçe altyazıyı kumandadan nasıl ekliyorduk ?
teşekkürler.

qualitymanager1

Aktif Üye
kanal üzerinde iken kumandanın tam ortasında yer alan SUBTL (altyazı demek) tuşuna bas, ama pek çok cihazda bu özellik randımanlı çalışmıyor

qualitymanager1

Aktif Üye
ancak bu tuş italyan sky film kanallarında daha iyi çalışıyor, ingilizcesi olanlar için işe yarar, ancak bu durumda da bazen cihaz kilitleniyor, umarım yeni yazılımda bu sorun da giderilmiş olur

egemen2012

Aktif Üye
bir de web arayüzü gelirse cihaza yeni yazılımda cok guzel olur. bilgisayardan web arayuzu sayesinde hic kumanda ile ugrasmadan cccam bilgileri girilebilir kanal listesi alınabilir pc de duzenlenen kanal listesi yine web arayüzünden cihaza gönderilebilir ve yine ip tv desteği gelirse web arayüzü sayesinde ip tv adresleri de buradan yazılıp cihaza gönderilebilir...

yakupowersky

Aktif Üye
iptvgelmesini beklıyorum bende coktandır verılecekdendı ama hala yazılım yokiptv ıcın

komando38

Aktif Üye
sayın ustalar 1.58 yazılımını koyabilirmisiniz meçburen fifi ile bağlanmata olduğum internete 1.68 le bağlanamıyorum 1.58 de sorun yoktu 1.50 yi yüledim ama oda youtbe ye girmiyo veya atıyo airtires 54 mps adaptör 1.58 le bağlanıyo 1.68 le bağlanmıyo selamlar

ERK@L

Aktif Üye
sayın ustalar 1.58 yazılımını koyabilirmisiniz meçburen fifi ile bağlanmata olduğum internete 1.68 le bağlanamıyorum 1.58 de sorun yoktu 1.50 yi yüledim ama oda youtbe ye girmiyo veya atıyo airtires 54 mps adaptör 1.58 le bağlanıyo 1.68 le bağlanmıyo selamlar
yazılımla alakalı bir durum değil başka bir sitede bunu size söylemiştim.işini görecekse aşağıdaki linkten 1.58 yazılımı verdim ordan yükleyebilirsin...

http://www.mediafire.com/?q54dzi58l54a3jw

Energy

Aktif Üye
Bölüm icin teşekkürler, bende Youtube çalışmıyor, waiting data der kalır seklinde, Extra Movie server seciyorsun sonuc yok ve son olarak 1 hafta oldu cihazi alali ancak aktiflik tarihi Mart 2012 ve Mart 2013 gözükmeler öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

Birde son :) ipTv ne ise yarar teşekkür ederim.

ERK@L

Aktif Üye
yazılım versiyonun eski olduğundan waiting data.da kalıyor en son yazılımı yükleyin yotube düzelir.
senin cihazı serverı önceden aktif etmişler aldığın yerden cihazını değiştir.
ip tv sayasesinde internetten tv keyfi yaparsın internet hızın IPTV için
minimum 4 megabit hızında ve limitsiz paketlerin tercih edilmesi tavsiye edilir.bundan düşük olursa kesinlikle stabil çaışmaz cihazda.

cebjk

Aktif Üye
iptvli yazılımdan bir haber varmı çıkacakmı veya çıkacak başka yazılım varmı

egemen2012

Aktif Üye
hayırlısı olsun ...
uzun zamandir bekliyorduk umarım ip tv eklentili güzel bir yazılım olmuştur.
gerek yazılımlarda gerekse destek konusunda emeği geçen bütün ustalara teşekkürler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.