gittigidiyor

Trımax th-12000 görüşleriniz sorunlarınız ve istekleriniz

Energy

Aktif Üye
Teşekkürler

yazılım versiyonun eski olduğundan waiting data.da kalıyor en son yazılımı yükleyin yotube düzelir.
senin cihazı serverı önceden aktif etmişler aldığın yerden cihazını değiştir.
ip tv sayasesinde internetten tv keyfi yaparsın internet hızın IPTV için
minimum 4 megabit hızında ve limitsiz paketlerin tercih edilmesi tavsiye edilir.bundan düşük olursa kesinlikle stabil çaışmaz cihazda.
Hem hızlı bilgilendirme hemde destek icin teşekkür ederim.

ERK@L

Aktif Üye
hem hızlı bilgilendirme hemde destek icin teşekkür ederim.
biz paylaşım ve destek için burdayız elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz....
linux nxp tabanlı cihazlarda yotube yapısal değişiklik yaptığından şu an bağlanmamaktadır.kısa zamanda yeni yazılım verilecektir....

ERK@L

Aktif Üye
Yazılım falan çıkktığı yok.
.
cihaz için dürüst oldukça hertürlü yorum yapabilirsin ama bu şekilde sallama yalan yorumlarada izin vermeyiz tanımazsam yazılım yapan üstadı sen hazırlıyorsun diyeceğim yazılımları ondan böyle mesaj yazıyorsun derdim ama uzaktan yakından tanığın bile yok yazılımları hazırlayan kişiyi nasıl böyle mesajlar yazıyorsun anlamış değilim.

Son düzenleme:

ERK@L

Aktif Üye
Arkadaşlar cihazlar vb.konular hakkında iyi yada kötü yorum yaparken kişilerin şahsiyetlerine dokanmıyacak şekilde yorum yapın lütfen...

cebjk

Aktif Üye
bence cihaza ve desteğe laf etmeyin ben gayet memnunum önceki cihazım da muhatap bulamıyordum bu cihazda istediğim her desteği buldum.

egemen2012

Aktif Üye
arkadaşlar idman tv sizde açıyor mu ? key mi değişti acaba ?
saygılar.

klaystron

Aktif Üye
arkadaşlar 1,65 versiyon yüklü th 12000 cihazda usb bellek üzerinde altyazıda bir sorun yaşıyorum. altyazının altyapısında siyah gölge yapıyor görüntü kalitesini bozuyor. bir fikri olan varmı ? teşekkürler

ERK@L

Aktif Üye
Alt yazıda bir sorun yok izlediğiniz tüm alt yazılı filmlerde sorun yasıyorsunuz yoksa bazilarinda mı?

klaystron

Aktif Üye
1,46 versiyonu yüklüydü çok problem yaşamıyordum altyazıda

Trimax

Aktif Üye
Dsmart modulum takili ancak bazi kanallarda sifre istiyor haliyle, dsmart sifrem var ama ne yaptiysam sifreyi girecek yeri bulamadim.kanalin ustundeyken sifreyi yazmaya calistigimda baska kanala geciyor.yazilim 1.68 yardimci olursaniz seviniri. Tesekkurler.

Trimax

Aktif Üye
bu arada sifreli kanal uyarisi da surekli ekranda,sifre girecek herhangi bir yer mevcut degil.
Saygilar.

ERK@L

Aktif Üye
Dsmart modulum takili ancak bazi kanallarda sifre istiyor haliyle, dsmart sifrem var ama ne yaptiysam sifreyi girecek yeri bulamadim.kanalin ustundeyken sifreyi yazmaya calistigimda baska kanala geciyor.yazilim 1.68 yardimci olursaniz seviniri. Tesekkurler.

bu arada sifreli kanal uyarisi da surekli ekranda,sifre girecek herhangi bir yer mevcut degil.
Saygilar.
d-smart müşteri hizmetlerini arayın.sizi teknik servise bağlayacaklar.onlar sorunu halledecekler...
aradığınızda cihazın yanında olun size şifreli kanal üzerine gelin diyecekler bir süre bekledikten sonra kanallar açılacaktır...

Son düzenleme:

zetaxxx

Aktif Üye
erkal dostum 1.68 yüklü. cihazı 09.09.2011 de aktive ettim . bir kaç aydır izlemiyordum . 2 gündür kanallar açılmıyor. server süresimi bitmiştir acaba . teşekkürler

Energy

Aktif Üye
SKY SPORT HD yayınında 30 sn normal 1 sn takılma ile seyretmekteyim. Sorun nerede olabilir? Teşekkürler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.