gittigidiyor

Yumatu Spark HD Lınux (ST7111) Kurtarma Yazılımı VE Yükleme Talimatı Resimli Anlatım

ERK@L

Aktif Üye
Yumatu Spark kurtarma Yazılımı VE Yükleme Talimatı Resimli Anlatım
AÇILMAYAN CİHAZINIZI KURTARMA YAZILIMI
[HIDE]

KURTARMA YAZILIMINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİRİN

http://www.mediafire.com/?8b87kgn3299k24x

1-USB BELLEĞİNİZİ FAT 32 FORMATINA ÇEVİRİNİZ.İÇİNE İNDİRDİĞİNİZ DOSYAYI WİNRAR VB. PROGRAMLA ÇIKARIP SADECE SPARK YAZAN DOSYAYI USB BELLEĞİNİZE YÜKLEYİN.
CİHAZ KAPALIYKEN USB BELLEĞİNİZİ CİHAZIN ARKA KISMINA TAKIP ÖN PANALDEN OK TUŞUNA PASILI TUTUP CİHAZI ARKA SİVİÇTEN AÇIYORUZ
78514738.jpg

2-FORC YAZISI ÇIKANA KADAR BEKLİYORUZ
61184806.jpg

3-YUKARI TUŞA BASIP SPARK BÖLÜMÜNÜ SEÇİYORUZ

78603667.jpg

4-OK TUŞUNA BASIP CİHAZIN ÖN PANELİNDE SAYMASINI BEKLEYİN.
77319495.jpg

5-SUCC YAZISNI GÖRÜNCE CİHAZI ARKA SİVİÇTEN KAPATIN.
29510401.jpg

6-CİHAZ KAPALIYKEN TEKRAR OK TUŞUNA BASIP FORCE YAZISINI GÖRÜN. (RESİM 1 VE 2 ANLATILDIĞI GİBİ YAPIN)
61184806.jpg

7-İLERİ TUŞUNA BASIN YÜKLEME İŞLEMİ BAŞLAYACAKTIR
40692724.jpg

8-SUCC YAZISI ÇIKINCA CİHAZI ARKADAN KAPAMA DÜĞMESİNDEN KAPATIN.

27096120.jpg

CİHAZINIZ ARTIK TEKRAR KULLANILMAYA HAZIRDIR....
[/HIDE]

EMEĞE SAYGI GÖSTERELİM BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYELİM

FORUMA KATKIDA BULUNMAK İSTEYENLER GÜNDE BİR KEZ GİTTİGİDİTOR REKLAMINA TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

marem

Aktif Üye
selamlar...yumatu spark 7111hd cıhazımın enigma2 bölümünde bir sıkıntı yok...spark bölümüne geçince cıhaz açılmadan kendini restlıyerek(veya koruyarak)kapalı konuma geliyor...ben spark kurtarma yazılımın aynen uyguluyarakatıyorum...spark bölümü açılıyor setting yükleniyor.cıhaz normal olarak izleniyor...içn plugin(addons)atabiliyorum.....fakat spark bölümünden cıhazı kapatıp açınca spark bölümü açılmadan cıhaz kendini kapama moduna alıyor.cıhaz öyle kalıyor....ÇÖZÜM?

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
çok yaygın olmadığından dolayı inceleme imkanımda olmadı buyüzden çok bilgi sahibi değiliz
ama butür durumlarda imaj değişikliğiyapılıyor ve sorun gideriliyor

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
bu cihazlarda aynı anda normal kendi yazılımı ve e2 yazılımı aynı (kapatıp diğerine gecerek) anda kullaılabılıyormu,yoksa sadece bir tanesini yükleyip o sekildemi kullanıyorsun.?
Yada e2 yazılımı USB ye kurup o şekildemi kullanıyorsun?Az acıklarsan bi çözüm bulabiliriz sorunun nerden kaynaklandıgını anlayabiliriz

marem

Aktif Üye
bu cihazlarda aynı anda normal kendi yazılımı ve e2 yazılımı aynı (kapatıp diğerine gecerek) anda kullaılabılıyormu,yoksa sadece bir tanesini yükleyip o sekildemi kullanıyorsun.?
Yada e2 yazılımı USB ye kurup o şekildemi kullanıyorsun?Az acıklarsan bi çözüm bulabiliriz sorunun nerden kaynaklandıgını anlayabiliriz
ilginize teşekkür ediyorum....hatayı buldum...şöyle: Çözüm:.....vaycanına......ne ka dar kolaymış....cıhaz kapandıktan sonra (ben hata var zannediyordum) tekrar kumandadan açma tuşuna basınca spark önümde...yayınları izliyorum..belki bir başkası benim gibi telaşa düşmesin.her hatanın telafisi varmış

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.