gittigidiyor

Btkcam info

feyzo

Aktif Üye
Merhabalar
Btkcam info ya ihtiyacım var nerden ve nereye yüklüyeceğimi bildiren arkadaş varmı?
Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Merhabalar
Btkcam info ya ihtiyacım var nerden ve nereye yüklüyeceğimi bildiren arkadaş varmı?
Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

bTKCAM İNFO proğramını buradan yükleme yapabilirsiniz:

http://satcafesi.net/forum/btkcam_tools-t23338.html

ama nereye yükleyeceğim dediğiniz zaman bu soru anlamsız, bu proğramın ne işe yaradığını bilmiyorsunuz manası çıkacar...Proğramın ne olduğu ve ne işe yaradığını ne yapmanız gerektiği detaylarıyla yukarda anlıtlamktadır.

(Mesajınızı geç gördüm ancak yanıt verebildim kusura bakmayın.)

saygılarımla...

fikret57

Aktif Üye
bu programı arıyorum yardım edermisiniz.BTCAM İNFO

hurzati

Aktif Üye
sade btkcam ınfo'yu ne yapacaksınız. eğer işinizi görecekse biraz sonra yükleyeceğim.

ERK@L

Aktif Üye
2 medajdaki Akhisarlı Üstadın verdiği linke tıklarsan btkcam info ve btkcam ile tüm dosyaları görebilirsiniz...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.