gittigidiyor

tüm üye ve yöneticiler duyuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Değerli üyeler sitemizde serial crack ve yasal olmayan paylaşımlar yasaktır tüm üyelerimiz ve yönetim için geçerlidir lütfen forum kurallarını okuyalım

siiera

Yönetici
Administratör ₪ Co.Administrator ₪ Süper Moderatör ₪ Moderatör ₪ Elektronik Teknisyeni ₪ Vip Üye
olan bütün yonetici arkadaşlar okusun ve mesaj yazsınlar sonradan neden mesaj sayım eksildi demesinler şimdiden saygılar

foruma verilen prg ve yazılımlar bu uydu alıcıları dahil bazı açılan konularda aynı ama bir tek versiyon yanı surum farından dolayı hemen başka konu açıyorlar konu açmasınlar bir önceki konuya eklesinler yoksa nereye kadar gider bu durum bilmem çöplüğe döneriz bundan dolayı açılan konulara dikkat edelim

Google Chrome 17.0.942.0 Beta
Google Chrome 17.0.938.0 Beta
bunun için iki ayrı konu açılmış oysa tek başlıkta toplana bilir

bu tür konu açan arkadaşlar iki gün mesaj yazmasınlar bunları düzeltsinler kolay gelsin

Güzel bir yaklaşım ama bir de şöyle düşünelim....Bende yeni sürüm hata verdi,döndüm eski sürümü denedim hata vermedi......Bu aşamada eski sürümü silerseniz üye gider başka yerde yazılım arar...Bu biraz acele alınmış karar değil mi..?Biraz daha ortasını bulalım derim...Saygılar...

Son düzenleme:
Ayrıca bu denemeyi bir hafta önce başka bir forum gerçekleştirdi,tüm üyeler isyan etti, sebep ne biliyor musunuz..?Neden arşivlenmedi diye,evet arşiv de iyi çözümdür....Bir de sizce, yazılıp modası geçen mesajlar çöp mü..?Biraz ağır olmadı mı o kadar emek verip, editleyip, allayıp, pullayıp eklediğimiz yazılar çöp mü oldu...?
Ben, eğer bu değerlendirme içindeyseniz.Satcafeye artık yazılarımı koymam kusura bakmayın...Benim eksikliğimi dolduracak, çok üye mevcut .....Bir de hiç düşünmeden alınmış bir karar..Herkes yazdı çizdi...şimdi neye çöp..?

Son düzenleme:

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Payloo ustam bu konuda haklısınız, mesajları silmek yerine konu derlenip eski sürüm ve yeni çıkan sürümleri bir arada toplamak daha iyi olmaz mı? Arayan hem google da hemde forumda rahatlıkla bulması açısından en iyisi olacağı inancı içindeyim,

Bizler sürekli güncel uydu yazılım ve kanal listesi ve softcam dosyalarını siler yenisini konunun 1. mesajında veririz, DİKKAT edin sürekli güncel softcam veya editli yazılım diyorum yani içinde güncel key veya soft atılmış yazılım demektir. Bazı cihaz markaları softcam veya editli yazılımlar ile cihazlarına sürekli destek vermektedir.

Biz forumu çöplüğe çevrilmesine karşıyız, yani gelişi güzel paylaşımın yapılmasına, hiç bir kardeşimin paylaşımına veya emeğine saygısızlık gibi hiç kimse algılamasın, lütfen teşhisi doğru tanımlayalım, olayı farklı boyuta çekmek hiç kimseye bir şey kazandırmadığı gibi ne sizlere bizlerede yakışmaz.

Unutulmaması gereken tek gerçek bizler hiç bir konuyu paylaşımı kolay kolay silmeyiz.

Bu konuda mantıklı ve sağ duyulu davranıp herkesin üstüne düşen titizliği fazlası ile yapacağı inancı içindeyim,

sevgiler saygılarımla.

Yavuzcum

ilgine teşekkür ederim,sağol benim yapacağım birşey yok....Kim ne isterse yapsın..isteyen silebilir beğenmediği çöpü....

siiera

Yönetici
@payloo

asıl sorun mesaj silme değil mesala yeni bir konu başlığı açıldımozzila diye son surumu amam bunu eski surumleriyle birlikte tek başlık altında toplanması lazım diyorum ve konu gerekirse kitlensin ben bunu diyorum yoksa

mozilla 1
mozilla 2
mozilla 3... aynı konu ve bir tek surum farkı var ve forum kirliliği ve araki bulasın bunları tek başlık altında toplanması istiyorum arkadaşlardan saygılar

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
arkadaşlar bi bölüm açalım arşiv diye yeni sürümü çıkan eski konuları arşiv klasörüne taşıyalım bu konuda hepiniz haklısınız
ben bi klasör oluşturuyorum arşiv diye lütfen bundan sonra konuları oraya taşıyalım

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Güzel bir yaklaşım ama bir de şöyle düşünelim....Bende yeni sürüm hata verdi,döndüm eski sürümü denedim hata vermedi......Bu aşamada eski sürümü silerseniz üye gider başka yerde yazılım arar...Bu biraz acele alınmış karar değil mi..?Biraz daha ortasını bulalım derim...Saygılar...
arşiv odası diye bölüm oluşturdum burada yanlış anlaşılma olmasın konunda haklısın usta yenisi çıkan eski konuyu arşive taşıyalım ihtiyacı olan oradan alsın

@payloo

asıl sorun mesaj silme değil mesala yeni bir konu başlığı açıldımozzila diye son surumu amam bunu eski surumleriyle birlikte tek başlık altında toplanması lazım diyorum ve konu gerekirse kitlensin ben bunu diyorum yoksa

mozilla 1
mozilla 2
mozilla 3... aynı konu ve bir tek surum farkı var ve forum kirliliği ve araki bulasın bunları tek başlık altında toplanması istiyorum arkadaşlardan saygılar

sende haklısın usta asıl yapılması gerekende senin verdiğin örnek 1. mesajda güncellendi olayı gibi eski konuyu düzenleyim yenilemek mantıklı fakat bunu kimseye anlatamıyorum

İşte hareket bu,ben de sayın sıırea'ya soracağım müsaadenizle siz 24 saatlik yazılım koyuyorsunuz,ama müddeti dolduğu halde hiç ellemiyorsunuz,sonra da buraya not koyup mesajlarınız eksilirse gücenmeyin diyorsunuz....Bunda bir eksiklik yok mu..?Ben gecemi gündüze katıp didikleyip foruma katkıda bulunuyorum,gücenme silerim demek katı olmadı mı....?Neyse,bu konuda sevgili digimy noktayı koydu kendisine teşekkür ediyorum....

lazer4335

Aktif Üye
arkadaşlar silme olayı banada ters egrer 2 de aynıysa birleştirilip üye uyarılır yeni sürüm var diye eskisi silinmez

Son düzenleme:

beydemir

Aktif Üye
arkadaşlar benimde naçizhane fikrim. gereksiz olan konuların silinmesi (gerekli olan konuları zaten kimse silmez)örneğin bir konunun farkedilmeden iki defa açılması, aytı ayrı yerlerde free server konusu açılması vs.vs. örnekler çoğaltılabilir hepinizin malumu digi kalp'te bu konuda acı bir tecrübe yaşadık forum 4-5 ay geri gitmişti.bu forumda hepimiz birbirimize DOST olduğumuzu düşünüyorum kimsenin kimseye kastı garezi olmadığını sanıyorum. hepinize sevgi ve selamlarımla.
NOT:eğer benim böyle konularımı görürseniz silin gocunmam vede sitem etmem arkadaşlarım onu bir bildikleri olduğu işin silmişlerdir.
neticede mesajım çok olsun diye değil faydalı olmak için paylaşım yapıyorum

Son düzenleme:
beydemir burada kimse mesaj sayısından bahsetmedi ki...bu bir adettir arşivlenir.bunu tecrübesi olan arkadaşlar gayet güzel bilirler..Hiç bir forumda mesajlar arşivlendiği için de geri gidildiği görülmemiştir,burada ismini veremiyeceğim çeşitli forumlarda,forum altına baktığınız zaman arşiv bölümü yer alır...sizin belki ihtiyacınız olmayabilir ama çoğu kez arşive girilip konu aranmaktadır.Bu konu inanıyorum ki uzayıp gidecek....Ben kolaylık olsun diye eski mesajlarımı Arşive yerleştirdim...Eğer ki silmeye çok niyetli iseniz sizleri alıkoyacak kimse yok...Hem daha kolay olur silmek....Bu konu üzerinde de artık bir daha mesaj yazmayacağım...İsteyen silebilir.......Saygılar ,kolay gelsin

Notum;çok basit konularla uğraşıyoruz,bu konuya ayırdiğimiz vakti biraz mesaj yazmaya ayırsaydım daha yararlı bir iş yapmış olacaktım...Eğer bu konuda ısrarlı iseniz artık Satcafe'den kopma vakti geldi demektir....Şahsi görüşlerimdir,kimseyi de itham etmediğimi beyan ederim.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
beydemir burada kimse mesaj sayısından bahsetmedi ki...bu bir adettir arşivlenir.bunu tecrübesi olan arkadaşlar gayet güzel bilirler..Hiç bir forumda mesajlar arşivlendiği için de geri gidildiği görülmemiştir,burada ismini veremiyeceğim çeşitli forumlarda,forum altına baktığınız zaman arşiv bölümü yer alır...sizin belki ihtiyacınız olmayabilir ama çoğu kez arşive girilip konu aranmaktadır.Bu konu inanıyorum ki uzayıp gidecek....Ben kolaylık olsun diye eski mesajlarımı Arşive yerleştirdim...Eğer ki silmeye çok niyetli iseniz sizleri alıkoyacak kimse yok...Hem daha kolay olur silmek....Bu konu üzerinde de artık bir daha mesaj yazmayacağım...İsteyen silebilir.......Saygılar ,kolay gelsin

Notum;çok basit konularla uğraşıyoruz,bu konuya ayırdiğimiz vakti biraz mesaj yazmaya ayırsaydım daha yararlı bir iş yapmış olacaktım...Eğer bu konuda ısrarlı iseniz artık Satcafe'den kopma vakti geldi demektir....Şahsi görüşlerimdir,kimseyi de itham etmediğimi beyan ederim.

Değerli Büyüğüm,

Bu foruma gerçekten fazlasıyla emeğiniz var, burada konu hakkında tüm mesaj sahibi arkadaşlarımız çözüm için bir şeyler üretmek için çabalamış orta yolda bulunmuş,

Burada hiç kimse kimsenin emeğini gerçek manada silmekten bahsetmiyor ki? Forumun daha sağlıklı kullanılması için ortak çözüm üretme çabasındayız, Site sahibi arkadaşım burada tüm arkadşlarımın konu hakkında düşüncelerini dinlemiş ve bir ara yol bulmuş,

Buna rağmen ben SAT CAFE den kopma vaktim gelme sözünüzü size yakıştıramadığımı belirtmeden edemiceğim.

Foruma emek veren her kardeşim her büyüğüm bizim için kıymetlidir, böylesine büyütülmeyecek sorunlar için AYRILMA & KOPMA VAKTİ benzetmesi ailemiz içindeki diyaloğumuza gölge düşüreceği inancı içindeyim,

Ümit ederim böyle bir kelimeyi hiç bir arkadaşımdan bundan böyle duymayız,

Sevgiler, saygılarımla.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

ağalar,beyler son noktayı koyup orta yolu bulmuştuk dahada söyleyecek sözüm yoktur orta yolu bulduğumuzu düşünerek bu konuyu kilitliyorum ve lütfen kimse yorum yapmadan işine baksın usta seninde dediğin gibi bırakalım bu konuyu biranönce vaktimizi konulara yönlendirelim...

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Serial crack içerikli konu açıp yazı yazmayalım lütfen forum bünyesi bu konularla büyüyeceğine küçük kalsın googlede reklam gibi bi ihtiyacımız yok
saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.