gittigidiyor

Spacesat 3002 dönüşüm açıklama

uyducu p1

Aktif Üye
sayın ustalar ve arkadaşlar uzun zamandan beri 3002 cihaz dönüşümleri için memoli1478 le birlikte birçok çalışmalar yaptık aşşağı yukarı 20 geçik farklı dongle cihaz yazılımları test ettim özellikle 6102 olanları şimdilik .sonuç..hdbox v1 to sks_cheeky bu yazılımlada 1 ana boardda görüntü alınmıştır ama ne sinyal nede kalite yoktur tüner uyumsuzlugu olabilir-avatar 2-cobrabox x1 ve 900 -lsbox 3001-ıbox- .buyazılımlarda 1 ci tunerde tvden görüntü alındı yazılımlar ve tvdeki görüntü hemen hemen aynı ve 3-4 kumandayla cihazın menüsüne girdim uydu ayar bölümünden uydu seçip sinyal alındı.. fakat kalite almıyor büyük ihtimalle bu sorun tuner drıverlarında bunun için memoli1478 ustayla elimizden gelen gayretlerle çalışmalarımıza devam ediyoruz ......bu konuyla ilgili bilgisi ve becerisi olan ustalarıda bekliyoruz teşekkürler......

Son düzenleme:

bobom

Aktif Üye
emeğe teşşkrler usta işşah bişiyler olur en azından dongle olrak çalışsaa ssp li cihazlar için çok iyi olur

bobom

Aktif Üye
yazılımı 1nci tuner denediniz usta 2 nci tunerdenmmi

uyducu p1

Aktif Üye
hdbox v1 to sks_cheeky bu yazılımlada 1 ana boardda görüntü alınmıştır ama ne sinyal nede kalite yoktur tüner uyumsuzlugu olabilir...

bobom

Aktif Üye
halledebildinmi usta belki yazılım editleme ile halledilerilirmi bilmiyorum wolltaj farkı olalbir tunerler faklı oallbir

uyducu p1

Aktif Üye
halledebildinmi usta belki yazılım editleme ile halledilerilirmi bilmiyorum wolltaj farkı olalbir tunerler faklı oallbir
voltajdanda olabilir bakıyoruz hdbox zor gibi çünkü onda sadece görüntü var ne sinyal nede kalite yok....avatarın olma ihtimali biraz daha fazla çünkü sinyal var kalite yok bunda memoli ustayla tuner drıverlarındaki çalışmamız devam ediyoruz inşallah çözeriz...

memoli1478

Yönetici
Administrator
tunerde editleme yapılmaktadır uğraşıyoruz arkadaşlar

bobom

Aktif Üye
elelrine sağlık kolay gelsin işallh bi sonuç alınacak ben güveniyorum

memoli1478

Yönetici
Administrator
test yazılımı gx loderle 1nci boarda atılacaktır tuner editlendi

Ekli dosyalar

• HDBOX TEST.rar
    329.8 KB · Görüntüleme: 1

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.