gittigidiyor

grundig dsr 6800 fta emu yazılımı

sero12

Aktif Üye
lütfen yardımcı olun nasıl sifreli kanalları seyretcem ne yapcam anlatın tekrardan en anlatılır sekılde yardım pls

sero12

Aktif Üye
admin veya bılen kısıler gelince lutfen yardımcı olun detaylı bı sekılde anlatın pls sımdıden saolun .

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

canoktay6767

Aktif Üye
sizden ricam olacak resimli olarak anlatım yapabilirmisiniz artı tvde şifreli kanalı nasıl acacaz biss emu yazılımı yükledik ama hayla şifreli kanallar acılmıyo yardım plssss

bekomehmet81

Vip Üye
sizden ricam olacak resimli olarak anlatım yapabilirmisiniz artı tvde şifreli kanalı nasıl acacaz biss emu yazılımı yükledik ama hayla şifreli kanallar acılmıyo yardım plssss

PHP- Kodu:
9-ŞİFRELİ KANALLARI AÇMAK İÇİN UK DAN OK TUŞUNA BASIB KANAL LİSTESİNİ EKRANA DÖKÜB KANAL İSMİNİN YANINDA( $ ) İŞARETİNİ GÖRÜN.
10-ŞİFRELİ KANAL İSMİNİN YANINDA( $ ) İŞARETİ GÖZÜKMÜYORSA.
11-MENÜ + AYARLAR + KURULUM + TP YÖNETİMİ + MAVİ TARAMA MENÜSÜNDEN ŞİFRELİ KANAL TEKRAR TARATILIR KANAL İSMİNİN YANINDA( $ ) İŞARETİ GETİRİLİR.
Kaynak: Sat Cafe uydu cafesi Türkiye'nin En Güncel Uydu Forumu http://satcafesi.net/forum/arcelik-beko/4313-grundig-dsr-6800-fta-emu-yazylymy.html
12-UKDAN TEKRAR 9878 BASARAK EMUYU AKTİF EDİNİZ.
13-ŞİFRELİ KANALIN *** İNİ GÖRMEK İÇİN ŞİFRELİ KANALIN ÜZERİNDE UK DAN OK + YEŞİL KOD DÜZENLE BASARAK GÖRÜLÜR.
14-YÜKLENEN *** LERİ GÖRMEK İÇİN ŞİFRELİ KANALIN ÜZERİNDE UK DAN OK + KIRMIZI CODE

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.