gittigidiyor

sssp rs232 paylaşım malum uydu ok

rts21

Uzman Paylaşımcı
Vip Üye
sssp rs232 paylaşım malum uydu ok

pc ile sssp protokolu olan cihazı rs232 bağlayın

Sharing Tool By Waseem loderi açın start basın

ok basın izleyin

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
NOT
yeni 6 tane ekledim bunları da deneyin

BİRİ AÇABİLİR

Ekli dosyalar

• ssp paylaşım Sharing Tool By Waseem.rar
    948.6 KB · Görüntüleme: 48
  • sssp loder foto.rar
    49.1 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:

alex001

Aktif Üye
birazdaha açıklama yaparmısın dreambox 500s de oluyormu ve yada hangi makinalarda çalışır

rts21

Uzman Paylaşımcı
Vip Üye
birazdaha açıklama yaparmısın dreambox 500s de oluyormu ve yada hangi makinalarda çalışır

dreambox sssp protokol varmı bilmiyorum

cihazında sssp protokulu seçiyon
rs232 cihazla bilgisarayı baglıyon

cihazından malum uyduyu seçiyon
verilen yazılımda loderi açıyon
start basıyon ok basıyon izliyon
cw keyler görürsun zaten loderde

kanal değiştirdikce cw key değişir

ben microbox ftada denedim sadece

cihazında sssp protokol varsa olur

bütün sssp olur diye sözü geçiyor

her türlü sssp protokollu cihazlara uyar sanırım

Gbox sssp sharing asıl adı

..cayyycayyycayyy

mulali61

Aktif Üye
ben yumatuda denedim calismiyot port seciyorum acildigi gibi duruyor program ne cw gwliyor ne k e y tik yok solenenleri harfiyen yaptim .....

rts21

Uzman Paylaşımcı
Vip Üye
yeni 6 tane ekledim bunları da deneyin

.cayyycayyycayyycayyy

alex001

Aktif Üye
avmtech hd var sssp bölümü var usb takılı degil diyor hangisini atacam yazılımım

satteknik

Aktif Üye
sssp protokol nedir.çift tunerli uydudan paylaşım yapan twin cihazlara aitbir emu biçimi midir.sadece rs-232 kablosu ile bağlantı yapıp verilen loaderi çalıştırınca w3 teki bazı kanallar nasıl açılabilir.yıllar önce hotbırd uydusundaki multivision kanallarını rs-232 ile açabilmek için benzer emu programları vardı.bu da böyle bir şey mi.ssp protokol destekli cihazlar hangileridir.sistemi bilen arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verirlerse iyi olur.

rts21

Uzman Paylaşımcı
Vip Üye
sssp protokol nedir.çift tunerli uydudan paylaşım yapan twin cihazlara aitbir emu biçimi midir.sadece rs-232 kablosu ile bağlantı yapıp verilen loaderi çalıştırınca w3 teki bazı kanallar nasıl açılabilir.yıllar önce hotbırd uydusundaki multivision kanallarını rs-232 ile açabilmek için benzer emu programları vardı.bu da böyle bir şey mi.ssp protokol destekli cihazlar hangileridir.sistemi bilen arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verirlerse iyi olur.

çift tunere gerek yok

cihazında sssp protokol varsa yeterli

microbox da çift tuneryok onda açıyor

normal fta cihaz

rts21

Uzman Paylaşımcı
Vip Üye
avmtech hd var sssp bölümü var usb takılı degil diyor hangisini atacam yazılımım

usb le alakası yok cihazından sssp protokolu onaylacan yeterli

cihazınla rs232 yazılım kaplosu takacan bilgisarla cihazına

memoli1478

Yönetici
Administrator
Digiturk EMU V 1.0 SAT-DZ TEAM loderi açmadan önce ssp protokol destekli cihazınızı açın ssp protokol seçin yazılım yükleme kablosu yani rs232 kaplosunu
bir ucu bilgisayara diğer ucu uydu alıcısına bağlayın 1 dakika bekleyin sonra
Digiturk EMU V 1.0 SAT-DZ TEAM loderi açın ve connect tıklayın yayınlar direk açılacaktır bu işlemle extra çanak vs eklemenize gerek yoktur işlem cihazdan
nasıl veri transferi alırsanız aynı şekilde ssp protokol ile pcden şifre alarak yayınları açmaktadır sadece bilgisayar arasındaki rs232 kaplosunu bağlamanız ve programı açmanız yeterlidir bu konu daha önce verildi yinede eline sağlık rts faydalı bir konu http://satcafesi.net/forum/showthread.php?t=44180

kullanım videosunu ekliyorum yapamayanlar için daha faydalı olacaktır

video:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rlgLgejpoX4

cerazem

Aktif Üye
Malum uydu full mu ok yoksa bazi kanallarmi acik spor kanallari acikmidir

alex001

Aktif Üye
ustam bendeki avm tech mini wifi hd de ssp bölümü var sorunum rs232 kaplu takacak yeri yok nasıl atacam usb girişi var

satteknik

Aktif Üye
DzEmu4SssEcmPro V1.0 adlı program bilgisayarın serial portundan (com1.com2 gibi) haberleşme sağlıyor.yeni uydu cihazlarına rs-232 girişini kaldırıp usb giriş koyuyorlar.com usb dönüştürme işi olsa bile uydu cihazının usb si rs-232 gibi bir fonksiyona sahip midir onu bilmiyorum.usb girişli cihazların anakartı üzerinde dışarıya bağlantısı yapılmamışta olsa rs-232 bağlantı noktası varmıdır bu şekildeki cihazları incelemek lazım.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.