gittigidiyor

Kamosonic DQCAM server kampanyası Ks-HD1512 SmartBox FULL hd uydu alıcı kampanyası

ceki45

Aktif Üye
üstad mesajını alamadım özelden atarmısın

emesyoni

Aktif Üye
Slm Hocam,
Bu alete dqam yerine cccam de ekleyebilirmiyim???

marea

Aktif Üye
Tabiki cccamda çalışıyor bu alette

Hemde 4 yada 5 adete kadar cccam satırı ekleyebiliyorsun

monsignore

Aktif Üye
Satın aldığım cihaz dün itibariyle tüm kurulumları yapılmış şekilde elime ulaştı. Hiç sorun yaşamadan çalıştırıp kullanmaya başladım. Her yönüyle oldukça başarılı, hiç tereddüt etmeden alınabilecek bir cihaz. İlk başta, özellikle markadan dolayı tereddütlerim olmuştu ama ismiyle hiç alakası olmayan müthiş bir performansı var.

Yapana, satana, üstünde emeği olan herkese helal olsun.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim ürün satana kadar değil müşteri memnuniyeti için sonuna kadar destekçiyiz...

amca

Vip Üye
evde modem yok wınn dan bağlanırmı acaba

draculu45

Elektronik Teknisyeni
bende aldım 3 ay oldu avea vın ile hiç sorunsuz çalışıyor

fethikaan

Aktif Üye
peki hocam bu cihaza dreambox gibi bilgisayardan bağlanıp cccam yükleye bilirmiyiz yada başka yolu varmı teşekkürler....

fethikaan

Aktif Üye
bir sorum daha olacak DQcam aktifmi degilmi nasıl anlarız ben dün aldım uydu geldiğinde hortbit açıktı fakat merkezi sistem kullandığımız için utelsat uydusu hata verdi kanaları hepsini silip kör aramaile tekrar yükledim utelsat düzeldi TÜRKSAT tamam bu seferde hortbirt uydusun da sinyal çok iyi ama hiç bir kanal açamadım yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

ayselmurat

Aktif Üye
slm ustam bende cihazdan almak ıstıyorum kapıda kredı kartıla odeyebılırmıyım adresımı yazayımmı gonderırsenız taksıt oluyomu ılgınız ıcın tsk

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Kredi kartı ile 9 a yakın taxit imkanı oluyor size bayi paneli açıyoruz oradan ücreti kendiniz çekiyorsunuz...

kkabasakal

Aktif Üye
size bir soru soracağım bu iptv ve DQCAM ne anlama geliyor ve farkları ne açıklama yaparmısın ben bir tane fullhd li cihaz alacağım ama hem karasal hem hd hemde antensiz yayınları alabilen cihaz olsun istiyorum yarına uygun olsun cıt pırt cihaz değişmiyelim değilmi ustam.birde bende dreambox500s cihaz var sizin dediğiniz iptv veya DQCAM uyumlumu.yardımcı olursanız sevinirim

candan arkadas

Aktif Üye
selam server hakkinda

selam arkadas ben almanyada kaliyorum bu aletden alsam nasil gönderirsiniz server icinde olsa bir senelik birde kac euro olur ip lerde takilma olurmu paypalla ödeme olurmu bilgi verirmisiniz bana imeyilime yazarmisiniz cok tesekurler...(iplerde hangi kanallar var)

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
ürünü paypal ile satın alabilirsiniz ürün fiyatı server hediyeli 200 tl dqcam şifreli kanalları çözen bir şifreleme sistemidir ürün içerisinde 300 e yakın ip tv bulunmaktadır yerli yabancı kanal kapsar isteğe göre +18 de vardır ulusal kanallar ön sıradadır kanal içeriği trt stv shw fox atv k d stv k7 gstv fbtv bjk tv gibi kanallarla başlamaktadır
direk açık adrese teslim ediyoruz

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.