gittigidiyor

Cyberghost VPN 1 Senelik Ücretsiz Kampanya

cacik

Aktif Üye
cvpn1.jpg

Cyberghost VPN 1 yıl ücretsiz.
CyberGhost firmasının Türkiye'deki kullanıcılara özel hazırladığı kampanyadır.
Acilan sayfada mail adresinizi girerseniz 1 senelik key adresinize geliyor.
VPN; İnternette gerçekleştirdiğiniz her harekette dijital izler bırakmadan, mahremiyetinizi koruyarak kısıtlama olmaksızın tüm internet sitelerine özgürce erişim sağlamanızı sağlayan bir alt yapıdır.

Not: 30 gun icinde kodu aktive etmeniz lazım.

http://internetisfreedom.com/tr

cayyy

Son düzenleme:

Cengaver911

Aktif Üye
mail adresi girecek bir sayfa açılmıyor. bir yıllık ücretsiz hizmet verdiğine emin misin fiyatı 14.99 euro diyor

memoli1478

Yönetici
Administrator
teşekkürler çok iyi oldu bu dediği gibi 1 yıllık lisans veriyor

memoli1478

Yönetici
Administrator
reklamda yok çok güzel eline sağlık ama ister istemez insanda şüphe uyandırıyor bizim gibiler için acaba log tutuyormu yani ip adres kaydı yapıyormu onu araştırmak lazım

dede11

Aktif Üye
paylaşım için teşekkürler. yalnız kuşkum var , güvenilir mi? tuzak olmasın?

memoli1478

Yönetici
Administrator
programı analiz ettim program temiz birşey olsaydı ben kapardım konuyu program sağlam
aktivasyonda ok sorun olmaz arkadaşlar olsa olsa sadece ip adresiniz kayıtta kalır başka birşeyi yok

cacik

Aktif Üye
oldukça hızlı bir VPN ayrıca şuan en çok kullanılanlar VPN araçları arasında yer alıyor.Haberi olmayanlar kaçırmasın bence.

cayyysimitt :D

cacik

Aktif Üye
sayın arkadaşlar kampanya bitmeden bedava premium vpn yi kapın derim.Artık dns değiştirmek de işe yaramıyacak.Google dns ve Open dns şuan engellenmiş gözüküyor.

cayyysimitt :D

cacik

Aktif Üye
ben yükledim aktif ettim ama hiç bi yere bağlanmıyor neden ?

antivirüsü devre dışı bırakıp çalıştır bağlandıktan sonra da antivirüsü aç böyle bağlanır sanırsam.

Bazen de geçici bağlanma sorunları olabiliyor ama sonradan kendiliğinden düzeliyor.

Son düzenleme:

dede11

Aktif Üye
ben aktifleyemedim. user yazan yere kullanıcı adı ... yazdım şifre bölümüne elle mailde verilen 30 adet karakteri girdim wrong user wrong password diyor aktiflemiyor. free olan yere bastım bu sefer sayfa geçişleri daha yavaşladı. çaresi nedir?

cacik

Aktif Üye
ben aktifleyemedim. user yazan yere kullanıcı adı ... yazdım şifre bölümüne elle mailde verilen 30 adet karakteri girdim wrong user wrong password diyor aktiflemiyor. free olan yere bastım bu sefer sayfa geçişleri daha yavaşladı. çaresi nedir?

programı kurulduktan sonra free user modunda açılıyor zaten.senin yapman gereken üst tarafta yer alan key activite sekmesine tıklayıp açılan yere maile gelen key i girmektir sadece.kullanıcı adı ve pas ı program sana verecek aktifleştirme işleminden.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.