gittigidiyor

kamosonic ks-hd 1512 uydu alıcı

hanko9

Aktif Üye
Cevap: ks-hd 1512 kampanyası

Kardesim aciktan adres yazilirmi böyle,lütfen hemen sil!Adresini özel masaj olarak gönder,böyle acik adresle basin agirir sonra.Tesekkürler.

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

açık adres yazmak sıkıntı çıkarmaz ıp adresinden açık adres bulunuyor zaten neden sıkıntı olacak ?

hanko9

Aktif Üye

açık adres yazmak sıkıntı çıkarmaz ıp adresinden açık adres bulunuyor zaten neden sıkıntı olacak ?

Usta ben onu almanya da oturan biri icin yazdim.Sonucta böyle acik adres verirsen almanya da en kücük sorunun posta kutunun her gün dolmasi ile devam eder.Kötü niyetim yoktu.

erok

Aktif Üye

selam abi,
ben bu cihazdan cok almak istiyorum ama bekliyorum belki android islemci bir cihaz kampanyasi yaparsin diye.ama beklemene gerek yok bu cihaz daha iyi derseniz bundan birtane alacam.Duydugum kadariyla android de bazi pogramlari indirip,istedigin zaman dizilere, sinema filmlerine bakabliyormussun onun icin android kampanyani bekliyorum be usta.bilmiyorum bu cihazdada bazi pogramlar kurulup ayni islemler yapilabiliniyormu?
Yapilabiliniyorsa gercekten süper olur.o_kwave

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

selam abi,
ben bu cihazdan cok almak istiyorum ama bekliyorum belki android islemci bir cihaz kampanyasi yaparsin diye.ama beklemene gerek yok bu cihaz daha iyi derseniz bundan birtane alacam.Duydugum kadariyla android de bazi pogramlari indirip,istedigin zaman dizilere, sinema filmlerine bakabliyormussun onun icin android kampanyani bekliyorum be usta.bilmiyorum bu cihazdada bazi pogramlar kurulup ayni islemler yapilabiliniyormu?
Yapilabiliniyorsa gercekten süper olur.o_kwave

iptv menüsü içerisinde sinema bölümü var oradan birçok güncel sinemaları izleyebilirsiniz...
ayrıca youtube ve daiymotion video sitesinden video klip sinema dizi izleyebilirsiniz...

erok

Aktif Üye

cevap icin tesekkürler.
yani androide gerek yok diyorsunuz.
almanyaya kargo dahil nekadar olur?
cevremiz genistir usta onagöre bir fiyat yapo_ko_ko_ksmiles25smiles25smiles25smiles25wavewavewavewave

esperador

Aktif Üye

üründe online sinema bölümü varmı örneğin animasyon, korku, genel komedy vb... gibi. birde iptv pc den cihaza nasıl ekleniyor bunla ilgili açıklama ve resim koyarsanız çok iyi olur işlemci sunplus sanırım flash vede rem bilgileri nedir acaba cihazın performansı yani kanal geçiş hızları takılma donma piksel hataları yani görüntü kalitesi nasıl toplam kaç ip tv girme ekleme durumu var ? ip tv yayın performansı nasıl ?detaylı açıklamalar yapabilirseniz sevinirim. saygılar.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

üründe online sinema bölümü varmı örneğin animasyon, korku, genel komedy vb... gibi. birde iptv pc den cihaza nasıl ekleniyor bunla ilgili açıklama ve resim koyarsanız çok iyi olur işlemci sunplus sanırım flash vede rem bilgileri nedir acaba cihazın performansı yani kanal geçiş hızları takılma donma piksel hataları yani görüntü kalitesi nasıl toplam kaç ip tv girme ekleme durumu var ? ip tv yayın performansı nasıl ?detaylı açıklamalar yapabilirseniz sevinirim. saygılar.

birinci mesajı dikkatli okursanız açıklama yazıyor destek bölümünden inceleme yapabilirsiniz sinema var iptv stabil 600 kanal ekleme resimli yükleme işlemi sitede mevcut

erok

Aktif Üye

selam KAHRAMAN abicim,
az önce telefonda görüsmüstük,
Lütfen abicim ya 150 euroya anlasalim cuma carsiya gidecem (kaldigim yerde westen union yok onun icin) hemen parani göndereyim.yap bi güzellik be hadi be abicim.yoksa sen tamam diyene kadar ararim.en sonunda ya beni bu forumdan atarsin yada telefonlarima cikmazsin artik.kirma bizi.wavewavesmilies39smilies39

ayoldas67

Aktif Üye

sa kahraman hocam kampanya ne zaman bitiyor kart ayın 6 sında dönüyor da smiles32 kartla ödeme sizin sitenin üzerinden mi olacak yoksa sanalpazar gg gibi sitelerden mi

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

sa kahraman hocam kampanya ne zaman bitiyor kart ayın 6 sında dönüyor da smiles32 kartla ödeme sizin sitenin üzerinden mi olacak yoksa sanalpazar gg gibi sitelerden mi

sanal pos dan çekeriz 6 yada 9 aya kadar taxit imkanı var...
stok az kaldı yeni stok son 4 ürün

ayoldas67

Aktif Üye
Hocam 1 adet bana ayırın 6 sından sonra alayım

Tarafımdan 1 adet alınmıştır

majestic112

Aktif Üye

arkadaşlar cihazı geçen hafta aldım boyuna göre çok iyi bir cihaz tşk emirdağlı arkadaş

cilginyurekli

Aktif Üye

Cihazı bende kullanıyorum fiyata Göre 10 numara cihaz böyle kaliteli cihaz bu fiyata bulamazsınız markasına takılmayın bence çok iyi cihaz ihtiyacınız varsa hiç düşünmeyin

arisa

Aktif Üye

Selam digimy Usta, Her sey icin tesekkürler,satcafeye üye oldugum icin ve Gold üye oldugum icin cok memnunum. Beni bu IPTV Kamosonic Ks-HD1512 SmartBox FULL hd uydu alıcı kampanyası ilgilendirdi,Acaba kanal Listesini tam olarak verebilirmisiniz. Simdiden tesekkürler.

cilginyurekli

Aktif Üye

Kanal Listesi derken neyi kastettiniz acaba?

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.