gittigidiyor

mini uydu alıcısı tafsiye yardım

okeyy

Aktif Üye
arkadaşlar minihd uydu cihazı alacagım hangi uydu alıcısını tafsiye edersiniz görüntü kalitesi güzel olsun yeterli

dertli36

Aktif Üye
redline ts100 ts80 olabilir fiyatlar gayet uygun olan cihazlardır

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Görüntü gerçekten güzel.Özellikle HD kanallarda mükemmele yakın.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Redline TS 80 HD yi diyorum.Ben Redline TS 100 HD aldım.Yaklaşık 1 ayı geçti kullanıyorum,Son yazılım yüklü bir çok ip tv kanalıda var.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Redline TS 80 HD ? Neta Mini HD340 Full HD Uydu Alıcısı ? sizce hangisi ..?
Netanın görüntü kalitesi iyi diye biliyorum,kullananlardan böyle duyuyoruz.Ama 2 görüntüyü karşılaştırdınızmı derseniz hayır.
Donanım olarak biribirinden bariz sekilde ustun olduğu bir özellik yok.Asagı yukarı aynı donanıma sahip.Fakat ip tv,youtube,video oynatma olarak redline netadan ustun bir cihazdır.
Tabi siz kendinizde internetten arastırıp karşılştırınız.Yorumlar çok önem vermeyin,çünkü her firma karşısındakini kötülemek için yazı yazıyordur.Siz donanımı karşılaştırın,son yazılımlarında neler verilip nelerin eksik olduğuna bakın.Artı-eksiyi buna göre değerlendirin.

sawas

Aktif Üye
Sn: coolmeen ve Sn: digimy bilgi icin tşklr. SAYGILAR

okeyy

Aktif Üye
redlinemi next hangisini alayım görüntü kalitesi ve iptv için

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
buyuk bisey istiyorsan redline 7500 full hd twin tuner,fiyatı 250-280 arası değişiyor.İp tv de gayet güzel oynatıyor.
Ama kucuk bişey istersen ts100 öneririm.Ben 1 ay kadar önce kardeşime aldım,altlı ustlu oturuyoruz,kendime ait spor-maç adresini cihaza ekledim maçları hiç takılmadan izleyebiliyoruz.İp tv olayında bayagı basarılı.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.