gittigidiyor

hometech ht 1200 İP TV YÜKLEME

abdulhey

Aktif Üye
günaydın
hepsini denedim olmadı bu cihaz farklı eskisinden var sorunsuz ilginiz için teşekkürler...

ankstars

Aktif Üye
Arkadaşın bahsettiği hatayı veriyor " usb yük tvlist" .

Not: Biss menusü kanal izlerken 8899 a basınca çıkıyor yeni modellerde

ankstars

Aktif Üye
Müş Hiz. maili

18 Mar 2016 tarihinde 09:28 saatinde, Hometech Musteri Hizmetleri <[email protected]> şunları yazdı:

Merhaba

Kanal seyrederken 8899 tuşlayınız.CC etkin yazacaktır.Bundan sonra ise kumandada bulunan mavi renkli tuş altında ki forwat (ileri) tuşuna basınız.Biss key menüsü açılacaktır.

İyi günler...

metus1520

Aktif Üye
1200se de iptv dosyasının adı tvlist.txt olacak bof ve eof silin tekrar dene

09akyarlar

Aktif Üye
forumdaki arkadaşlar teşekkürler. Bazı çalışmalar biraz karışık gelseda çalışarak başarı elde ediliyor.iyi çalışmalar derim.

Gizbi

Aktif Üye
Selam arkadaşlar bende HT1200 se New cihazı var A101 den aldım ip tv listesi usb den yüklemiyor hep hata veriyor ne yaptıysam olmadı servise de yolladım aynı ama servisin kendi listesini usb den yüklüyor bir türlü çözemedim. Benim listeyi de elle girdiğim zaman oluyor ama usb de tvlist yük hatası veriyor lütfen yardım edin nasıl çözerim bunu

tiffosi

Aktif Üye
hometech se 1200 lerdeki tvlist.txt yüklenemedi sorununu bu forumdaki bütün yazılanlarla denedim. ancak sorun çözülmedi. yok mu bu işin bir çözüm yolu lütfen yardım edin.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.