gittigidiyor

Herseke Hop1 Server

garip38

Vip Üye
Cevap: herkese hop1 server

hocam server bitimine yakın bilgi ver tazeleriz
gardas banada bilgi vere bilirmisiniz 1 senelik almayi düsünüyorum birde kactane ip adresi vereceksiniz g.... varmi icinde bana skay almanya lazim paypalla ödemek isdiyorum tskler...

garip38

Vip Üye

usdam takilma filan yok demi ben almanyada kaliyorum paypal adresini yollarmisiniz bana parayi yatirinca hemen aliyoruzmu serveyi + ip leri 1 senelik tskler hizli cevabiniz icin hayirli geceler saygilar...

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

başlıktada yazdığı gibi hop1 server ana karttan ilkel donma mümkün değil ayrıca iptv değil sadece cccam

garip38

Vip Üye

ok yolluorum hediye ip de yolla :)))

garip38

Vip Üye

parayi yolladim gardas ok

baronsel6521

Aktif Üye

selam ben yeni üyeyim bu hop1 server'ın hangi kanalları açtığını ve test server verebilirmisiniz eğer olursa hangi hesap numarasına göndereceğiz teşekkürler

digiboy2006

Aktif Üye

sayın digimy,

ben eski gold üyelerdenim, tekrar cccam server almayı düşünüyorum, açılan kanalların listesini alabilir miyim?

tankut33

Aktif Üye

server'ın hangi kanalları açtığını ve test server verebilirmisiniz eğer olursa hangi hesap numarasına göndereceğiz selamlar

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

server'ın hangi kanalları açtığını ve test server verebilirmisiniz eğer olursa hangi hesap numarasına göndereceğiz selamlar

serverimiz yurtdışı ağırlıklıdır size özelden paket gönderşyorum test etmek için en düşük bir aylık alabilirsiniz ödemeyi dilerseniz paypal üzeri yapabilirsiniz...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.