gittigidiyor

Windows 10 Full Crack indir

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Windows 10 Türkçe 32x64 Bit Full indir

Windows 10 Türkçe 32×64 Bit Full indir

Microsoft firmasından windows 9 sürümünü beklerken Windows 10 sürümünü yayınladılar. Windows 10 Türkçe Full işletim sistemi 32 bit ve 64 bit uyumludur.

Technical Preview adı ile verilen Windows 10 sürümü beta aşamasındadır. Şuan için test versiyonunu sitemizden indirerek kurabilirsiniz.

Microsoft Windows 10 Sürümü 2015 yılınan ortasında yayınlaması planlanmaktadır. Yayını yapıldığı an bu konuya Windows 10 Türkçe Full tek link indirme linkleri eklecektir.

Windows 10 Türkçe Full Yüklemeye Hazır mı?

Windows 10 sürümü şimdilik henüz ilk olduğundan dolayı Windows 10, ana bilgisayarlara kurulum için hazır değildir. Çeşitli hatalar almanız notmaldir. Sonuçta adı tam olarak Beta diye geçmese de, Beta seviyesinde bir sistemdir.

Windows 10 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Windows 10 sistem gereksinimleri bir nevi windows 8 sürümüyle aynıdır. Bilgisayarınızın windows 10 sürümünü kaldırması için 1 gb ram, 16 gb harddisk özelliklerinin bulunması yeterlidir. 64 Bit sürümü içinse 2 gb ram ve 32 gb harddisk olması yeterlidir.

Windows 10 Kurulumu?

Windows 10 kurulumunu kısa süre içerisinde eklenerek sitemizin Bunları Biliyormusunuz kategorisi altında videolu ve resimli anlatımı yapılacaktır.

Windows 10 Orjinal Serial Key, Ürün Anahtarı

NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR

PBHCJ-Q2NYD-2PX34-T2TD6-233PK

Dosya Boyutu: 4 GB

Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz

Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Windows 10 Türkçe 32×64 Bit Full indir

Windows 10 Türkçe 32x64 Bit Full indir

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Bu sefer sizin için güzel haberlerim var ve muhtemelen Windows 10’u korsan (crack,serial) olarak kullanmanız gerekmeyecek. Windows 10 Crack veya Windows 10 Serial veya Windows 10 Full Sürüm gibi bir aramayla ulaştığınız bu yazıda sizi ücretsiz Windows 10 kullanım hakkı bekliyor olabilir.

Haberiniz var mı bilmiyorum ama Windows 10 işletim sistemi önemli bir kullanıcı kitlesi için ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bu konu için blog üzerinde birkaç yazı yayınlamıştım ve geçiş yöntemlerinden bahsetmiştim. Windows 10 crackpaylaşmak yerine size bu yasal yöntemlerden bahsetmek istiyorum.

• Windows 10 Crack Download
  • Windows 10 Orijinal Yapma
  • Windows 10 Serial
  • Windows 10 Activation
  • Windows 10 Full Download
1) Windows 10 Crack kullanmak yerine eğer zaten geçmişte satın almış olduğunuz bir Windows 7, Windows 8 veyaWindows 8.1 varsa, ilk yıl içerisinde yükseltmek koşuluyla Windows 10’u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
2) Diğer taraftan eğer Windows Insider Program üyesiyseniz, altta lisanslı bir Windows olmasa dahi ve tabii programda kalmak koşuluyla Windows 10’un full sürümünü kullanmaya devam edebilirsiniz.
3) Eğer bir Windows 10 deneme sürümü kullanıyorsanız, belki tam sürümün yerini tutmayacak ama 90 günlük Bu da Crack’li bir işletim sistemi yerine tercih edilebilecek yöntemlerden biri.
4) Son olarak ise Windows 10 önizleme sürümleriyle ilgili bazı ürün anahtarlarını (serial) toparlamıştım. Deactivated durumda oldukları için muhtemelen birçoğunu şu an kullanamayacaksınız ama çalıştırdığınız build’e göre göz atmanızda fayda var.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
ustad bu programı indirdikten sonra,pc internete baglı ikenmi yoksa,internet kapalıykenmi kurup kullanacagız.?

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Bazı Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcıları ücretsiz yükseltme bildirimi Get Windows 10’u göremediler veya bir süre gecikmeyle görebildiler. Eğer uygun Windows sürümünü kullandığınız halde hala göremeyenlerdenseniz aşağıdaki bilgiler size yardımcı olabilir.

Windows 10 ücretsiz yükseltme bildirimi Get Windows 10 uygulamasını görebilmek için:

• Orijinal bir ürün anahtarıyla etkinleştirilmiş Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Update işletim sistemlerinden birini kullandığınızdan emin olun.
  • Bu işletim sistemlerinin Enterprise sürümleri ücretsiz yükseltme kapsamı dışındadır ve bu bildirimi alamaz.
  • Windows Update bildirimlerine yeni yetenekler ekleyen KB3035583‘in yüklü olduğundan emin olun. Bu paket otomatik güncelleştirme ile de gelir. En güzeli Windows Update üzerinden tüm güncellemeleri yüklemiş olmak.
  • Yanılmıyorsam Active Directory domain üyesi olan uygun sürüm işletim sistemlerde ücretsiz yükseltme bildirimleri görünmüyor. Ama emin değilim.
  • Windows 10 için uygun bir donanım yapılandırmasına sahip olmanız gerekiyor ancak bunu şu aşamada doğrulama şansınız yok.

Tüm şartları sağladığınız halde Windows 10 ücretsiz yükseltme bildirimini göremiyorsanız aşağıdaki gibi manuel olarak tetiklemeyi deneyebilirsiniz.
Windows 10 ücretsiz yükseltme bildirimi Get Windows 10 uygulamasını manuel tetiklemek için:
Control panel > Task Scheduler > Scheduled Tasks Library > Microsoft > Windows > Setup altındaki gwxtriggersgörevini çalıştırın. Ardından ücretsiz yükseltme bildirimi task bar üzerinde görünür.
Bir diğer yöntem olarak ise KB3035583 güncellemesinin uninstall edilmesi ve ardından Windows Update üzerinden kontrol ederek yeniden yüklenmesi öneriliyor.
Ama bazı cihazlarda tüm şartları karşılıyor olmanıza ve hatta manuel tetiklemenize rağmen yine de bildirimin görünmediği durumlar olabiliyormuş. Microsoft diyor ki “Cihazınız uygun olduğu halde yeni bir sürücü hazırlamak gibi cihazınız ile elde edeceğiniz deneyimi geliştirecek güncellemeler üzerinde çalışmalarımız devam ediyor olabilir.” Bu yüzden bazı cihazlar için şimdi değil ama ileride mutlaka rezervasyonu yapma şansınız olacak.
Windows 10 ücretsiz yükseltme rezervasyonu iptal etmek ve bildirimleri devre dışı bırakmak için:
Yapılmış bir rezervasyonu iptal etmek için get Windows 10 uygulamasını başlatın (systemtray’daki icon’u kullanabilirsiniz) ve menüdenview confirmation bölümüne ulaşıp cancel reservation yapın.
Ardından ücretsiz yükseltme uyarılarını tamamen devre dışı bırakmak için ise HKEY_LOCAL_MACHINE \SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Gwx anahtarına gidin ve DisableGwx isimli bir REG_DWORD kaydı oluşturup değerini 1 yapın.
Windows 10 Ücretsiz Yükseltme Hakkında Bilgiler

Aşağıda Windows 10 ücretsiz yükseltmesiyle ilgili bazı notlar toparladım.
1) Yükseltme gerçekten ücretsizdir ve bu hak 29 Temmuz 2015 tarihinde Windows 10 piyasaya çıktıktan sonraki bir yıl süreyle sunulacaktır. Bu süre içerisinde alt sürüm işletim sisteminizi in-place upgrade yöntemiyle Windows 10’a yükselterek sonraki yıllarda da kullanmaya devam edebileceksiniz.
Kafa karıştıran 1 yıl meselesi ise ücretsiz yükseltme hakkınızı kullanabileceğiniz, yani in-place upgrade işlemini gerçekleştirmeniz gereken süreyi ifade ediyor. İlk 1 yıl içerisinde bir kez Windows 10’a yükselttikten sonra ömür boyu kullanabilirsiniz.
2) Windows 10 olarak çalışan sistemde bir problem yaşanırsa (1. yıl, 2. yıl, 3.yıl, ne zaman olduğu hiç önemli değil) ve bir şekilde yeniden kurmanız gerekirse? Windows 10 hakkınız bakidir. Windows 7.1 veya Windows 8.1 işletim sisteminizi kurup orijinal ürün anahtarıyla aktifleştirdikten sonra üzerine yeniden Windows 10 yükseltmesini yükleyebilirsiniz. Alttaki işletim sistemi aktif olduğu için ücretsiz yükseltme hakkı ile üzerine gelen Windows 10 da otomatik olarak aktif olur. Bu senaryoda Windows 7.1 veya 8.1 ‘i yüklemek, aslında yeniden Windows 10’a ulaşmak için geçici bir ara adımdır.
Bu konudaki bir diğer alternatif yöntem ise şu: İlk 1 yıl içerisinde Windows 10 ücretsiz yükseltme hakkı ile Windows 10’a geçtikten sonra bir problem yaşanırsa ve yeniden kurmanız gerekirse, aynı cihaz üzerine olmak şartıyla temiz bir Windows 10 kurulumu gerçekleştirilebileceksiniz. Yani alt işletim sistemi üzerine in-place upgrade yöntemi sadece ilk yükseltme için gerekli, sonraki seferlerde şart değil, gerekir ise temiz kurulum yapma şansınız var
Aktive edilmiş ve lisanslı Windows 7.1 veya 8.1 ile çalışan cihazınızı bir kez in-place upgrade ile Windows 10 yükseltirseniz, aynı cihaz üzerine yapılacak sonraki temiz kurulum yüklemeleri için aktivasyon işlemi ürün anahtarına gerek duymadan gerçekleşir. Buradan Windows 10 aktivasyon servisinin cihaz donanımıyla bir ilişkisi olacağı sonucu çıkıyor.
3) Windows 10’a ücretsiz yükseltme seçeneği aşağıdaki işletim sistemlerinden biriyle çalışan cihazlar için sunulacak.

• Windows 7 SP1 (Windows 7)
  • Windows 8.1 Update * (Windows 8)
  • Windows Phone 8.1

* Windows 8.1 ülkeye özel sürümleri, Windows 8.1 Single Language, Windows 8.1 with Bing için de geçerlidir.
4) Eğer elinizdeki bir mobil cihaz ise, Get Windows 10 uygulamasını görüp rezervasyon yapma şansınız yok. Ama zamanı geldiğinde yükseltme hakkınız OEM, mobil operatör ya da taşıyıcı tarafından sağlanacaktır.
5) Eğer isterseniz bugün yaptığınız rezervasyonu, yükleme öncesindeki herhangi bir zamanda iptal etme şansınız var.
6) Windows 10 ücretsiz yükseltme hakkı kişi başına değil cihaz başınadır. Eğer birden fazla cihazınız ve uygun sürüm işletim sisteminiz varsa, her biri için ayrı ayrı rezervasyon yapmanız gerekir.
7) Rezervasyon ardından herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Windows 10’un kararlı sürümünün 29 Temmuz’da resmen duyurulması ve hemen ardından kullanıma sunulması bekleniyor (yani Ağustos 2015 başı). Bu tarih geldiğinde yine benzer bir bildirim alacaksınız ve ardından talimatları takip ederek ücretsiz yükseltme işlemini gerçekleştirebileceksiniz.
8) Yükseltme yaptığınızda, eski işletim sistemi sürümünüze bağlı olarak Windows 10’un aşağıdaki sürümlerinden birine sahip olacaksınız.

• “N” ve “KN” sürümleri için üst sürümün yükseltme yöntemi geçerlidir (örneğin Windows 7 Professional N, Windows 10 Pro’ya yükseltilir).
  • Hariç olan bazı sürümler: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise ve Windows RT/RT 8.1.
  • Toplu lisanslamadaki Etkin Yazılım Güvencesi müşterileri, bu teklifin dışında Windows 10’a yükseltmek için kurumsal tekliflerden yararlanabilir.

9) Microsoft bir süre önce Windows Insider programına dahil build’ler için de Windows 10’a geçiş şansı tanıyacağınıaçıkladı. Windows 7.1 ve 8.1’lerin ücretsiz yükseltme hakkı olduğunu ve gerekli koşulları zaten biliyoruz. Buna ilave olarak Windows Insider programı kapsamında Windows 10 teknik önizleme sürümünün son build’ini yüklemiş olan ve Windows Insider programına bir Microsoft Account (MSA) ile kayıtlı olan herkese güncelleme gönderilmeye devam edilecekmiş. Yani bu şu demek: Temmuz sonu Ağustos başı geldiğinde, Windows Insider programına bir Microsoft Account ile katılmış ve Windows 10 teknik önizleme sürümünün son build’i ile çalışan cihazlar, altta herhangi bir orijinal işletim sistemi olmasa dahi Windows 10’a yükseltilecek.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Selamlar..
Arkadaşlar,Pc mde windows10 home kurdum KMS programı ile crackladım 3 aydır kullanıyorum.Şimdiye kadar tek sıkıntım olmadı.Fakat 2 gündür microsoft ''kullanım süreniz bitiyor,ürün anahtarını yenileyin'' diyor.
Tekrar KMS programı ile cracklamak için denedim fakat malesef bu sefer olmadı.
Çözümü varmı acaba..??

mehmetkarahanlı

Aktif Üye

Windows 10 KMS Activator Ultimate 2016 İndir v2.7
Windows 10 KMS Activator Ultimate 2016 İndir v2.7Windows 10 KMS Activator Ultimate 2016 İndir,yeni sürüm ile bir çok microsoft yazılımını kolayca lisanslaya bilirsiniz,sanırım 6aylık her 6 ayda bir yapabilirsiniz.

Windows 10 Professional
Windows 10 Enterprise
Windows 10 HomeWindows 10 Professional N
Windows 10 Enterprise N
Windows 10 Education
Windows 10 Education N
Windows 10 Enterprise 2015 LTSB
Windows 10 Enterprise 2015 LTSB N
Windows 10 Home N
Windows 10 Home Single Language
Windows 10 Home Country SpecificWindows 8.1 Professional
Windows 8.1 Professional Wmc
Windows 8.1 Professional_N
Windows 8.1 Enterprise
Windows 8.1 Enterprise_N
Windows 8.1 ProfessionalPreview
Windows 8.1 Preview
Windows 8.1 CoreARM
Windows 8.1 Core
Windows 8.1 CoreN
Windows 8.1 CoreSingleLanguage
Windows 8.1 CoreCountrySpecific
Windows 8.1 EmbeddedIndustry
Windows 8.1 EmbeddedIndustryE
Windows 8.1 EmbeddedIndustryAWindows 8 Professional
Windows 8 Professional N
Windows 8 Enterprise
Windows 8 Enterprise N
Windows 8 ProfessionalPreview
Windows 8 PreRelease
Windows 8 ProfessionalWMC
Windows 8 CoreARM
Windows 8 Core
Windows 8 CoreN
Windows 8 CoreSingleLanguage
Windows 8 CoreCountrySpecific
Windows 8 EmbeddedProfessional
Windows 8 EmbeddedEnterpriseWindows 7 Professional
Windows 7 Professional N
Windows 7 Professional E
Windows 7 Enterprise
Windows 7 Enterprise N
Windows 7 Enterprise EWindows Vista Business
Windows Vista Business N
Windows Vista Enterprise
Windows Vista Enterprise NWindows12Server Standard
Windows12Server Datacenter
Windows12Server Standard Core
Windows12Server Datacenter Core
Windows12Server Core
Windows12Server CoreN
Windows12Server Multi Point Standard
Windows12Server Multi Point PremiumWindows12R2Server Standard
Windows12R2Server Datacenter
Windows12R2Server Standard Core
Windows12R2Server Datacenter Core
Windows12R2Server Cloud Storage Core
Windows12R2Server Cloud Storage
Windows12R2Server Solution Core
Windows12R2Server SolutionWindows08Server Standard
Windows08Server Enterprise
Windows08Server Data Center
Windows08Server HPCWindows08R2Server Standard
Windows08R2Server Enterprise
Windows08R2Server Data Center
Windows08R2Server HPC
Windows08R2Server Web————————————————————-Boyut:12-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz————————————————————– Windows 10 KMS Activator Ultimate 2015(((Alternatif)))Windows 10 KMS Activator Ultimate 2015
==========
Windows 10 KMS Activator Ultimate 2016
yeni not kurarken toolbarlara dikkat edin

Windows 10 KMS Activator Ultimate 2016 İndir v2.7

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Selamlar..
Arkadaşlar,Pc mde windows10 home kurdum KMS programı ile crackladım 3 aydır kullanıyorum.Şimdiye kadar tek sıkıntım olmadı.Fakat 2 gündür microsoft ''kullanım süreniz bitiyor,ürün anahtarını yenileyin'' diyor.
Tekrar KMS programı ile cracklamak için denedim fakat malesef bu sefer olmadı.
Çözümü varmı acaba..??

Merhaba
Windows 10 işletim sistemi paralı bir sistemdir.Ve Kullanım süreniz bitiyor.anahtarı yenileyin......sorusu çıktıysa
İşte ÇÖZÜM
Windows10 sürümü kullanma miadı 90 gündür yanıtta ise 270 güne uzatılması öngörülür ve uzatılır.yani para demek ama biz çözümsel yönüne bakarak alt bölümlerde bilgilendiriyorum
kolay gelsin

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Windows 10 Crack veya Windows 10 Serial veya Windows 10 Full Sürüm gibi bir aramayla ulaştığınız bu yazıda sizi ücretsiz Windows 10 kullanım hakkı bekliyor olabilir.
windows-10-surumler.jpg

Haberiniz var mı bilmiyorum ama Windows 10 işletim sistemi önemli bir kullanıcı kitlesi için ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bu konu için blog üzerinde birkaç yazı yayınlamıştım ve geçiş yöntemlerinden bahsetmiştim. Windows 10 crackpaylaşmak yerine size bu yasal yöntemlerden bahsetmek istiyorum.

• Windows 10 Crack Download
  • Windows 10 Orijinal Yapma
  • Windows 10 Serial
  • Windows 10 Activation
  • Windows 10 Full Download
1) Windows 10 Crack kullanmak yerine eğer zaten geçmişte satın almış olduğunuz bir Windows 7, Windows 8 veyaWindows 8.1 varsa, ilk yıl içerisinde yükseltmek koşuluyla Windows 10’u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
2) Diğer taraftan eğer Windows insider proğramına üyesiyseniz, altta lisanslı bir Windows olmasa dahi ve tabii programda kalmak koşuluyla Windows 10’un full sürümünü kullanmaya devam edebilirsiniz.
3) Eğer bir Windows 10 deneme sürümü kullanıyorsanız, belki tam sürümün yerini tutmayacak ama 90 günlük windows 10 deneme süresini 270 güne kadar uzatabilirsiniz Bu da Crack’li bir işletim sistemi yerine tercih edilebilecek yöntemlerden biri.
4) Son olarak ise Windows 10 önizleme sürümleriyle ilgili bazı ürün anahtarlarını (serial) dada belirtilmiştir.
Deactivated durumda oldukları için muhtemelen birçoğunu şu an kullanamayacaksınız ama çalıştırdığınız build’e göre göz atmanızda fayda var.

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Windows 10 Deneme Süresi Nasıl Uzatılır – 270 Gün

Windows 10 ücretli ve satın alınabilir bir işletim sistemi ama aslında birçok kullanıcı için ücretsiz olarak sağlanıyor. Mesela hali hazırda bir Windows müşterisiyseniz yani geçmişte Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 sürümlerinden herhangi birini satın almış ve zaten lisanslı olarak kullanıyorsanız windows 10 yükseltme proğramı adımlarını takip ederek hiçbir ilave ücret ödemeden işletim sisteminizi Windows 10’a yükseltebilirsiniz.
150728135430-windows-10-desktop-780x439.jpg

Öte yandan daha önce herhangi bir Windows işletim sistemi satın almamış ve elinizde geçerli herhangi bir lisans olmasa dahi bugün yasal bir Windows 10 kopyası edinme şansınız var. Mesela Windows 10’un geliştirme sürecinde özellikle kullanıcı geri bildirimlerini toplamak amacıyla açılan windows insider proğram’a üye olarak preview build’lerden birini yüklediyseniz ve geliştirme süreci kapsamında gönderilen güncellemeleri alarak işletim sistemini build 10240’a kadar yükselttiyseniz, bugün o cihaz üzerinde lisanslı bir Windows 10’a sahipsiniz demektir. Çünkü Microsoft, altta lisanslı bir sürüm olup olmadığına bakmaksınız windows insider proğramı kapsamında olan preview build’lere de ücretsiz olarak final sürüm hakkı tanıdı.
windows insider proğram hala açık durumda ve Windows 10’un önümüzdeki geliştirme serüveni için kullanımda kalmaya devam edecek.

Eğer bu iki önemli fırsattan yararlanamıyorsanız, Windows 10’u yasal olarak kullanmaya devam edebilmek için muhtemelen yeni bir kopya satın almanız gerekecek.

Windows 10 Deneme Süresi Nasıl Uzatılır

Windows 10 işletim sistemini satın almadan önce, hemen hemen her yazılım gibi değerlendirme ve deneme sürümünü indirip belirli süreyle test edebilirsiniz. Windows 10 Enterprise sürümü herhangi bir özellik kısıtlaması olmadan ve ücretsiz olarak 90 gün boyunca test edilebilir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak doğrudan TechNet üzerinden Windows 10 Enterprise deneme sürümünü indirebilirsiniz.
Windows 10 Enterprise – Deneme Sürümü İndirme Bağlantısı

Windows 10 deneme sürümüne TIMEBASED_EVAL diyoruz. Bu dağıtım, ilk kurulum anından itibaren 129600 dk.’dan(90 güne denk gelir) geri saymaya başlar ve eğer ful sürüme yükseltilmez ise bu süre sonunda işletim sistemi deneme sürecini sonlandırır. Ama neredeyse tüm Windows sürümleri içerisinde bu deneme periyodunu reset’leyen bir yöntem yer alır ve slmgr -rearm çalıştırarak periyodun herhangi bir gününde deneme sürecini başa alabilirsiniz.
Eğer 90 günlük deneme periyodu sırasında bir miktar ek süreye ihtiyacınız olursa, aşağıdaki adımları takip ederek ve tamamen yasal bir şekilde Windows 10 deneme süresini 270 güne kadar uzatabilirsiniz.
Windows 10 Enterprise deneme sürümü 2 kez -rearm çalıştırma hakkı ile gelir.

Öncelikle deneme periyodunun kaçıncı gününde olduğunuza ve kaç kez -rearm çalıştırma hakkınız kaldığına bakın.
Bunun için Command Prompt’u yetkili modda (administrator) açın ve slmgr -dlv çalıştırın.

Timebased activation expiration deneme periyodunda bulunduğunuz günü, Remaining Windows rearm count ise periyodu kaç kez reset’leyebileceğinizi gösterir.
Deneme periyodunu reset’lemek ve yeniden başa (90 gün) döndürmek için kullanmanız gereken komut slmgr -rearm. Ancak maksimum süreyi elde etmek için reset’leme işlemini periyotların son gününde yapmanız gerekir. Örneğin:

• 1.8.2015 tarihinde bir Windows 10 Enterprise deneme sürümü kurdunuz ve 90 günlük deneme periyodu başlamış oldu.
  • 1.11.2015 tarihinden birkaç gün önce ilk slmgr -rearm çalıştırın. Böylece ilk 90 günlük periyodu sonuna kadar kullanmış olursunuz.
  • 1.2.2016 tarihinden birkaç gün önce ikinci slmgr -rearm çalıştırın. Böylece ikinci 90 günlük periyodu da sonuna kadar kullanmış olursunuz.
  • Kalan 90 gün ise 1.5.2016 tarihinde sona erecek, buradan da bir 90 gün elde etmiş oluyorsunuz.
Bu şekilde kullandığınız taktirde toplamda 90 + 90 + 90 = 270 gün olarak deneme sürecinden faydalanmanız mümkün.
Yukarıdaki örnekte 1 ay = 30 gün. Ama gerçek senaryoda 29-30-31 durumlarına dikkat edin. Mesela takvime hatırlatmalar ekleyerek belirli dönemlerde slmgr -dlv ile periyodun kaçıncı gününde olduğunuzu kontrol edebilirsiniz.
270 günlük deneme periyodunun sonunda Windows 10’u kullanmaya devam etmek için lisanslı bir kopya satın almanız gerekir. Aynı işletim sistemi üzerine satın aldığınız uygun lisansı girerek verilerinizi, programlarınızı ve uygulamalarınızı kaybetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Windows 10 Ürün Anahtarı

Daha önceki tüm Windows sürümleri gibi Windows 10 da lisanslı bir işletim sistemidir. Henüz teknik önizleme aşamasında olduğu için satışı söz konusu değil ancak önümüzdeki yıl raflardaki yerini alacak ve Windows 10’u 2015 yılında satın alabileceksiniz.
Lisanslı bir Windows 10 kopyası satın aldığınızda (lisanslama modeline göre değişmekle birlikte) mutlaka bir Windowsürün anahtarına da sahip olursunuz. Bu ürün anahtarı (product key) sadece key veya serial gibi farklı isimlerle de anılır.

• Ürün anahtarı – Product key
  • Serial
  • Key

Her bir Windows 10 işletim sistemi kopyası kurulum sırasında veya kurulum sonrasında lisans aktivasyonu için bir ürün anahtarına ihtiyaç duyar. Bu ürün anahtarı genellikle satın alan müşteriye özeldir ve sadece ona ait Windows kopyası üzerinde etkinleştirilebilir. Ancak bu durum OEM, Open, Kutu Windows lisans türüne göre bazen değişiklik de gösterebilir.
Windows 10 Teknik Önizleme aktivasyonu için gerekli olan ürün anahtarını aşağıda bulabilirsiniz. Yüklü olan sürüme ve build numarasına göre uygun ürün anahtarını tercih etmelisiniz.
Windows 10 TP (build 10041) için ürün aktivasyon anahtarı:
NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR
Windows 10 Pro Insider Preview (build 10074, 10122, 10130) için ürün aktivasyon anahtarı:
6P99N-YF42M-TPGBG-9VMJP-YKHCF
Windows 10 Enterprise Insider Preview (build 10074, 10122) için ürün aktivasyon anahtarı:
VTNMT-2FMYP-QCY43-QR9VK-WTVCK
Windows 10 Home Insider Preview (build 10158, 10159, 10162, 10166) için ürün aktivasyon anahtarı:
KTNPV-KTRK4-3RRR8-39X6W-W44T3
Windows 10 Pro Insider Preview (build 10158, 10159, 10162, 10166) için ürün aktivasyon anahtarı:
8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCV
Windows 10 Enterprise Insider Preview (build 10158, 10159, 10162, 10166) için ürün aktivasyon anahtarı:
CKFK9-QNGF2-D34FM-99QX2-8XC4K
Windows 10 Home (build 10240)
TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Windows 10 Pro (build 10240)
VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Windows 10 Enterprise (build 10240)
NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

mehmetkarahanlı

Aktif Üye

merhaba
hayırlı olsun.işlemlerinizde sorun yaşarsanız çözümü biz üretiriz
kolay gelsin

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.