gittigidiyor

yılbaşı hediyesi dqcam

arisa

Aktif Üye
Usta zamani bitti herhalde ama ben yinede sansimi deneyeyim dedim. Ben senden iki tane Kamasonic 1512 almistim. Kaldiysa sevinirim..

evyap

Aktif Üye
slm.digimy Usta zamani bitti herhalde ama ben yinede sansimi deneyeyim dedim. Ben senden iki tane Kamasonic 1512 almistim. Kaldiysa sevinirim
birininki aktif diyer biri için

salman003

Aktif Üye
Hemşerim bende senden aldım uyduyu salman sandiklidan hediyemi bende alabilirmiyim

eses124

Elektronik Teknisyeni
slm ustam benıde gonderebılırmısın sımdıden tesekkurler

oydemir

Aktif Üye
Ustacım rica esem banada yollarsan çok makbule geçer iyi çalışmalar kolay gelsin.

kkabasakal

Aktif Üye
ilk gelen (forumu Takip EDen ) 20 kamosonic kullanıcısı üyelerimize 1 er yıl dqcam server hediye edeceğim

sadece ellerinde kamosonic olduğunu ve benden aldığını kanıtlayana

uydusunu benden almayanlar 25 tl karşılığında 1 yıl dqcam server hizmeti alablir
kampanya 2, ayın sonuna kadar geçerlidir...

listeye alınanlar

1 garip38
2 hurzati
3 corap
4 spacesatc5
5 muhtar45
6 amca
7 tarku
8 hanko9
9 arisa
10 evyap
11 salman03
12 cellom
slm digimy cihazı ve iptv sizden almıştim banada hediye yollarmısınız (kamosonic 1512 fullhd iptvli)

celik22

Aktif Üye
Digimy ustam bana docam lazım daha önce senden almıştım mükemmeldi bana kod gönderebilirmisin ücretini sana gönderirim hastayım dışarı çıkamıyorum öksürük mahvetti beni en kısa sürede sana yollarım mümkünse bir irtibat numarası yazarmısın.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Digimy ustam bana docam lazım daha önce senden almıştım mükemmeldi bana kod gönderebilirmisin ücretini sana gönderirim hastayım dışarı çıkamıyorum öksürük mahvetti beni en kısa sürede sana yollarım mümkünse bir irtibat numarası yazarmısın.

merhaba öncelikle geçmiş olsun, dqcam server 1 yıllığı 50 tl dir
hesap numarası burada mevcut nezaman dilerseniz gönderirim
Hesap Numaralarımız

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
2015 yılında, yılbaşı hediyesi olarak free dqcam server vermişiz, 2023 yılbaşı hediyesi olarak toplamda kayıtlı kayıtsız 50 kişiye 1 aylık free cccam server hediye ettik bizi takip edin ara ara hediyelerimiz olacaktır.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.