gittigidiyor

iOS 9.3 Beta 1 ile Gelen Yenilikler

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Apple, uzun bir süredir Beta testlerini sürdürdüğü iOS 9.3.3 sürümünü bugün yayınladı. iOS 9.3.3 güncellemesi hakkındaki detaylar ve hangi cihazların güncelleme

ios-9.jpg
Apple, iOS 9.3 sürümü ile birçok hata ile karşılaşmış ve peş peşe iOS 9.3.1 ve iOS 9.3.2 güncellemerini yayınlamıştı. Sistemdeki hatalarını gidermek için ise iOS 9.3.3 Beta sürümleri ile geçtiğimiz haftaya kadar geliştiricilerin karşısına çıkan Apple, bugün iOS 9.3.3 güncellemesini herkes için indirime sundu.
iOS 9.3.3 sürümü ile yenilikler maalesef ki sisteme eklenmiyor. iOS 10 için yenilik yapmaya öncelik veren Apple, iOS 9.3.3 güncellemesi ile sistemdeki küçük çaplı sorunları gideriyor. Peki, iOS 9.3.3 güncellemesini hangi cihazlar alıyor?
iOS 9.3.3 güncellemesini alan modeller

iOS 9.3.3 güncellemesi; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5 alıyor.
ios933.jpg

iOS 9.3.3 Nasıl Yüklenir?

iOS 9.3.3 güncellemesini Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden veya iPhone/iPad'i iTunes'a bağlayıp güncellemeleri denetele seçeneğini kullanarak yükleyebilirsiniz.

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Apple, bugün kullanıcılarına bir sürpriz yaparak iOS 9.3.4 sürümünü yayınladı. iOS 9.3.4 güncellemesi hakkındaki detaylar

ios-9.jpg
Apple, bir taraftan yeni işletim sistemi iOS 10 için beta sürecine devam ederken, diğer taraftan iOS 9.3.3 için beta sürümlerini yayınlamaya devam ediyor. Ancak Apple, bugün kullanıcılarına bir sürpriz yaparak doğrudaniOS 9.3.4 sürümünü yayınlandı.

Doğrudan diyoruz çünkü, iOS 9.3.4 için diğer iOS güncellemelerinden farklı olarak herhangi bir beta sürümü yayınlanmadı.
iOS 9.3.4 Güncellemesi Neler Sunuyor?

Apple için nadir bir durum olan bu güncellemenin açıklamasında, iPhone ve iPad için önemli bir güvenlik güncelleştirmesi sağlandığı belirtiyor.
slack-for-ios-upload-1470332783.jpg

iOS 9.3.4 ile gelen herhangi bir yenilik bulunmuyor. Apple, tüm yeniliklerini yeni işletim sistemi iOS 10 ile birlikte kullanıcılara sunacak.
iOS 9.3.4 güncellemesini alan modeller

iOS 9.3.4 güncellemesi; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5 alıyor.
iOS 9.3.4 Nasıl Yüklenir?

iOS 9.3.4 güncellemesini Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden veya iPhone/iPad'i iTunes'a bağlayıp güncellemeleri denetele seçeneğini kullanarak yükleyebilirsiniz.

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
[h=1]iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 Yayınlandı[/h][h=2]Apple tarafından yeni işletim sisteminin yönelik güncellemeler devam ederken yapılan sonra açıklamalarda iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 sürümlerinin yayınlandığı belirtildi.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
ios-10-beta-7-ve-public-beta-6-yayinlandi.jpg
Sadece 4 gün önce yine bir güncellemesi olmasına karşın Apple yeni güncellemeyi daha sundu. Bu kadar kısa aralıklar ile güncellemelerin sunulması yeni işletim sisteminin bir an önce tamamlanması ve geliştirilmesi konusunda istekli olunduğunu da gösterirken yapılan açıklamalar ile birlikte iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 kullanıcılara sunulmuş oldu.
iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 güncellemesi ile ilgili yapılan açıklamalarda çok fazla detay verilmezken işletim sistemine özellik kazandırmaktan ziyade sistemde yaşanan kritik hata hataların giderilmesi amacıyla güncellemelerin sunulduğu belirtildi. Bu bakımdan performans anlamında oldukça yerleştirmelerinin yapıldığı ve sistemde yer alan hataların giderildiği bu güncelleme sayesinde işletim sistemi çok daha iyi bir hale getirilmiş durumda.
iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 güncellemesi ile birlikte final ve kararlı sürümü bir adım daha yaklaşılan iOS işletim sisteminin gelecek ay piyasaya sunulması ve kullanılması bekleniyor. iOS 10 için son güncellemenin iOS 10 Golden Master olacağı belirtilirken yapılan son güncellemeyi bu güncellemeden önceki son güncelleme olduğu da tahmin ediliyor.
[/FONT]

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Apple, iOS 10 sürümünün resmi dağıtımına sayılı günler kala iOS 9.3.5 güncellemesini yayınlandı. iOS 9.3.5 güncellemesi neler getiriyor?

iphone-6s-1472145734.jpg
Apple bir taraftan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle çıkış yapacak iOS 10 işletim sistemi için beta sürecini devam ettirirken, diğer taraftan mevcut sürümü kararlı hale getirmeye devam ediyor.

Ağustos başında iOS 9.3.4 güncellemesini yayınlayan Apple, üç haftalık aranın ardından bu defa iOS 9.3.5 güncellemesinin dağıtım işlemini başlattı.
iOS 9.3.5 güncellemesi neler getiriyor?

Yeni yazılım paketi iOS 9 sürümü için muhtemelen son güncelleme olacak. Apple’dan yapılan açıklamaya göre iOS 9.3.5, iPhone ve iPad için güvenlik odaklı önemli bir güncelleme. Güncelleme içeriğinde ayrıca hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri yer alıyor.
ios-935.jpg

iOS 9.3.5 güncellemesini alan modeller

iOS 9.3.4 güncellemesi; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5 alıyor.
iOS 9.3.5 Nasıl Yüklenir?

iOS 9.3.5 güncellemesini Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden veya iPhone/iPad'i iTunes'a bağlayıp güncellemeleri denetele seçeneğini kullanarak yükleyebilirsiniz.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.