gittigidiyor

Sınırsız Free Cccam-Oscam-Ncam Plugin

ziyanci

Aktif Üye
usta ben indirdim tskler fakat yüklemede muvafak olamadim . /usr/lib/enigma2/python/Plugins Extensions buraya kadar var
fakat freeccam dosyasi yok
kendim acip icine atiyorum yinede görmüyor nerde hata yapiyor olabilirim yada dosya halinde sunabilirsen seviniriz bende dream 8000 var openatv 6 yüklü plugin i usb ye koyup yükledigim zaman sadece kodi ile alakali bir kac yazi cikiyor ama cam lerle alakali bir yeri bir türlü bulamadim ilgilenirsen sevinirim

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Aksam bakıp size cevap veririm.

marem

Aktif Üye
selamlar...bende ziyancı arkadaşın yaptıklarını uyguladım yine frecccam yok.yüklesem bile satır görülmüyor...

cavoo

Aktif Üye
sa ofline eklentiler kurulumu nasıl yapılıyor bilen varmı ayrıca rıca etsek ipk deilde klasör olarak verılebilebilirmi dosya?

ziyanci

Aktif Üye
usta ne yaptiysam basarili olamadim resimdeki görüntüye ulasamadim

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
ziyancı nasıl yapamadın anlamadım.Plugine girince zaten sana soruyor ne yapmak istediğini.
İp tv satırlarıda var,cam satırlarıda var.Hangini güncellemek istiyorsan onu OK tusu yada yesil tus ile oketliyorsun.İstediğin satırlar cihazına otomatik ekleniyor..!!

cavoo

Aktif Üye
coolmeen usta dosya olarak vermen mümkünmü rıca etsem ben yapamadım ofline kurulum nasıl oluyor yada onu açıklarmısın saygılar

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
coolmeen usta dosya olarak vermen mümkünmü rıca etsem ben yapamadım ofline kurulum nasıl oluyor yada onu açıklarmısın saygılar

İndirdiğin dosya ipk uzantılı zipli dosyadır.
İpk uzantılı dosyayı zipten çıkar,çıkan dosyayı tmp dosyasının içine at.
Sonra dcc ile cihaza baglan. opkg update && opkg install /tmp/*.ipk yazan yeri yapıştır ve OK yle.Plugin bu talimat ile kurulacak.Cihazını restart yap ve eklentilerde plugine gir.Ne yapmak ne eklemek istiyorsan oradan ekle..

ziyanci

Aktif Üye
ziyancı nasıl yapamadın anlamadım.Plugine girince zaten sana soruyor ne yapmak istediğini.
İp tv satırlarıda var,cam satırlarıda var.Hangini güncellemek istiyorsan onu OK tusu yada yesil tus ile oketliyorsun.İstediğin satırlar cihazına otomatik ekleniyor..!!

usta yanlis anlama ama programi kurdum sadece kodi light diye bir program kuruluyor bu program dogru degil galiba dogru plugin sumu acaba
enigma2 -plugin-freecccam_1.2_

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Çalışan yeni versiyon indirme linki 1.mesaja eklenmiştir..
Cccam Full Server OK..!!

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Yeni versiyon 1.6 plugin,indirme linki 1.mesaja eklenmiştir...

gfbslh

Aktif Üye
ustam kolay gelsin,
next 2000 hd minix cihaza uyumlumudur.
teşekkürler.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Uyumsuzdur.Bu sadece enigma2 cihazlar içindir.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
puzzle arkadasın dosya olarak verdiği plugin 1.mesaja eklenmştir.
usr-lib-enigma2-pyton-plugins-extensionsun içine atıp cihazı restart yapınız.

bilek55

Aktif Üye
collmeen sa.kardes dosyayi ekledim.eklentilerde free cccam bölümü cikiyor.okeyledigimdesol tarafta alt alta siralanmis serverlar var.onlardan birini okeyleyince sag tarafa ekliyor.soldaki listenin altinda yesil cerceve icinde wicardd,sari cerceve icinde ncam,mavi cerceve icinde oscam,kirmizi cerceve icinde cccam yaziyor.burada kirmiziya veya digerlerine bastigimda mesela kirmiziya basinca yani cccam bölümünefile not fount so you´ll find it in /tmp/cccam.cfg yaziyor.ne yapmam lazim.

Son düzenleme:

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
collmeen sa.kardes dosyayi ekledim.eklentilerde free cccam bölümü cikiyor.okeyledigimdesol tarafta alt alta siralanmis serverlar var.onlardan birini okeyleyince sag tarafa ekliyor.soldaki listenin altinda yesil cerceve icinde wicardd,sari cerceve icinde ncam,mavi cerceve icinde oscam,kirmizi cerceve icinde cccam yaziyor.burada kirmiziya veya digerlerine bastigimda mesela kirmiziya basinca yani cccam bölümünefile not fount so you´ll find it in /tmp/cccam.cfg yaziyor.ne yapmam lazim.
Aynı cevabı 1. mesajada çok anlaşılabilir olarak vermeye çalışacagım insallah acemi arkadaşlara yardımım olur.

1.öncelikle cihazınızda kesinlikle çalışır durumda,sadece server satırı eklenmemiş;cccam yada oscam yada vicardd yada Ncam emulatoru kurulu olmalıdır.Yada kullanmak istediğiniz herhangi birisi.
2.Verdiğim freecam pluginini,direk dosya olarak usr/lib/enigma2/pyton/plugins/extensionsun içine yada ipk olarak tmp nin içine atıp kuruyorsunuz.
3.Kurduktan sonra eklenilerden freecam plugine giriyorsunuz.Ve karsınıza sol ve sag tarafta satırların oldugu menuyu görüuorsunuz.
4.Calısan aktif satırlar sag tarafta olanlardır ve kumandanın > tusu ile saga geciyorsunuz.
5.Sag taraftaki satırları;
---Oscam-cccam server dosyasına eklemek istiyorsanız mavi tusa
---Ncam servere eklemek istiyorsanız sarı tusa
---Wicard servere eklemek istiyorsanız yesil tusa
basıp satırları cihazınıza ekliyorsunuz.
6.Ardından hangi cam dosyasını kullanıyorsanız mesela Oscam ise softcam yöneticisine girip Oscamı aktif ediyorsunuz.

Ve şifreli kanalları bedava izlemeye baslıyorsunuz..!!!!

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.