gittigidiyor

gol üyelere özel iptv ve cccam

tolginyo

Aktif Üye
Merhaba Usta. Gold uyeyim Normal gold linkinde gordugumun disinda link olarak varsa ozelden paylasabilirmisiniz

Tolga Ülgen

Sweet81

Aktif Üye
Benimde yıllık ccam uyeligim var gold üyelik benim icinde gecerli mi?

sahin

Vip Üye
Web sitesi
meettomy.site
selamlar sayın digimy üstadım. gold üye bölümünde verilen özel linkler kaldırılmı yoksa ben gold üyelikten mi çıktım kısaca cevap verirseniz memnun olurum.saygılarımla...

sahin

Vip Üye
Web sitesi
meettomy.site
üstadım sizin PM iniz üzerine server bilgilerimi tekrar gönderdim umarım ulaşmıştır.selamlar.

suat55

Aktif Üye
1 aylık bir cccam alıcam ödemeyi hangi hesaba yapıyoruz

1 AYLIK ÖDEME YAPTIM
AKBANK HESAP NUMARASINA

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.