gittigidiyor

Astra 19E açılan kanallar

denizci56

Aktif Üye
jyBlDr.jpg

2JjGlq.jpg

BL8ldg.jpg

Z9YGqa.jpg

oOEBmm.jpg

lOEnDX.jpg

nOE1D0.jpg

vjZMDv.jpg

İyi seyirler.

dragon22

Aktif Üye
denizci56.. künyendeki redline2500 ilemi açılıyor c.sata ayit bu kanallar yoksa serverinmi çok hünerli...bu konuda bizleri aydınlatırsan bahtiyar oluruz...

aelmas77

Aktif Üye

aelmas77

Aktif Üye
slm denizci 56 arkadaşım kullandığın yazılım hangisi acaba ben son yazılııattım açılmıyor bi yardımcı olursanuız sevinirim

erdin

Aktif Üye
paylaşım için teşekkürler denizci56

C: frindiptv.xyz 24000 98y3 masrawy

expiry date: 2018-02-10-06

Son düzenleme:

denizci56

Aktif Üye
Arkadaşlar,19E Uydusundaki kanalları machina3D nin Free S. ile değil.6 nolu mesajda erdin kardeşimin verdiği sitedeki satırlarla açıyorum.Kendisi zaten vermiş.

aelmas77

Aktif Üye
Arkadaslar cok tesekkur ederim bu cihazla ilgili bazi problemler var 1kanal istemi yeniledim kanallari yeni gelenleri ekleyip kaydettim siraladim 2.si de cccam satiri ekliyorum cihazi kapttim fisi cektim tektar actigimda eskiye donuyor ne serverim nede yeni kanllar olmuyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.