gittigidiyor

TürkNet Fiber & ADSL Davet kodu

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Arkadaşlar dün itibariyle TTNET ten TÜRKNET e geçmiş bulunmaktayım.
AKK siz,35mpbit hız 64.99 TL.İlaveten başka bir arkadaşın davet kodunla abone oldum,1 ayda bedava.
Aksam yaptıgım hız testlerinde önce 19mpbit civarı hız alabildim.Sonra modem ayarlarından DNS ayarlarını 8.8.8.8--8.8.4.4 yapınca hız 32mpbit e ulaştı.
Kendimin davet kodunu asagıya ekliyorum.Türknete abone olmak isteyen olursa,benim davet kodum kullanıp hem kendisi,hemde ben 1 ay bedava internet kullanabiliriz.
Kullanacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

https://turk.net/p/EJV42ER76TVC/

sozcan39

Aktif Üye
Arkadaşlar dün itibariyle TTNET ten TÜRKNET e geçmiş bulunmaktayım.
AKK siz,35mpbit hız 64.99 TL.İlaveten başka bir arkadaşın davet kodunla abone oldum,1 ayda bedava.
Aksam yaptıgım hız testlerinde önce 19mpbit civarı hız alabildim.Sonra modem ayarlarından DNS ayarlarını 8.8.8.8--8.8.4.4 yapınca hız 32mpbit e ulaştı.
Kendimin davet kodunu asagıya ekliyorum.Türknete abone olmak isteyen olursa,benim davet kodum kullanıp hem kendisi,hemde ben 1 ay bedava internet kullanabiliriz.
Kullanacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

https://turk.net/p/EJV42ER76TVC/

İyi Geceler coolmeen Bey,
Bende Türk Telekom abonesiyim. 2 Aralık 2018 günü 2 yıllık sözleşmem bitiyor. TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum.
Sizde TürkNet'e geçeli yaklaşık 45 gün olmuş. Bağlantıdan ve hızdan memnun musunuz? Davet Kodunuzu kullanan oldu mu acaba?
Bilgi verebilirseniz mennun olurum.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
İyi Geceler coolmeen Bey,
Bende Türk Telekom abonesiyim. 2 Aralık 2018 günü 2 yıllık sözleşmem bitiyor. TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum.
Sizde TürkNet'e geçeli yaklaşık 45 gün olmuş. Bağlantıdan ve hızdan memnun musunuz? Davet Kodunuzu kullanan oldu mu acaba?
Bilgi verebilirseniz mennun olurum.

İlk 3-4 gün aksam saatleri hızda sıkıntı oldu.Arıza kaydı actım 2 gunde cozuldu.O zamandan beri 10 numara kullanıyorum.Eskiden TTNET 150 gb akn ve 24mbit hız kullanırken 4k ve 1080p videolar izlerken çok takılıyordu.Türknete gecince aynı çözünürlükteki videoları sıfır takılmayla on numara izliyorum.Gercekten tavsiye ederim.
Davet kodumu 1 arkadasım kullandı bir dahaki ay onun kullanımından dogan 1 ay bedava aktivasyonum bedava gelecek.Bende abone olurken baska bir arkadasın kodunu kullanmıstım.Onun bedavası bu aydı ve bu ay fatura göndermediler. :D
Eger abone olacaksanız benim kodunu

kullanabilirsiniz.Hem siz hem ben 1 ay bedava kazanırız.Hakkınızd a hayırlısı olsun.

sozcan39

Aktif Üye
Sayın coolmeen Bey,
Biraz önce Türk Net ile görüştüm. 3 Aralık 2018 tarihinden geçerli olmak ve başlamak üzere başvurumu yaptım. Gerekli belgeleri göndereceklerini söylediler. Sizin verdiğiniz davet kodunu kullandım. Bana ve size 1 ay hediye ek süre verdiklerini söylediler. Hayırlısı olsun.
Çok teşekkür ederim.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Hayırlısı olsun,Ttnete kazıklanmaktan bıktık artık.Memnun olacagınıza eminim.Altyapınız hele fiberse degme keyfine.. :D

sozcan39

Aktif Üye
Hayırlısı olsun,Ttnete kazıklanmaktan bıktık artık.Memnun olacagınıza eminim.Altyapınız hele fiberse degme keyfine.. :D

Sayın coolmeen Bey,
Telefonda görüştüğüm yetkili hattımın en fazla 32 mb hızı desteklediğini söyledi. Ben yaklaşık 9 senedir TPLink kablosuz 4 çıkışlı ADSL modemi kullanıyorum. Bu modemle 32 mb hız alamayacağımı yeni bir VDSL modem almam gerektiğini söyledi. Hangi marka nasıl bir modem almam gerekir? Açıklayabilirsen memnun olurum.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Sayın coolmeen Bey,
Telefonda görüştüğüm yetkili hattımın en fazla 32 mb hızı desteklediğini söyledi. Ben yaklaşık 9 senedir TPLink kablosuz 4 çıkışlı ADSL modemi kullanıyorum. Bu modemle 32 mb hız alamayacağımı yeni bir VDSL modem almam gerektiğini söyledi. Hangi marka nasıl bir modem almam gerekir? Açıklayabilirsen memnun olurum.

https://urun.n11.com/adsl/zyxel-vmg...Tg_qiY4uqArXzm-xoZhoCM0oQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
https://urun.gittigidiyor.com/bilgi...stekli-vdsl-adsl-fiber-modem-router-392141923
Yukarıdaki modemlere bakabilirsin.VDS2 fiber modem&reuter özellikli cihazardır.

furkancelik003

Aktif Üye
bende subattan beridir kullanıyorum 24 hız genelde 19 geliyor ama kota yok gayet güzel 1 kere arıza çıktı o da sagolsun tt kablomu çekmıs 2 gunde halledıldı tavsiye ederim bu da benim davet kodum kullanmak isteyen olursa UKK66AR46RCV

sozcan39

Aktif Üye
Sayın coolmeen Bey, furkancelik003 Bey,
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Turknet'ten memnun olduğunuza sevindim. Umarım 3 Aralık 2018 tarihinden sora ben de memnunlar arasına katılırım.

habib723

Aktif Üye
Bende muhtemelen netspeed ya da millenicom a geçecem... Burada Turknet yok... Turk Telekom fiber alt yapısını sadece netspeed ve millenicom a veriyor... Bu yüzden sadece bu ikisinden birini seçeceğim

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Sayın coolmeen Bey,

Arkadasım internetiniz açıldı sanırım.Bugun Türknetten mesaj geldi hayırlıısı olsun.İlk hafta biraz sıkıntı olabiliyor.Destek kaydı acınca hızlı bir şekilde çözüyorlar.İyi günlerde kullanmanız dileklerimle.

Arkadasını getir 1 ay bedava kullan kampanyası bu ay son.2019 da kapanya olmayacak diye Türknetten acıklama geldi.
Kullanmak isteyen olursa davet kodum https://turk.net/arkadasini-getir/EJV42ER76TVC/

sozcan39

Aktif Üye
Arkadasım internetiniz açıldı sanırım.Bugun Türknetten mesaj geldi hayırlıısı olsun.İlk hafta biraz sıkıntı olabiliyor.Destek kaydı acınca hızlı bir şekilde çözüyorlar.İyi günlerde kullanmanız dileklerimle.

Arkadasını getir 1 ay bedava kullan kampanyası bu ay son.2019 da kapanya olmayacak diye Türknetten acıklama geldi.
Kullanmak isteyen olursa davet kodum https://turk.net/arkadasini-getir/EJV42ER76TVC/

Sayın coolmeem Bey,
Hattım açıldı. TurkNet'ten Zeynel ATEŞOĞLU arkadaşınızın davet kodunu kullandınız diye açıklama geldi. Çünkü TurkNet'e TurkeyForumda bulduğum 2 adet davet kodu ile birlikte 3 adet davet kodu göndermiştim.İsminizi bilmiyordum.
TurkNet'e ait ilk faturam 01 Ocak 2019 günü düzenlenecek. Fatura ödememi 23 Ocak 2019 tarihine kadar yapmam gerekiyormuş.
Hiç bir fatura ödememi son güne bırakmadım. Devamlı olarak zamanında iki üç gün içinde ödedim.
Her şey için çok teşekkür ederim.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Ben ilk ay içinde ödemeyi otomatik ödeme talimatına cevirdim.Fatura takibi zor oluyor diye.Hayırlısı olsun.

İlk ay aktif edilme tarihinden sonraki eger yarım ay ise o fatura ve bir dahaki ayın 1 tam faturası geliyor.Diğer ay 1 aylık bedavayı devreye sokuyorlar ve fatura gelmiyor.Eger baska arkadaslarında senin kodunla üye olduysa,diğer aylarda onun bedavaları devreye giriyor ve yine fatura gelmiyor.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Ha birde ben izmirliyim fakat ailem kırklareliden gelmişler zamanında.Kırklareli Karahıdır mahallesi.Hemseriyiz.Bende üniversiteyi kırklarelinde okudum.İstasyon caddesinde az gezmedim,gençliğimin favori mekanıydı.

sozcan39

Aktif Üye
Ha birde ben izmirliyim fakat ailem kırklareliden gelmişler zamanında.Kırklareli Karahıdır mahallesi.Hemseriyiz.Bende üniversiteyi kırklarelinde okudum.İstasyon caddesinde az gezmedim,gençliğimin favori mekanıydı.
Sayın coolmeen Bey,
Tekrar tekrar teşekkür ederim.
TurkNet tarafından kabul edilen Davet Kodu size mi aitti bilemiyorum. TurkeyForum'da paylaşılan iki kod ile birlikte göndermiştim.
Tam sağlam olsun, belki 3 ay hediye verir, 3 kişide yararlanır diye düşünmüştüm.Sanırım TurkNet sadece bir Davet Kodu kabul etmiş.
Benim modem eski. Hız 16 mbts. Yeni bir modem almam gerekecek.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Yok ben o forummda davet kodu atmadim.Sanirim siz buraya yazdigim davet kodunu kullanmisiniz.
Modem tplink9970 tavsiye edrim.Eger baska arkadaslar kullanip begendigi daha kaliteli dedigi modemler varsa onlarda tavsiye yazabilirler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.