gittigidiyor

Redline ts4000plus to v2271 vison sınırsız server dönüşüm usb mod

alperrenkli

Vip Üye
EVET BEKLENEN YAZILIMI SİZLER İÇİN EDİTLEYİP SUNUYORUM SINIRSIZ SERVER YAZILIMI TUNER WİFİ MÜKEMMEL ÇALIŞIYOR İÇERİSİNDE EMU FULL EKLENDİ

Tanberk
ve Powervu+constant.cw ( ARKADAŞLAR WRONGS HATASI VEREN MAKİNALARA YÜKLEMEYİNİZ ) WROGS VERİYOR SINIRSIZ SERVER VAR

başka yazılıma geri dönmek isteyen YEDEK ALIN ALLFİLES indirdigi dosya adını whoistheking yapın öle yükleyin

KANAL LİSTESİ YOK MANUEL İNDİRİN ARKADAŞLAR

Ekli dosyalar

• whoistheking.rar
    6.7 MB · Görüntüleme: 156

eses124

Elektronik Teknisyeni
slm ustam server aktıf olmadı faprıka ayarına dondum yıne aktıf olmadı yazılım attım ama kanallar acılmıyor yardımcı olurmusun

alperrenkli

Vip Üye
slm ustam server aktıf olmadı faprıka ayarına dondum yıne aktıf olmadı yazılım attım ama kanallar acılmıyor yardımcı olurmusun

öncelikle youcam bölümünü kople sıfırla kanalları manuel tarat sorun ortadan kalkacaktır yeniden makinayı fişe tak youcam bölümünü kontrol et sınırsız server %100 veriyor

sawas

Aktif Üye
slm dosya acılmıyor hasarlı diyor ne yapabilirim ?..

sawas

Aktif Üye
yeniden yükledim sonuc aynı diğer dosyaları acıyor.

uyducu21

Aktif Üye
tek basına yazılınmı koysana 2267dede consntant yazılımı var emu degısıklık yok

sawas

Aktif Üye
slm ts 4000 (WROGS veren makinelere) hangi yazılım atabiliriz youcam bitmiştir.?

dostca

Aktif Üye
Merhaba,
WinRar ın içinde sadece bin dosyası var. Nasıl yükleyeceğim? Lütfen bilgi verebilir misiniz?

uyducu21

Aktif Üye
yazılımı yuklşemeyıon sıl bunuyanlıs yazıulım cıhazım coktu

dostca

Aktif Üye
Merhaba,
Ben halen iki senelik sever i kullanıyorum. Fakat internetten free olarak verilen bazı cccamların açdığı kanalları açamıyor. Mesela Thor'daki Nagravision 3 le şifrelenmiş olanları. Bu normal mi?

rido7052

Aktif Üye
ben redline ts 4000 kulaniorum yazılımı attım wrong dior ne kurtaarma yazılımı kabul edior ve nede bir kanal açior hiç bşy giremedim ne yapacağm şimdi

rido7052

Aktif Üye
yazılımı atyım kabul etti ama wrong hatası werior ve yeni nir yazılım kabul etmior kurtarma yazılımı kabul etmior hiçbir kanal açmior sinyal gelmior cihaz öyle kaldı şimdi bu yaxılımı weren arkadaşa söylüyorum ne yapacagz şimdi

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.