gittigidiyor

Serverı sık sık OFF veya durma sorunu yaşayanların aradığı bir SCRİPT:

Bluesman

Aktif Üye
Sevgili Akhisarlı;dosyayı indirdim oku sayfasındaki versiyon ile bendeki farklı olduğu için cihazımın pert olmaması nedeniyle yazdım sadece metin ingilizce buraya Türkçe ilave yapılması bence uygun olacaktır..Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Bluesman

Aktif Üye
Ben sorunumu server sağlayıcısı ile görüşerek çözdüm,ya siz nasıl çözdünüz teşekkür edenlerden yorum bekliyorum.Sevgilerimle.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Ben sorunumu server sağlayıcısı ile görüşerek çözdüm,ya siz nasıl çözdünüz teşekkür edenlerden yorum bekliyorum.Sevgilerimle.

Sevgili Kardeşim;

Konuya teşekkür edenler sizde neden rahatsızlık veriyor bende bu sorunu bir türlü çözemedim. Bu olay sizde sıkıntı yarattı sanırım. Bırakın kim neyi nasıl çözdüyse çözdü...

SİZ Böyle bir scripte ihtiyaç duyarsınız yada duymazsınız, kullanırsınız kullanmazsanız hiç kimse size neden diye sorma lüksü olamaz...

Siz sorununuzu nasıl çözdüğünüzü hiç kimsede MERAK etmiyor...

Serverde sık sık OFF olma durumu yaşayan arkadaşlarımızın güvenle kullanabileceği bir script....

Özellikle karşılıklı paylaşım (Server alış verişleriş trafiğinde) serverlerında OFF sorunu yaşayan arkadaşlardımızın aradığı bir scriptirdir...Sürekli serverlarında OFF sorunu veya serverın durması sorununa karşı hazırlanmış bir scripttir..

Server cardsharing olayı sadece tek tarafın ücretli yada ücretsiz adına ne derseniz deyin server alıp izlemesi olayından ibaret değildir...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.