gittigidiyor

DM800 HD PVR Sim3 E-Star OE-2.0 İmageler

coolmeen

Vip Üye
BlackHOLE 2.1.7 Sim3 OE-2.0_BY.CooLMeeNİmage

800 HD PVR Sim3 Cihazlar içindir

İmajlar OE-2.0 tabanlıdır.

Üzerine yükleyeceginiz pluginler OE-2.0 olmalıdır.

Cccam2.30 yüklü ve çalışır vaziyettedir

İmajda setting yüklü değildir.Kendi kanal listenizi Dreamedit ile ekleyiniz.

Kanal geçişleri,kumanda çalışması süper hızda
.

bootlogo.jpg

menü.jpg

tv8.jpg

tlc hd.jpg

kanal liste.jpg

eklentiler.jpg

eklentiler1.jpg

epg.jpg

DOWNLOAD 800HD Sim3 OE-2.0 BACKUP

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

feyzo

Aktif Üye
Sn coolmeen usta
Bu imajı indirdim meboot u blackhole adons tan mı indirelim yoksa daha önce verdiğiniz 1.5 meeboot umu yükleyelim?

feyzo

Aktif Üye
Sn coolmeen usta
Bu imajı indirdim meboot u blackhole adons tan mı indirelim yoksa daha önce verdiğiniz 1.5 meeboot umu yükleyelim?

Coolmeen usta mmboot u nasıl yükleyeceğiz yardımcı olur musunuz.Daha önceki tavsiyelerinizin hepsini denedim ama yükleyemedim.:confused:

coolmeen

Vip Üye
Coolmeen usta mmboot u nasıl yükleyeceğiz yardımcı olur musunuz.Daha önceki tavsiyelerinizin hepsini denedim ama yükleyemedim.:confused:
sevgili feyzo 2 gundur işyerinde yogunuz.Okullar pazartesi açılacak bayagı bi iş var.Su yogunlugu atlatalım mmboot konusuna sıkı bir calısma yapacagım.800SE cihazlarda hic sıkıntısız calısıyor.İnsallah 800HD lerdede calısacak.

feyzo

Aktif Üye
sevgili feyzo 2 gundur işyerinde yogunuz.Okullar pazartesi açılacak bayagı bi iş var.Su yogunlugu atlatalım mmboot konusuna sıkı bir calısma yapacagım.800SE cihazlarda hic sıkıntısız calısıyor.İnsallah 800HD lerdede calısacak.

Tamam, sağolun zahmetleriniz için.Kusura bakmayın.

feyzo

Aktif Üye

Hatırlatma,

feyzo

Aktif Üye
feyzo sözümün arkasındayım :D evimde normal internet yok.Mobil cihazımı acıp onun üzerinden internete bağlanıyorum.Pazartesi günü bakacagım işyerinden.
İyi Aksamlar.[/QUOTE
Teşekkürler, zahmet olacak sizi sıktıysam özür dilerim.Yaptığınız yardımlar için teşekkürler.

coolmeen

Vip Üye
feyzo sözümün arkasındayım :D evimde normal internet yok.Mobil cihazımı acıp onun üzerinden internete bağlanıyorum.Pazartesi günü bakacagım işyerinden.
İyi Aksamlar.[/QUOTE
Teşekkürler, zahmet olacak sizi sıktıysam özür dilerim.Yaptığınız yardımlar için teşekkürler.

:D Zahmet değil feyzo abi.Ben bu işleri severek yaptıyorum.Varsa baska sorunlar her konuda bildiğimce,elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım abi.Sıkıntı olmaz ne demek..

TRS55

Aktif Üye
ellerine saglık dm800 sim3 estar klon benim cihazım işallah uyar saygılar ttşkk

powerofthink

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar. İmaj için teşekkürler.. Oscam uygulaması yüklemek isteyenler için, OE2.0 destekli olan ve şuan versiyonu 11234 olan oscam emu sürümü, scripti ve config dosyaları aşağıda mevcut..
oscam_11234

Kurmak isteyenler için işlem adımları aşağıdaki videoda anlatılıyor.. İyi seyirler herkese...

https://www.youtube.com/watch?v=lxoTB9QjkKA

feyzo

Aktif Üye

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.