gittigidiyor

Google, en güvenli Android'li cihazlarını yayınladı

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
google-en-guvenli-androidli-cihazlarini-mv1y.jpg

Google, en güvenli Android'li cihazlarını yayınladı

Mobil işletim sistemi dünyasının en iddialı isimlerinden birisi olmayı başaran Android ekosistemin de yer alan 200'ü aşkın üretici ve yüzbinlerce cihazdan en güvenilir olanları belli oldu
Özellikle teknoloji dünyasında son dönemlerde kutusu açılmamış Android’li cihazların bile içerisinde virüs bulunması, Google’ı harekete geçirdi. 200’den fazla üretici tarafından milyonlarca akıllı cep telefonunda kullanılan Android işletim sistemi, açık kaynak kodlu olmasında ötürü diğer işletim sistemine göre daha çok zararlı yazılımla karşı karşıya kalıyor.

Google Android’li cihazlarda sıklıkla görülen bu güvenlik sorunlarının önüne geçebilmek adına her ay bir güvenlik güncellemesi yayınlayacağını duyururken, bu güncellemeyi en hızlı ve güvenli bir şekilde yayınlayan üreticiler ile modelleri duyurdu.

Google işletim sistemiyle gelen en güvenli cihazlar:
Google

• Google Pixel
  • Google Pixel XL
  • Nexus 6P
  • Nexus 6
  • Nexus 5X
  • Nexus 5

Motorola

• Motorola Moto Z Droid

Oppo

• Oppo A33W
  • One Plus
  • OnePlus 3

Samsung

• Samsung Galaxy S7

Bq

• Bq Aquarius M5

Vivo

• Vivo V3 Max

LG

• LG V20

Sony

• Sony Xperia X Compact

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.