gittigidiyor

Kaon 9944

aozaslan

Aktif Üye
yıllardır kullandığım dreambox 500s cihazım sıkıntı yaratmaya başladı.almışken hesaplı hd olsun dedim.2 ay önce bir yıllık server almıştım.biraz önce cihaz satan bir arkadaşa uğradım.elinde kaon 9944 olduğunu söyledi.server destekli olduğunu sanıyorum.ethernet girişi var.fiyatını çok uygun söyledi.en ucuz server destekli cihazla arasında 100 tl gibi ucuz bir fiyat söyledi.bu cihaz nasıldır.alınırmı.​

ERK@L

Aktif Üye
dreambox türü açık kodlu cihazlar kullanmaya devam et bence.100-150 tl fazla ver e2 imaj kullanan açık kodlu cihazlara bak.e2 cihazlara btkcam emu kurup full free server seyredebilirsin.

aozaslan

Aktif Üye
biraz önce denemek için getirip kurdum.hd yayınlar güzel ancak sd ler pek açmadı.hd lere bakıp sd ye dönmek aradaki farka alışmak gerekcek .birde elimde 2 ay önce dreambox 500s için aldığım server var kaon 9947 de server girişi var ancak nasıl olduunu çözemedim.bugün serveri girebilirsem yarın almayı düşüneceğim.yardımlarınızı bekliyorum.

aozaslan

Aktif Üye
cevabın için teşekkür ederim usta.deddiğiniz şekilde elimdeki severi girdim.kaanallar açılıyor.ancak dreambox ta açılanların bazıları açılmadı gibi geldi.ama daha tam bakmadım.birde cihaz görüntü olarak hd ler çok iyi .yazılım güncellemek için herhangi bir frekansı varmı.malum yarın el clasiko var.bunlarınasıl izleyebilirim.aradım.biss girilecek bir yer bulamadım.

aozaslan

Aktif Üye
dakika bir gol bir barcelona real madrid maçını hd seyredelim dedik trt hd şifreye mi girdi ne yaptı.nasıl seyredebiliriz.

aozaslan

Aktif Üye
iyi günler arkadaşlar.yıllardır kullandığım dreambox 500s cihazımı güncelleme yaparken yeşil ışıkta kaldı.ne yaptıysam omadı.tamirci falshın gittiğini başka ile gönderilmesi gerektiğini söyledi.bende olmuşken hesaplı bir hd olsun diye kaon 9944 aldım.diğer cihazda kullandığım severi buna formların yardımıyla yüklemeye çalıştım.dreambox taki kanalların bazıları açılmıyor.normal olarak server aynı cihaz dan açılmama gibi bir sorun oluşur mu.veya bu cihazda aktif edilmesi gereken bir yer var mı teşekkür ederim

aozaslan

Aktif Üye
ne biçim bir cihaz mış anlamadım.dün enazından bazı şifreli kanalları açıyordu şimdi hiçbiri yok.
dreamboxta alışmıştır server yüklemiyi bunu Ayarlamak mesele bir sürü işlem var hangisi açılacak hangisi kapanacak belli değil

aozaslan

Aktif Üye
birde sharing setup diye birşey var.
share modu:TWIN_PATCH-IKS yazıyor bunls
ardan hangisi olacak.
aktiv : açık yaptım

aozaslan

Aktif Üye
iyi geceler arkadaşlar.bu cihazdan kullanan yokmu ağ üzerinden güncelleme istediğimde
protokol:HTTP veya FTP
URL Türü: Numara veya String
URL : www.alitech.com veya yukarıdaki numarayı ayarlarsam 192.168.009.038 çıkıyor
Kullanıcı adı:anonymous
Parola :********
Başla: diyorum.hangisi ni denersem bağlantı başarısız diyor.buna göre bir arkadaş yazarsa sevinirim.birde TRTHD biss key bu cihaza göre verebilirmisiniz.maçlarda açmıyor.
teşekkürler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.