gittigidiyor

redline serisi iptv aktif

mustafa0637

Aktif Üye
a.s arkadaşlar bu destek sitesi kendilerine uygun yazılım cıkmıştır yazılım atmadan önce cccam kaydedin kanal lizteniz yazılımsan sonra degişmiyor bilginize:ts300:ts3000:ts7500:ts80:ts180:cıkan yazılım aynıdır 1000 iptv aktif hızlı bir geciş bilginize REDLINE TS 3000 | STB SUPPORT

mustafa0637

Aktif Üye
süper ayarlar bölümünü faprika ayarına getir yazılımdan sonra ddaha sonra mavi tuşla sec de tamam

habib723

Aktif Üye
Benim cihazı TS7500 ü tigere cevirmiştim tekrar redline cevirmek istiyorum ancak tigerin kanal listesini kabul etmiyor sonradan.. Yoksa coktan değiştirecektim...

habib723

Aktif Üye
Bana göre Tiger in uygulamaları Redlinenin kendisindne daha cok ve iyi eğer kanal listelerinin birbirlerinin tanıyabilme olanakları olsaydı hemen geçişi sağlardım... Tiger kanal listesi ile Redline kanal listeleri yazılımları birbirini kabul etmiyor...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.