gittigidiyor

redlıne ts-1000 kurtarma yazılımını usb den almıyor

malik0109

Aktif Üye
sayın arkdaşlarım bu modelde rs 232 sıkıt kaplosu var bunu bulamadım şim diise pazar bugün ben bunu nasıl yaparım usb den yüklek lazım acil yardım nasıl olur

malik0109

Aktif Üye
gardaşım memoli ben 2 adet ekledim usta bakınız

malik0109

Aktif Üye
slm lr bende bir tane redlıne ts-1000 var müşterim bilmeden başya zılım indirmiş yüklemiş ve cihazda mavi konumuda hiç işlem almıyor bunu başka kurtarma şekli varmı veya usb den den atma yazılımı varmı bun böyle olması lazım mini rs 232 bazan bulamuyorum elimde şimdi yok ben ansıl kurtarmak lazım acil saygılarımla

satcafe1981

Aktif Üye
Var malik abim sitedkiTS1000 Kurtarma (27.12.2013) yazılımını indirip rom adıyla usb yi formatlasın usb ye yazdırsın azrdından cihazı kapasın usb taksın cihazı açsın devamlı 000 yada 888 tuşuna bassın cihaz alacaktır.Ama flash ta sıkıntı varsa memoli abi ile konuş flaş yazdırsın sana

Son düzenleme:

malik0109

Aktif Üye
işlem tam abi ben usb den adı yazılımı destekden aldım ve rom yapdım 000 ve 888 yapdım tam cok teşekürlerimi sunarım saygılarımla

malik0109

Aktif Üye
kaployu yapdım ama calışmadı neden eksikleri var bunu ben bakacagım ve eklerim sayfaya arkadaşalrım

easy42

Aktif Üye
merhabalar bnde redline ts 1000 hd ip tv var yaklasik olarak 1 aydir programlar surekli geri sariyor problemli calisiyor acaba fabrika ayarlarina mi donsem yoksa yeni bir yazilim mi yuklesem bilememdim yardimci olursaniz sevinirim saygilarimla...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.