gittigidiyor

redline ts serisi iptv yerli yabancı sinema

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
redline ts serisi iptv yerli yabancı sinema
kanal ve kod arasına
#link:
koyarsanız kamosonic 1512 yede olur

Ekli dosyalar

• FreeIPTVcodes.rar
    571 bayt · Görüntüleme: 202
  • Free_IPTV_Turkish_Sinema.rar
    246 bayt · Görüntüleme: 188
  • Free_IPTV_List_4.rar
    522 bayt · Görüntüleme: 116
  • Free_IPTV_List2.rar
    620 bayt · Görüntüleme: 88
  • Free_IPTV_List_3.rar
    401 bayt · Görüntüleme: 87
  • Free_IPTV_List_5.rar
    239 bayt · Görüntüleme: 123

ahmet21

Aktif Üye
o zaman ispatlamakla mükellefsin verilen cevap hiçte etik degildir.

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
soruya göre cevsp gayet uygun konuyu açar açmaz bu mesajla karşılaşmak paylaşımcı için hiç etik değil ıspatlayacak durum yok, ben test ettim koydum çoğu çalışıyor üstelik kamosonic 1512 de test ettimki not düştüm senle tartışacak değilim buraya bişey konuyor size hizmet veriliyorsa karşılığı iyi olmalı emeğe saygı gösterin

ahmet21

Aktif Üye
emek üreten insanlar topluma faydalı bir nesne verdikleri zaman çevredeki insanları küçük görmez tartışılacak konu degil ancak bazen böyle durumlara açıklık getirme zorunlulugu dogmuştur .tüm sayfadaki insanlardan yinede özür dileriz.

tomas57

Aktif Üye
emeğinize sağlık arkadaşlar. ama şöyle bir sorunum var. bu adresleri istar x50000 cihazıma giriyorum. fakat hiçbirinden ses alamıyorum. acaba neden kaynaklıdır bu sorun???

tomas57

Aktif Üye
emeğinize sağlık arkadaşlar. ama şöyle bir sorunum var. bu adresleri istar x50000 cihazıma giriyorum. fakat hiçbirinden ses alamıyorum. acaba neden kaynaklıdır bu sorun???

arkadaşlar.. bu yukarıda yazılan sorun hakkında bilgisi olan arkadaşlar yokmu?? acaba bu sorun neden kaynaklanabilir?? bu linkleri kumanda ile giriyorum. usb den atılma şeklini bilmiyorum. acaba bununla alakalı olabilirmi? usb den atılınca linkler düzelebilişrmi?? receiver yurtdışı ürünü olduğundn ip tv nin atılması konusunda açıklayıcı bilgilerde yok.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.