gittigidiyor

redline yazılım bilgilendirme

djomer

Aktif Üye
yazılımda cok sorunlar var 1 youtube gec acılıyor 2 iptv kanalları acılmıyor 3 online movies xml işlem hatası 4 topten oda acılmıyor suanda bunlarda sıkıntı var ve degişsen bir sey fark etmedim aynı saygıllarımla

djomer

Aktif Üye
memoli ustam ancak bu yazılıma bakması gerek cok sıkıntılı bence atmayın güzel dostlar gene sizler bilirsiniz sizinle paylaştım sonucu

memoli1478

Administrator
yazılımı atsınlar ve fabrika ayarına gelsiler youtube vs en önemli şey reset sorunu o ortadan kalkmış birde donma olayı vardı bu yazılımda duzelmiş şimdilik bu yazılımı kullanın arkadaşlar 35 35 ten daha iyi

djomer

Aktif Üye
hocam ip tv de acılmıyor online movies xml işlem hatası topten oda acılmıyor ama ne yapam gerek hocam eskiden acılıyordu sauan acılmıyor

memoli1478

Administrator
moviesler zaten açmıyordu iptvde gecen haftadan beri açmıyordu şuanki yazılımda yapılan değişikler cihaz çok hızlı olmuş ve reset sorunu ortadan kalkmış redline orginal yazılımları daha gelmedi onlarda gelsin onlarıda deneyelim bakalım

satcafe1981

Aktif Üye
Memoli abi hani browser özelliği eklenecekti ben yeni yazılımda üstüne eklenen hiç birşey göremedim çok heves etmiştik ama gene içimizde patladı desene:)

memoli1478

Administrator
dostum yazılımı yapan ben değilim sadece bize bu bilgi geldi bizde sizlere aktardık
ekleyip eklememeleri onlara kalmış birşey

djomer

Aktif Üye
hocam yenı fark ettim youtube gavurce olmuş yanı turkce ne yazarsam gavurce seyler cıkıyor yardım et vallah hanım kovacak benı dizileri cıkmıyor yardım acilen cevap bekliyorum youtubede ne yazarsam yabancı seyler cıkıyor klip flim v.b seyler turkce yok saygıllarımla...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.