gittigidiyor

RS 232 kablo hk.

babisko

Aktif Üye
arkadaslar bende kamosonic 1512 var ama bir cok kanallar silindi veya kayboldu bir arkasaimda bu geret var , RS 232 olarak bildigimiz bu kablo ile diger bir geretten nasil kopya alabilirim nasil bir program var vede daha sonra bende olan 1512 ye atabilirmiyim.cevaplarinizi bekliyor tesekkür ediyorum.
babisko

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
başka arkadaşınızda ne var alamadım açıklarmısınız ?
kaybolan kanallar hakkındada detaylı bilgi verirmisiniz ?

üstü kapalı konuara yardımcı olamıyoruz malesef

saygılarımla

solbiate

Aktif Üye
zTgKclH.png

buradaki yazılanları incele

Son düzenleme:

babisko

Aktif Üye
Digimy kardesim yukarida bahsettigim ,arkadasimdaki geret kamosonic 1512 hd ben bu geretteki iptv dahil diger kanallari kopyalamak istiyorum ve bende bulunan kamososnic 1512 ye atmak istiyorum.bu islemi nasil yapabilirim ve bunun icin bir program varmi.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
o arkadaşın cihazındaki yazılımı yedekleyip kendi cihazınıza atabilirsiniz

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.