gittigidiyor

Satılı takaslık Redline Ts To tiger 3000 hd

satcafe1981

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar elinde satılık yada takaslık atlanta g4 smart uydu alıcısı olan varmı.Elimde bir adet tiger z model çevrilmiş redline ts3000 hd var satılık olup alan arakdaşa 2 yıl boyunca server ve iptv verilecektir.Atlanta g4 smart ile taksa düşünüyüorum cihazın üzerine cihaz temiz ise bir miktar verilebilir.Cihazım temizdir.
Bilen bilir 13 cihaza dönüştürülebilir bu durumda yaklaşık 7-8 sene boyunca hotbird-astra-niesat-w3- ve bunun gibi 8 uydu yu izleyebilirsiniz.Dönüşümdede yardımcı olunur istek dahilinde teklifleriniz için pm atabilirsiniz.Alan arakdaşa 2 yıl boyunca server ve iptv verilecektir.Tekliflerinizi buraya yada pm olarak atabilirsiniz.

Cihazın tek satış fiyatı (serversiz ve iptvsiz)= 460 tl
kaynak : FULL HD ! ! ! TÜRKİYENİN EN GÜNCEL UYDU ALIŞVERİŞ MAĞAZASI

Ben ise (2 Yıl server+iptv dahil) = 300 tl istiyorum yada atlanta g4 smart ile temiz ise takas olabilir.

ts3000hd-th.jpg

• SPHE SunPlus 1512 CPU
  • NANYA128MB16HP RAM
  • EfON 8MB FLASH
  • 2x USB 1.0/2.0 Desteği
  • USB ile Kayıt ve İzleme
  • USB ile Wİ-Fİ ve 3G Modem Desteği
  • Ethernet Arabirim Sayesinde Internet Keyfi
  • 3D Yayın Desteği
  • İnternet Sayesinde Online ve Multi Media Desteği
  • http Üzerinden Yazılım Kanal ve Key Desteği
  • TKGS sayesinde OTA Kanal Güncelleme
  • CA Kart Reader
  • Kullanıcıya Göre Görüntü Ayar Menüsü
  • Çoklu Dil Seçeneği ve OSD Menüsü
  • DiSEqC 1.0 / 1.1 / 1.2 USALS
  • Kanallar üzerinde EPG Desteği
  • Altyazı Desteği
  • DVB-S/S2 MPEG-2/4 H.264 Tam Destek

habib723

Aktif Üye
ben batmanda oturuyorum burda da bir ara ts7500 hd sordugumda cihazı 350tl ye satışlarını yaptıklarını dile getirmişlerdi uyducu arkadaşlar..

cerazem

Aktif Üye
cihaza çok istıyosun kardeş zaten cihazı tigere dınuşturdugunde 2yıllık zsahre server veriyo

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.