gittigidiyor

satilik kamasonic 1512 smart hd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cerazem

Aktif Üye
Cihazda iptv ccam nevcam youtube iptv stabildir cihazi forumda aldim cihazda bi sorun yoktur kumandada silinme vardir cihazin fiyati 120 tl dir son fiyattir

cerazem

Aktif Üye
Bugun yeni cihaz alcin redline 3000 aldim onun icin satiyorum

Guncel satis

cerazem

Aktif Üye
Guncel satis 120 tl

Son düzenleme:

hotbord_34

Aktif Üye
aynı cihaz internette 160 tl şifir kargo ucreti de için satış sitesi oldugu için ben link eklemiyorum eger izin var ise linki siteye eklerim bende

cerazem

Aktif Üye
Kardes herkez istedigi yerden alabilir arti ben malima istedigim fiyata satmak hakkim ben sifir fiyatindan yuksek satmiyorum ki cihazi daha alali bir yil olmadi cihazda kumada tuslari silinmesi haricinde hic bir sorun yok icinde 3 aylik ta server gondercem

cerazem

Aktif Üye
Fiyatta indirim 110 lira

Son düzenleme:

ayselmurat

Aktif Üye
kardeş 100 olurmı kredı kartdan cekıcem bıde ıp tv kanallar yuklumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.