gittigidiyor

@sezar 09.09.2014 full server

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezar

Aktif Üye
buyurun arkadaşlar serverler aktiftir 24 saatliktir iyi seyirler

C: topcccamserver.no-ip.biz 20000 MCj91 RPZe3

sezar

Aktif Üye
arkadaşlar sercerler fulldür thor1 sirüs5erobirt9 hotbirt 13 16 astra 19 23 28 36 39hellassat uydusunda çalışmaktadır fresaharelerin kapalı oldugu günlerde iyidir bende hotbirt13 astra19 çalışmaktadır gece 24de kadar açık iyi seyirler

sezar

Aktif Üye
Sayin site admini kardesim siteye nasil dosya ekliyecegim konusunda beni aydinlatirsaniz sevinirim bundan sonraki iptv ve alsare dosyalarini direk siteye ekleyim sayin arkadaslarimiz icinde kolay olur indirmeleri tessekkur ederim

sezar

Aktif Üye
Sayin site admini kardesim kimsenin dukkanin onune tezgah acacak kadar terbiyesiz bir insan deyilim bu sitede ihtiyac gordugum icin server paylasmayi uygun gordum insanlar para verip server aliyorlar neye para verdiklerini gormelerini istedim benim paylasimim test amaclidir aktif kalma durumu sadece karsiki firmanin insafinda bu aciklamayi sizlere karsi yapma ihtiyaci duydugum icin yapiyorum saygilarla sezar

CASPER

Aktif Üye
Sayin site admini kardesim siteye nasil dosya ekliyecegim konusunda beni aydinlatirsaniz sevinirim bundan sonraki iptv ve alsare dosyalarini direk siteye ekleyim sayin arkadaslarimiz icinde kolay olur indirmeleri tessekkur ederim

Sayin site admini kardesim kimsenin dukkanin onune tezgah acacak kadar terbiyesiz bir insan deyilim bu sitede ihtiyac gordugum icin server paylasmayi uygun gordum insanlar para verip server aliyorlar neye para verdiklerini gormelerini istedim benim paylasimim test amaclidir aktif kalma durumu sadece karsiki firmanin insafinda bu aciklamayi sizlere karsi yapma ihtiyaci duydugum icin yapiyorum saygilarla sezar

Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler. Elinize/Klavyenize sağlık.

Dosya derken nasıl bir dosya eklemeyi düşünüyorsunuz?

Normal dosya ekleme yapacak iseniz UPLOAD sitelerinden herhangi birisini kullanabilirsiniz.
Cccam ile ilgili dosya ekleyecekseniz WORLD belgesi yada METİN BELGESİ olarak dosya içine gerekli bilgileri girerek/yazarak ekleme yapabilirsiniz.

Güncel Free server ve cccam ile ilgili bilgileri farklı bir başlık altında açmayın.
Açılmış bir konu başlığı var ordan devam edin.

konu aşağıdaki adreste işlenmektedir.
http://satcafesi.net/forum/cccam-se...-paylasimlari-lutfen-yeni-konu-acmayiniz.html

Tekrar bilgi ve bilgi paylaşımınız için teşekkürler.
Devamını bekliyoruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.