gittigidiyor

Starcom Nano HD S 2100 Uydu Alıcısı

NİHAT_KILIÇ

Aktif Üye
Web sitesi
www.bilgesat.com
Öncelikle bu uydu hakkında bir konu başlıgı olmadıgı için konuyu buraya açtım.
Bu uydu hakkındada bilgi verebilirseniz sevinirim.

1 - Daha önce dreambox kullanıyordum ve buna ag yolu ile giriş yapıp dosyalar üzerinde degişiklik yapabiliyorduk bunda böyle bir şansımız varmı.

2 - 2100 de wifi usb adaptör ile baglantı yapmak oldukça zor devamlı baglantı kesildi diyor ve bağlan dedigimde 20 defa deniyorsam en az 1 defa bağlanıyor.

3 - youtube ve hava durumu sayfalarını açmıyor Ağ hatası diyor.

Bunlar hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.
Şimdiden Teşekkürler...
Saygılarımla....

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
nihat abi aldığın cihaz hakkında bilgim yok ama cihazda eternet girişi yoksa o cihazdan çok şey bekleme elektronikçi olduğum için genel konuşuyorum,next gibi bazı cihazlara wriless aparat takarak network bağlantışı kurmaya çalıştım ama maalesef 20 de bir tutuyor oda hemen kesiliyor,eğerki cihazında lan girişi varsa eternet kablosu ile stabil çalışır...

memoli1478

Yönetici
Administrator
Öncelikle bu uydu hakkında bir konu başlıgı olmadıgı için konuyu buraya açtım.
Bu uydu hakkındada bilgi verebilirseniz sevinirim.

1 - Daha önce dreambox kullanıyordum ve buna ag yolu ile giriş yapıp dosyalar üzerinde degişiklik yapabiliyorduk bunda böyle bir şansımız varmı.

2 - 2100 de wifi usb adaptör ile baglantı yapmak oldukça zor devamlı baglantı kesildi diyor ve bağlan dedigimde 20 defa deniyorsam en az 1 defa bağlanıyor.

3 - youtube ve hava durumu sayfalarını açmıyor Ağ hatası diyor.

Bunlar hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.
Şimdiden Teşekkürler...
Saygılarımla....

bu cihazların desteği belirli bir sreden sonra firmaları tarafından kesilmektedir
youtumenin vs açmaması yazılımın içindeki youtube modüllerinin eski olmasıdır
o mudüller gncellenirse tekrar aktif olur

NİHAT_KILIÇ

Aktif Üye
Web sitesi
www.bilgesat.com
bu cihazların desteği belirli bir sreden sonra firmaları tarafından kesilmektedir
youtumenin vs açmaması yazılımın içindeki youtube modüllerinin eski olmasıdır
o mudüller gncellenirse tekrar aktif olur

Cevap için Teşekkürler.
Peki o modülleri nasıl güncelleme yapabilirim acaba.
Saygılarımla...

memoli1478

Yönetici
Administrator
yazılım mühendisleri tarafından özel programlarla güncelleniyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.