gittigidiyor

sungate titan pro yeni ürün stoklara girmiştir.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba forum gönüllüleri, yeni model sungate titan pro üretimi bitmiş olup stoklara bugün itibari ile girmiştir, sungate titan pro uydu alıcısı raflarda yerini almıştır,
sungate titan pro uydu alıcısı ihtiyacı olan forum kullanıcıları bana ulaşabilir.
sungate titan pro ürün satınalan kardeşlerim lütfen faturanızı istemeyi unutmayın.

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Sungate titan pro ürün görselleri linke eklenmiştir.

ürünü siteden ister havale ister kredi kartı ile satınalabilirsiniz.
havale tercih etmenizi öneririm kredi kartı taksit komisyon alır,benimle ilgisi yok banka alıyor.

apollon07

Aktif Üye
Kahraman bey taksit olayı olsa vade farksız çok güzel olurdu tek çekim zorlar gibi titanı da sizden almıştım o zaman 1 yıllık ccam hediyeniz vardı bunuda parantez içinde vereyim ☺️

naak39

Aktif Üye
Kahraman Bey eskiden satcafesi üyelerine indirim ve hediyeler oluyordu.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Kahraman Bey eskiden satcafesi üyelerine indirim ve hediyeler oluyordu.
merhaba daha önceki üretilen üründe satış fiyatı belirlenmişti lakin forum üyeleri için indirim yapabilmiştim sungate titanpro üründe isa tek ve sabit fiyat belirlendi ürünü hangi bayi satarsa en dip 850 tl dendi bende enzından kargoödeyim diye bir düşüncede bulunarak sizlere bukadrını yapabildim elimden gelse daha aşağı çekeceğimden emin olabilrisiniz.

umut64

Aktif Üye
selam kahraman bey yurtdisinda satin alma imkanimiz varmi

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Kahraman bey taksit olayı olsa vade farksız çok güzel olurdu tek çekim zorlar gibi titanı da sizden almıştım o zaman 1 yıllık ccam hediyeniz vardı bunuda parantez içinde vereyim ☺️
gün içerisinde ulaşın bana vade farksız taksit yapabiliriz mailorder…

sozcan39

Aktif Üye
gün içerisinde ulaşın bana vade farksız taksit yapabiliriz mailorder…
digimy Bey yeni cihaz hayırlı olsun. Bu cihazın kasa görünümü önceki cihaza göre daha güzel ve hoş olmuş. Bu cihazın aynı özellikli 4K modeli üretilebilecek m? 4K modeli olsa hemen alırdım.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
digimy Bey yeni cihaz hayırlı olsun. Bu cihazın kasa görünümü önceki cihaza göre daha güzel ve hoş olmuş. Bu cihazın aynı özellikli 4K modeli üretilebilecek m? 4K modeli olsa hemen alırdım.
şuan için sungate titan pro 4k düşünülmüyor,ilerde neden olmasın sungate titan 4 k çıkarsada ilk siz habersar edilirsiniz.
saygılarımla

sozcan39

Aktif Üye
şuan için sungate titan pro 4k düşünülmüyor,ilerde neden olmasın sungate titan 4 k çıkarsada ilk siz habersar edilirsiniz.
saygılarımla
Teşekkür ederim. Bol müşteriler dilerim. Kaç taksit yapabiliyorsunuz? Önceki cihaz gibi hediye iptv verebiliyor musunuz?

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.