gittigidiyor

Süper 7-Elite? Dönüşüm-Paketi TR 32Bit-2013

armin

Aktif Üye
hVTkh.jpg

Süper 7 Elite? Dönüşüm Paketi TR 32Bit 2013

Yepyeni ve Türk forumlarında ilk olan bir çalışmamla karşınızdayım çalışmamın ismi "Windows 7 Elite? Dönüşüm Paketi", aslında amacım bir görsel değişim paketinden daha çok modifiye bir işletim sistemi oluşturmaktı; ancak internet sıkıntım yüzünden sistemi upload etmeyi bir türlü başaramadım bende sistemin değişim paketini oluşturarak sizlerin bundan faydalanmasını istedim ve bu çalışmayı oluşturdum.Herneyse fazla uzatmadan sunuma geçelim

Bu yalnızca bir görsel değişim paketi değil!
czkAm.png

Bu program sayesinde;

-Başlat menünüze yerleşen Windows 7 Elite? klsöründen istediğiniz aracı başlatarak sisteminizi kendinize göre kişiselleştirebilir ve aktive edebilirsiniz

-Sisteminizin açılışı Besmele ile yapılır yani PC açılırken Windows açılış sesi ile değilde Bismillahirrahmanirrahim diye açılır

-Kullanıcı profilinizin Müzik klasörüne Kur'an-ı Kerim'den birkaç sure eklenir

g3MeC.png

-Notepad'in çok daha gelişmiş versiyonu olan Notepad++ sisteme entegre olur

-Sistemi hızlandırma amaçlı birkaçtane reg kaydı sisteme işlenir

-Görsel bir değişim paketinden beklenildiği üzere sistemin neredeyse tüm simgelerini değiştirir birbirinden güzel temaları sisteme ekler

-Bu değişim paketiyle birlikte 3. parti temaları yüklemenize olanak sağlayan UxTheme yaması yapılmış olur

-Sisteminizin Boot ekranı değişir

Bu ve bunun gibi pek çok özellik...

Dönüşüm Paketi Uygulanmış Bir Windows 7 Ultimate'den Görüntüler
O0cD9.gif

pOp8B.jpg

hVTkh.jpg

Yükleme Talimatları;

-Zip dosyasını herhangi bir arşiv programıyla "C" diskiniz dışında herhangi bir diske çıkarın.

-Kullanıcı hesabı denetimini tamamıyla kapatın.

-"Elite Rihanna@" isimli CMD dosyasını çalıştırın.

-1'e ve ardından ENTER tuşuna basın.

-3 veya 10 dakika arasında bekleyin beklemenin ardından sistem otomatikmen yeniden başlatılacaktır. (Bu nedenle açık programları kapatın ve çalışmalarınızı kaydedin.)

-Tebrikler başardın! Güle Güle kullan...
xcTct.png

-İndireceğiniz dosya taranmıştır ve virüs saptanmamıştır bazı antivirüsler Windows Loader dosyasını virüs olarak görebilirler gayet normaldir içi rahat etmeyen dosyayı silebilir bir sorun olmaz.

-Kurulum sonrasında orjinal sistem dosyalarınız "C:\W7P_Backup\Tarih" klasörüne yedeklenir bu özellik sayesinde Uninstall seçeneğiniz olur.
Çalışma Rihanna nickli arkadaşımıza aittir

NOT: ÖZEL NEON VE ŞEFAF TEMALAR VE ONLARCA MASAÜSTÜ RESİMLERİ
YEP YENİ SİSTEM VE KLASÖR LER VE DAHASI TAVSİYE

Boyut:182-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre: zac
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 32bit

D4TKq.gif

Süper 7 Elite-2013

Süper 7 Elite-2013

Süper 7 Elite-2013

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.