gittigidiyor

tiger royal ıptv kodu

dertli36

Aktif Üye
tiger royal ıptv kodu

arkadaşlar bu kodu deneyim olumlu olumsuz cevaplarınızı bekliyorum

royal ıptv code : 1490 6705 7907 6579

Ekli dosyalar

• tiger royal ıptv.rar
    369 bayt · Görüntüleme: 116
Son düzenleme:

habib723

Aktif Üye
Aslında paylaşmanı isteyen cok kişi var.... Bu yüzden ustam paylaşımlarını bekliyoruz...

dertli36

Aktif Üye
kod eklendi 1. mesaja deneyen sonuçları paylaşsın

mhatem2

Aktif Üye
tiger 3.6.0.3 yaziliminda olumsuz....ts1000 de denendi...

dertli36

Aktif Üye
son yazılımlar biraz sorunlu olabilir 36-00 yada 3597 yazılımlarında denenmeli yani yeni ve eski yazılımlarda deneyiniz sonuçları belirtiniz

mhatem2

Aktif Üye
Kardesim,bu kodu,20 gün önce bir arap tunus forumunda video olarak görmüstüm.35,74
36.00,36.02 ve 36.03 te denedim.olumsuz.sevgiler

dertli36

Aktif Üye
Kardesim,bu kodu,20 gün önce bir arap tunus forumunda video olarak görmüstüm.35,74
36.00,36.02 ve 36.03 te denedim.olumsuz.sevgiler

bu kod 1 hafta önce tiger resmi sitesinden video olarak yayınlandı 20 gün önce royal ıptv mi vardı kardeşim kafamızdan kod oluşturmuyoruz kaynak beli rayal ıptvnini verildiği tarih beli z serisine

mhatem2

Aktif Üye
bu kod 1 hafta önce tiger resmi sitesinden video olarak yayınlandı 20 gün önce royal ıptv mi vardı kardeşim kafamızdan kod oluşturmuyoruz kaynak beli rayal ıptvnini verildiği tarih beli z serisine
Önemli olan paylaşmaktır.Paylaştıgımızın da doğruluğunu saptamaktır.Andığım videolar:

1.Playing Tiger High Class Royal IPTV 4 Jan 2015 Osamaxosama
2.Playing How to activate code on Royal IPTV
Sevgilerimi sunarım kardeşim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

dertli36

Aktif Üye
Önemli olan paylaşmaktır.Paylaştıgımızın da doğruluğunu saptamaktır.Andığım videolar:

1.Playing Tiger High Class Royal IPTV 4 Jan 2015 Osamaxosama
2.Playing How to activate code on Royal IPTV
Sevgilerimi sunarım kardeşim...

yhu arkadaşım bu videonun aynısı 1 hafta önce tiger resmi sitesinden verildi z serisine 20 gün öncemi royal ıptv verildi şimdi aynı video yu yayınlandığı taririhi beli olmayan kaynağı beli olamayn bi yerden kopyala yapıştır yapıyorsun tiger t serisine önceden verilmişti z serisine sonradan verildi videoda zaten z serisini anlatıyor neyin davasındasın ben ordan burdan bilgiler paylaşmıyorum tiger neyi verirse onu veririm buraya kanıtıda var tigerin resmi sitesi

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
yhu arkadaşım bu videonun aynısı 1 hafta önce tiger resmi sitesinden verildi z serisine 20 gün öncemi royal ıptv verildi şimdi aynı video yu yayınlandığı taririhi beli olmayan kaynağı beli olamayn bi yerden kopyala yapıştır yapıyorsun tiger t serisine önceden verilmişti z serisine sonradan verildi videoda zaten z serisini anlatıyor neyin davasındasın ben ordan burdan bilgiler paylaşmıyorum tiger neyi verirse onu veririm buraya kanıtıda var tigerin resmi sitesi

desteklerini bekliyorum usta kimseye yaramaza bana yarar :)

mhatem2

Aktif Üye
Biraz nezaket lazım insana.yuh veya yahu denmez.Ben kopyaladım da siz kendiniz mi icat ettiniz.Aynı işlemi yaptık.Yaşına bakarak bu kez hoşgörü ile bakıyorum.sevgiler...o_k

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Biraz nezaket lazım insana.yuh veya yahu denmez.Ben kopyaladım da siz kendiniz mi icat ettiniz.Aynı işlemi yaptık.Yaşına bakarak bu kez hoşgörü ile bakıyorum.sevgiler...o_k

sayın mhatem2 biraz forumun konu dışına çıktığınızı gözledim konuya yorum yapın ama seviye dışına çıkmayın lütfen şifreleri aldıysanız olumlu yada olumsuz bi yorum yar çekilirsiniz lütfen dikkatli olalım paylaşım yapan kişileri incitmemeye özen gösterelim zira onların sayesinde bazı kişiler paaylaşım alıyor sizinde varsa sizde paylaşın burası paylaşım formu

dertli36

Aktif Üye
mhatem2 asıl sen konuştuklarına ve yaşına bakarak oyle davran amacım burda paylaşım yapmak senin amacın nedir anlamış değilim

yeni kodlar 1. mesaja eklendi

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.