gittigidiyor

vu+duo donuyor

hitaci88

Aktif Üye
slm arkadaşlar vu+duo kullanmaktayım 1.7.9 backup yüklü ancak cihazım donuyor kumanda cihazda ışığı yanıyor cihaz üzerindeki joyistik bile calışmıyor ancak bakup u uzun süredir kullanmaktayım sıkıntıma cözüm bulamadım konu hakkında bilgisi olan başına gelen yardımcı olursa sevinirim.

mhatem2

Aktif Üye
slm arkadaşlar vu+duo kullanmaktayım 1.7.9 backup yüklü ancak cihazım donuyor kumanda cihazda ışığı yanıyor cihaz üzerindeki joyistik bile calışmıyor ancak bakup u uzun süredir kullanmaktayım sıkıntıma cözüm bulamadım konu hakkında bilgisi olan başına gelen yardımcı olursa sevinirim.
vuduo donmaz,senin imagen MÖ'den kalma.yeni versiyon 2.0.5 tir.onu kur bir şeyin kalmaz.sevgiler

karakenan

Aktif Üye

vuduo donmaz,senin imagen MÖ'den kalma.yeni versiyon 2.0.5 tir.onu kur bir şeyin kalmaz.sevgiler

yada 2.0.6 kur üstad

lcd tv kulanıyorsan öncelikle tv elk kaçağı varmı baksana veya cihaz ile tv arasındaki bağlantıyı skart veya hdmi kablosunu çıkar kumandadan tekrar bak çalışıp çalışmadığına

CASPER

Aktif Üye
Konu Uygun Bölüme Taşındı.
Sorun ve Sorunlarınız için lütfen Forum'daki uygun bölümlere konu açmaya özen gösteriniz.
Kolay Gelsin.

hitaci88

Aktif Üye
siiera arkadaşım elektirik kacağı ile ne demek istediniz cihazdamı var diyorsunuz

hitaci88

Aktif Üye
donuyor demem kumanda hiç bir görev yapmıyor bazende kendi kendine backup başlarken sol üsteki logo kendi kendine görünüyor kayboluyor

cavit63

Aktif Üye
Yazılımınız çok eskide kalmış yeni bir imaj veya forumdaki backuplardan birini atarsanız düzelecektir(ccam kullanıyorsanız yedegini alın)en güncel blackhole 2.0.6 dır

Son düzenleme:

CASPER

Aktif Üye
Açık alanda kişisel bilgileri paylaşmak yasaktır.
Yardım ve Yardımlarınız için Özel Mesajlaşma Uygulamasını kullanınız.
Kolay Gelsin.

hitaci88

Aktif Üye
arkadaş şimdiye kadar yoktu şimdimi tv antenden oldu remden olabilir kumand hiç etmiyor 2.06. kurdum aynı sıkıntı devam ediyor sol taraftaki acılışta olan logo bazen tv calışırken kendi kendine işlem yapıyor görünüyor kayboluyor

tamirden anlamıyorsan bir üsta çağır

vu du cihazlarında dönma olayını ilk sende düydum ondan sorduğum sorularda cevap alamadım
tv,in lcd,mi ?
çanak antene mustakilmi yoksa merkezi sitemi ?

hitaci88

Aktif Üye
ustam uydu antenim kendime ait tv samsung led usta ile olcak durum yok cıhazla alakalı olabilir yazılımların hepsini dendim sorun aynı sürekli yapmıyorki hastayı doktora götüreyim aklıne gelince donma yapıyor cihaz üzerindeki joistik bile calışmıyor

hitaci88

Aktif Üye
siiera ustam cok yazılım attım galiba ondan olurmu birde forumları takip ediyorum flaşmı ne varmış dolma durumu varmı acaba

yakupequal

Aktif Üye
aynı sorun bendede oluyor .çözümünü bulan banada haber versin deli olucamm deliii en son yazılım yüklü en soon bootlader yuklu daha ne yapmam lazım

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.