gittigidiyor

Vu duo multİboot sorunu(openspa)

kumluyer

Aktif Üye
Openspa ya multibootu kurdum ama her seferinde kurduğum imageler yok oluyor flasi tanimiyor sürekli hata veriyor.nasil sabitliycez bunu.flash xp ile cihazin içine giryorum multiboot dosyasi yok....

kumluyer

Aktif Üye
Bu arada arkadaşlar 3-4 neyse image yüklüyorum.flası tanıtıyorum sonra tekrardan tanıt diye uyarı veriyor...bi çözüm sunun.black hole demeyin ama:))

coolmeen

Vip Üye
OpenSpa hangini kullanıyorsun.?
OpenSpa_6... imagelerde multiboot çok rahat kuruluyordu ve kesinlikle hata vermiyor.Sanırım siz openSpa_7... imagelerden birini kurdunuz.Son imagelerde bazen sorun oluyor.
Tavsiyem openspa 6.. serisinin üzerine multiboot kurulumu yapın.Sorun bundandır.
Yok devam ederse başka şeyler tavsiye edecegim.

kumluyer

Aktif Üye
ustam openspa 6.0.12...kurulu.flası maunt edip tanıtıyorum.hersey tamam diyorum bir image atıyorum kuruyorum.gel gelelim cihaz açılırken image görünüyor.tekrar multiboot üzerine geliyorum bir bakıyorum tekrar hdd yükle çıkıyor.yaparken de xfat3 xfat 4 hatası alıyorum...çözemedim birtürlü.

coolmeen

Vip Üye
USB yi media/hdd olarak göster ve ext4 formatta mount et.
EDİT:flasha kurdugunuz openspa6.0.2 imageye hiç bir eklenti ve kanal listesi yüklemeyin.Ham olarak lurunüzerine multibootu kurup çalıştırın

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.