gittigidiyor

vu zero aldım ve linuxu bilmiyorum, Lütfen yardım makineyi bozmak istemiyorum.

ozanlol

Aktif Üye
bilgileri şu

version 2015-04-22

image - experimental 2015-09-14

frontsporecssor sürümü 0
tanınan nim:
tuner a bcm7362 ....

arkadaşlar bunu ne yüklemem gerek

black hole mu atv mi Opendroid 5.2 Back up mı (bunlar nedir nette baktım bulamadım tanımı yok mu bunların ne işe yararlar)

ben iptv olsun istiyorum türkçe belgesel izlemek istiyorum fiber internetim var ethernet kablomda var

ama önceliğim biss key nasıl giricem bu cihaza?

azeri uydusunu ve türksatı aynı anda ayarlamak 4 saatimi aldı arkadaşlar :(

ilk hangi uygulumayı yüklücem anlayabileceğim şekilde zamanınız varsa lütfen anlatır mısın?

biliyorum kimse uğraşmıcak cahil bir adama olayı anlatmak için ama şansımı deneyeyim dedim.

bir başka forumda nasıl yükleme yapılcanı birazcık anladım ama neyi yüklücemi anlamadım. şimdi yanlış bir şeyler yüklemek istemiyorum.

lütfen forum forum dolaşıyorum kimse cevap yazmıyor.

nacisi

Aktif Üye
Arkadaşım. once alet hayırlı olsun. cihazı bir tanı. mevcut uyduları bir tarat, aihaz fonksiyonlarını öğren. en önemlisi sitede ZERO ilgili bölümleri dolaş bi oku. Ondan sonra kurcalamaya başlarsan daha iyi oluri Kolay gelsin.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
bilgileri şu

version 2015-04-22

image - experimental 2015-09-14

frontsporecssor sürümü 0
tanınan nim:
tuner a bcm7362 ....

arkadaşlar bunu ne yüklemem gerek

black hole mu atv mi Opendroid 5.2 Back up mı (bunlar nedir nette baktım bulamadım tanımı yok mu bunların ne işe yararlar)

ben iptv olsun istiyorum türkçe belgesel izlemek istiyorum fiber internetim var ethernet kablomda var

ama önceliğim biss key nasıl giricem bu cihaza?

azeri uydusunu ve türksatı aynı anda ayarlamak 4 saatimi aldı arkadaşlar :(

ilk hangi uygulumayı yüklücem anlayabileceğim şekilde zamanınız varsa lütfen anlatır mısın?

biliyorum kimse uğraşmıcak cahil bir adama olayı anlatmak için ama şansımı deneyeyim dedim.

bir başka forumda nasıl yükleme yapılcanı birazcık anladım ama neyi yüklücemi anlamadım. şimdi yanlış bir şeyler yüklemek istemiyorum.

lütfen forum forum dolaşıyorum kimse cevap yazmıyor.
Yukarıda arkadaşlarda gerekli ikazlarda bulunmuşlar,ama suda bir gercek cihaz ile ugrasmadan kurcalamadan öğrenilmiyor.Bir kac kez çökertip öğreniliyor :)
İsterseniz ben size cihazınız ile ilgili hazır backup linki vereyim.Siz oradan hosunuza giden birini indirin ve webbröwser ile cihazınıza yükleyin.
Yalnız şunuda belirtmek isterimki,verdiğim linkteki backuplar ccihazınıza bir zarar vermez,ama ayar yapmayı,backupu attıktan sonra aktif hale getirmeyi cccam,yüklemeyi dosya ekleyip çıkarmayı iyice öğrenmeden atacagınız backupu randumanlı çalıştıramazsınız.
Neyse bir yerden baslayın isterseniz.Kolay gelsin..

http://satcafesi.net/forum/vuzero/54583-vuzero-backup.html

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.