gittigidiyor

Windows 10 crack

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
Windows 10 all cracktir KMS_VL_ALL.cmd tıkla bekle 180 gün atsın a.s

Ekli dosyalar

• w10crack.rar
    29.1 KB · Görüntüleme: 23

KNIGHT RIDER

Aktif Üye
Bana Windows 10'a ücretsiz yükseltme mesajı gelip duruyor yükleyeyimmi tavsiye edermisiniz arkadaşlar. Hal hazırki kullandığım sistemim Windows 7' dir.

memoli1478

Yönetici
Administrator
Kimse yukseltmesin dikkatli olun ilegal sistem kullaniminiz belgelenir dikkatli olun adamlara bi firsati vermeyin

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
bence temiz şekilde w10 kurun yükseltmede kasmalar oluyor ben kendime temiz attım sorun yok gayet seri

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
bence temiz şekilde w10 kurun yükseltmede kasmalar oluyor ben kendime temiz attım sorun yok gayet seri
Bende dell inspiron 1018 mini,intel atom işlemcili 1gb ram bir netbook var.Sıfır aldım ve üzerinde win7 ile birlikte gelmişti.
Birkaç ay gayet iyi kullandım ve bir süre sonra kasmaya basladı.Üzerine tekrar tekrar format attım fakat ilk zamanlarki performansını tekrar yakalayamadım.Ne yaptıysam pc kasılmaktan kurtulmadı.
Bazen kırasım geliyordu.Sonra win8.1 yükledim pek fark göremedim.
En son win10 beta yüklemiştim,kullanıcı geliştirici ürün.İnanın ilk gün aldığım performansı tekrar yakaladım.Ve halende gayet memnun evde çocuklar kullanıyorlar.Daha önce çocuklar kasıyor,sayfalar ağır açıyor diye pc yi ellerine almak istemezlerdi,şimdi ellerinden düşürmüyorlar..

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
w10 da raminiz 2 gb üzeri oldumu harika çalışıor vee birde şu kanaatteyim güncelliği yitirilmiş sistemlere artık Windows desteğini çektiği için bu kasmalar oluyor güncellemeleri kestiler sadece 10 odaklılar birde artık müsterilerimede hep w10 yüklüorum

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
gayette memnunum birde şu kanaatteyim ustalar ben kendi anamakinamda core quart 3.00 4gb ram 1tb harddik ve 1gb ekran kartı var öteki sistemlerde ayda 1 format atıordum bunu w10 proyu temiz kurulum yaptım piyasaya düşünce daha hiç format atmadım yani adamlar sistemi gayet iii yapmışlar ii donanımla ii performansta alıorsunuz atom işlemci 2 gb ramli olan makinalarada home yüklüorum sıfır sıkıntı

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Benim eski intel atom işlemcili dell 1gb ram li netbooka 32 bit yükledim.1gb ramli pc lerde 32 bit gayet güzel çalışıyor.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
bencede işletim sistemi olarak win7 64 bit en hızlısı ve en iyisi tabili sistem gerksinimleri
ram minimum 4 gb işlemci i3

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
o sistemle w10 pro mkurun performance görün fark 100de 30 artacaktır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.