Paris'te düzenlenen Canon Expo etkinliğinde 4K'ya daha yeni alışan teknoloji tutkunlarını heyecanlandıran Canon EOS System 8K ürünleri anlatıldı.


Canon’un Paris’te düzenlenen ve 5 yılda bir yapılan Canon Expo fuarında,Canon EOS System 8K ürün grubuna ait yeni nesil teknolojiler sergilendi.
Canlı ortamda 8K kayıt yapabilen kameralarla çekilen sahnede elde edilen detaylar, yine yüksek çözünürlüğe sahip ekranlara canlı olarak yansıtıldı.
Canon EOS System 8K Coşturuyor!


8K kayıt yapabilen kameralar sayesinde, çektiğiniz görüntülerdeki en ufak detayı bile rahatlıkla yakalayabileceksiniz. Şu anki 4K video kaydından iki kat daha net görüntü yakalama imkanı sunan 8K teknolojisi size şimdiye kadar gördüğünüz en üst düzey kaliteyi sunuyor.

8K çözünürlükte (8192x4320) saniyede 60 fps'lik (frame per second) bir performans sergileyen Canon'un yeni teknolojisi kullanıcılarına rakipsiz bir görüntü kalitesi ve keskinlik vaat ediyor.

Sahnede yer alan en küçük detayların bile çok net görüldüğü sistem sayesinde ev eğlencesinden tutun da, sinema ve kurumsal çözümlere kadar ilgili bütün sektörler kendini yenilemek zorunda kalacak gibi görünüyor.

Etkinliğin web sitesi: içeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekiyor, korkmayın üyelik ücretsiz ]

Canon Eurasia'nın sosyal medya hesaplarından gelişmeleri takip edebilirsiniz;

Twitter: içeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekiyor, korkmayın üyelik ücretsiz ]

Facebook: içeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekiyor, korkmayın üyelik ücretsiz ]

Instagram: içeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekiyor, korkmayın üyelik ücretsiz ]

Canon Expo'da