gittigidiyor

Şu an Hükümetin yaptıkları ve uygulamaya koydukları icraat ve kanunlardan memnunmusun

Şu an Hükümetin yaptıkları ve uygulamaya koydukları icraat ve kanunlardan memnunmusun

• Kullanılan toplam oy
    260
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beydemir

Aktif Üye
sayın başbakan ülkeyi demokrasiyle yönetmiyorki ben yaptım oldu rejimiyle yönetiyor.en içerlediğim konulardan biriside TFF ve kulüplerle ilgili olanı,eski bakanlarından kürşat tüzmen başbakan fenerbahçenin düşürülmesini istemedi diyor fedrasyon seçimindede aynı yol izlendi aynı kürşat tüzmen partim benim federasyon başkan adaylığımdan istifa etmemi istedi diyor yani buradada kendi istediği adayı federasyon başkanı yapıp kendi isteği doğrultusunda karar aldırttı.ama bu dünyanın birde ahireti var yapılan haksizlıklar bir bir sorulacak.

Ben bazı hususlardaki çalışmaları beğendim ama bu hepsini onayladım anlamına gelmesin...Kürtaj olayından hemen elini çekmeli...bazı sağlık hizmetlerindeki yenilikler fena değil...Bu özel hastaneler biraz yola geldi diye düşünüyorum..Burnları çok büyümüştü çünkü

Bluesman

Aktif Üye
Padişahlık istiyor bakalım daha neler göreceğiz.Herşeyi bilen adam.

marem

Aktif Üye
sayın payloo özel hastahanelerin tamamen kar amaçlı...... çalışanların semtine dahi ugramıyacagı bir yerler oldugunu hiç bilmiyorsun..biraz yola geldiler diyorsun.sen bile gerçegi özel bir hastahaneden hizmet al da göreyim...saglık ocagında bedava yaptırdıgın kan tahlilini yaptırda gör bakalım ..herşey para tuzagı paran varsa yaşarsın.çalışanlar 100 tl hizmet için 90 tl ödiyecek...10 tldevlet verecek... gelde özel hastahaneleri savun.....

USTA

Aktif Üye
Herşey berbat borçla bende herşey yaparım tam borçlu bir ülke olduk bu borçları kim ödeyecek bir tane doğru dürüst fabrika açılmadı bu işlerin sonu ne olacak?

soothsayer

Aktif Üye
memura zam yaptım diyo emekliye zam yaptım diyo ama durmadan akaryakıta, vergilere, sigaraya, ekmeğe şekere herşeye zam yaptın ucundan azcık gösterdi kazık dibine kadar girdi millete. emekli memur bunlara zam yaptınız da orta kesim veya küçük esnaf için ne yapıldı. resmen kapat git der gibi yapılıyor araban var al vergi benzinden geçir dükkandan çok kazandın al vergi esnaf odası al muhasebe v.b., belediye çerçöp vergisi dükkan sahibi kira. ufak eleman zaten yok artık devletimiz yasakladı herkes okuyacak diyor. herkes okursa esnaflığı sanatkarlığı çiftçiliği işçiliği kim yapacak bunlara da ihtiyaç var. bu hükümetimizin esnafa olan tek çalışmasını söyleyin bana.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
AKP Hükümetinin seçimlerden zaferle neden çıktığını anlamak gerçekten zor değil,

Sokaktaki adam yandık bittik mahvolduk desede demekki gerçekten inandırıcılıktan çok uzak bir tavır sergiliyoruz, Şu bir gerçek insanlar layık oldukları gibi yönetilir, layık oldukları kaderlerinede rıza göstermek zorunda bırakılır.

Demek ki hükümet ister icraat ister RADİKAL kararlari ile çıkardıkları her kanun bize gelecekte nelere mahkum ettiğini biliyormuyuz? Çıkarılan her kanun sorgusuz sualsiz hemen yasallaşmakta meclisten jet hızıyla geçmekte. Ve hükümet almış olduğu bu karar ve icraatlara takmış olduğu isim ve slogan yurdum insanının ağzından düşmeyen bir deyim halini aldı:

DURMAK YOK YOLA DEVAM.....

Yahu ....DURMAK YOK YOLA DEVAM DA ANLADIKTA
BU YOLUN SONU BİZİ NEREYE GÖTÜRÜYOR ACABA BİZ BU GERÇEĞİ BİLİYORMUYUZ? İŞTE ORASI AYRI BİR MUAAMMA?

marem

sert bir çıkış yapmışsınız görüyorum ki valla bakın ben kalp operasyonu geçirdim her yerde tahlil yaptırıyorum....Ayrıca 2 ayda bir de kontrol yaptırıyorum...sanırım siz de emeklisiniz,yakınmalarınızdan belli oluyor bundan 30 yıl evvelki sağlık kurumlarında bir ilaç almak için ben 1 hafta bekliyordum şimdi gerek özel olsun gerek kamu olsun 15 dakikada ilacımı yazdırıp dışarı çıkıyorum... Bunları siz de bilirsiniz.....Özel bir kalp polikliniğini denedim bu sefer.....Size yapılan kalemleri ve meblağı vereyim

Elektro kardiyografi
kan Tahlili
kalp elektrosu
kan gazları ölçümü
Ayrıca 1 yıllık raporla beraber.....27 lira verdim......Şimdi ben özel hastaneleri mi savunuyorum burda.....Ayrıca şunu da ekliyeyim,hastalığım açısından Halk polikliniğinde bana bakacak uzman yok..Ben ayakta kamu hastanesinde 7 saat bekleyecek durumda değilim...Saygılarımla

Şunu da ekliyeyim yanlış anlama olmasın...Ben kimsenin tarafını tutmuyorum bunlar tamamen kendi şahsi deneyimim ve gözlemlerimdir....Sağlıcakla kalın...

Son düzenleme:

panterx1

Aktif Üye
Ben herzaman karşıyım ve karşıda olacağım.icraatlarına gelirse hepsi kendine çalışıyor.Aklınca devrim yapacağım diyor.padişahlık istiyor.kanunlar hep kendi lehine çevirmeye çalışıyor.ileride bende bir ozal olmayayım diyor.bakınız şimdi kürtaj meselesi var gündemi bununla aldatıyor ama nasıl bir yasalar çıkıyor onu hemen geciriyor ama milletimiz bunu bilmiyor.birde ne zaman başbakan ülke dışına çıksa nedense tutuklanmalar başlıyor.arkadaşımın biri sağlıkla ilgili konuşuyor atamam bende çile çekmekten kurtuluyorum ama birde sen bunu bizlere sorunuz daha önce hiç muayeneden üçret alınırmıydı.receteden üçret alınırmıydı.yani önüne ne esiyorsa yapıyorlar bakıyorum ülke nüfusunun 3/1 yeşil receteli bunlar kimin cebinden çıkıyor tabiki bizlerin neden sağlık sektörü düzelmesinki hükümetin çebinden bir kuruş çıkmıyor.sadece çilekeşliği önlemiş oldu.ben her zaman altınla kaplansa yinede karşıyım.

saygılarımla,

m-ortak

Aktif Üye
hiç memun deyilim başımıza bela olmuşlar şimdi gss diye bir yasa çıkarmışlar aileden kaç kişi varsa 18 yaş üstü hepimize 106 tl aylık ödeme çıkarmışlar bunu nasıl ödiyeceğimizde bilmiyorm..

AKHİSAR LI

Aktif Üye
hiç memun deyilim başımıza bela olmuşlar şimdi gss diye bir yasa çıkarmışlar aileden kaç kişi varsa 18 yaş üstü hepimize 106 tl aylık ödeme çıkarmışlar bunu nasıl ödiyeceğimizde bilmiyorm..

Birde bunu sağlık alanında reform yaptık diyorlar, valla neden bundan önceki hükümetlerin aklına gelmemiş? Hiç bir sosyal güvencesi olmıyan iş bulursa günlük yevmiye veya amelilik yapan bu kişiler sanırım devletimizin başına bela olmuş bu kesimden bütçesine göre zorla prim ödemeye mahkum etmek ne kadar adilce bir düşünce bunu ancak rabbim bilir,

Peki eskiden bu yasa çıkmazdan önce hiç bir sosyal güvencesi olmıyanlar hastanede beleş mi bakılıyordu, hayır (yeşil kartı olanlar hariç) devlet hastaneye veya polikliniğe gidildiğinde zaten ücret alıyor ameliyat vs olduğunda da aynı, peki ilacı bedeva mı alıyorlardı hayır hiç bir indirim yapılmadan ücretini tam ödeniyordu....

ve işin en ilginç yanı bu pirimi ödemeyenler ve geciktirenler sağlık hizmetinden yararlanamıyor...

İşte bunun adı sosyal devlet

Bu parayı zorla ödemkeye mahkum edilen bir çok kişi bu yasayı çıkaranlara ve en içten minnet duygularıyla şükran olduklarını söylüyorlar,,,,

Diyebileceğim tek şey

ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN TEK GÜVENCEMİZ YARADAN....ÇÜNKÜ KULLARINDAN NEDENSE HİÇ BİR ZAMAN FAYDA DEĞİL ZARAR GÖRDÜK....

toomuch39

Aktif Üye
Öç alma politikası sürdürüyor hükümet.Yaptıkları icraatlar ve çıkan yasaların hepsi %50 çoğunluğun! isteği.Yakında fettullah da gelir paşalar gibi yaşar burada.Nasıl olsa karşıt görüşlülerin hepsi hapiste.Esnaf borç içinde işçinin anası ağlıyor memur sokaklarda grev yapıyor ama evet durmak yok yola devam.Nasıl olsa 2 ton kömür+gıda yardımıyla oylar garanti. Sağlıkta devrim yapılmış Bağkur primi aylık ne kadar biliyormu başbakan esnaf bağkurunu ödeyemiyor sen devrim yapsan ne olur?Eğitimde yapılan devrim de cabası
4+4+4= imam hatiplerin orta okullarının açılması.Ülkenin imama ve hatipe olan ihtiyacı kapatılacak herhalde.KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER...

babacann

Aktif Üye
ülkede demokrasi bitmiş durumda ,göz altına alınan yandı derdini anlatana kadar 3-5 sene yatıyor içerde Öç alma politikası uygulanıyor bizden olanlarve olmayanlar 2ye ayrılmış durumda insanlar.12 eylül darbecilerini yargılıyorlar sözde yargılansa ne olacak 90 yaşında ki adamlar sadece göz boyama,esnaf bitmiş durumda üretim yok sadece alalım tüketelim dışa bagımlı olalım politikası mevcut, döviz suni olarak tutuluyor her şey dışardan geliyor köylü üretmiyor sanayici yatırımını çine kaydırmış,Talan Hırsızlık hat safada
Allah sonumuzu hayır etsin diyorum..

sun35

Aktif Üye
marem

sert bir çıkış yapmışsınız görüyorum ki valla bakın ben kalp operasyonu geçirdim her yerde tahlil yaptırıyorum....Ayrıca 2 ayda bir de kontrol yaptırıyorum...sanırım siz de emeklisiniz,yakınmalarınızdan belli oluyor bundan 30 yıl evvelki sağlık kurumlarında bir ilaç almak için ben 1 hafta bekliyordum şimdi gerek özel olsun gerek kamu olsun 15 dakikada ilacımı yazdırıp dışarı çıkıyorum... Bunları siz de bilirsiniz.....Özel bir kalp polikliniğini denedim bu sefer.....Size yapılan kalemleri ve meblağı vereyim

Elektro kardiyografi
kan Tahlili
kalp elektrosu
kan gazları ölçümü
Ayrıca 1 yıllık raporla beraber.....27 lira verdim......Şimdi ben özel hastaneleri mi savunuyorum burda.....Ayrıca şunu da ekliyeyim,hastalığım açısından Halk polikliniğinde bana bakacak uzman yok..Ben ayakta kamu hastanesinde 7 saat bekleyecek durumda değilim...Saygılarımla

Şunu da ekliyeyim yanlış anlama olmasın...Ben kimsenin tarafını tutmuyorum bunlar tamamen kendi şahsi deneyimim ve gözlemlerimdir....Sağlıcakla kalın...
bu senin özel hastaneye ödediğin ücret.ayrca emekli aylığından kesileni görünce gözlerin izmir boyozu gibi olacak

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Her türlü kanun ve yasanın çıkmasının kılıfı hazır,

DURMAK YOK YOLA DEVAM.....

Yola devamda bu yolun sonu hiç iyi görünmüyorsa ne olacak? Tünelin sonu karanlıksa? İstikrarsızlık belirsizlik varsa? Yarının ne olacağını endişesini sizler hiç yüreğinizde duydunuz mu?

Şimdi bu hükümetin yaphtıklarından icraatlarından ve çıkardıkları kanunlardan memnun olanlara;

1) Bundan önceki hükümetler işsizliğe yoksulluğa çare bulamadı,

2) Törer belasını bitti mi?

3) AB bizi istemediği halde AB girdik mi?

4) İçerde kendi sorunlarımızla başedemezken özellikle terör belasını yokedemezken, her gün şehit haberleri alırken, başımızda bunca sorunlar varken ikide birde hangi akıl ve mantıkla başka ülkelerin iç işlerine müdahale etme hakkını nereden buluyoruz? Kimi neye hangi gerekçeyle tehdit ediyoruz?

Adama sormazlar mı sen kendi sınırlarını bile korumaktan acizken nasıl olurda başkalarını tehdit edersin? (çapulcu terör örgütü elini kolunu sallaya sallaya burnumuzun dibsine kadar geliyor saldırı yapıyor elini kolunu sallaya sallaya tekrar geldikleri gibi geri gidiyorlar.

5) Başbakan neden her yurtdışı gezisi sonrası özellikle ABD başkanı görüşme ziyaretlerinde terör örgütü neden hep kanlı eylem gerçekleştiriyor?

Bundan önceki hükümetler bir çok sorunu çözemezken uzun bir süredir tek başına iktidar olan ve dilediği yasayı kanunun bir gecede hiç kimsenin itirazlarına kulak asmadan çıkaran AKP hükümeti kısaca yukarda 4 acil pakete çözüm bulabildi mi?

Özellikle ilk iki maddeye çözüm getiremedikten sonra suni gündem yaratarak bu cahil milleti kandırmaya devam son sürat devam...Nasıl olsa bu millet papağan gibi AKP slogananı körü körüne ezberlemiş

DURMAK YOK YOLA DEVAM....

cilginyurekli

Aktif Üye
Abim yıllar önce şehit oldu her cenazeden sonra şehitler olmez vatan bölünmez

205417_436406179714721_82521499_n.jpg

1 tenmuzda düğünü vardı

542497_436695549685784_1580008576_n.jpg

527681_436918859663453_620203049_n.jpg

601267_436929689662370_705913376_n.jpg
Uludereyi dilinden düşürmeyenler 8 Mehmedimizi kaç gün konuşur dersiniz?

sun35

Boş konuşuyorsunuz eskiden ne çektiğimiz bilmediğin için sana boyoz bile bir şey ifade etmez,parasız beleş nereye kadar gidecek SGK,bak alman sigortası sallanıyor...Neden araştırdın mı hiç...?Bırak İzmir boyozu kahvaltımızı renklendirsin de sen maliyetlere bak...7 liraya muayene oluyoruz ,anında sıra beklemeden kaç sene girdin kuyruklarda yerlerde... süründün...o kadar katkı payını da kessinler hani....alışmışız herşey beleş olsun yok öyle bak Uydu forumundasın,herkes bir yerden bir şeyler bulup seyretmeye çalışıyor...Biz temelden armut piş ağzıma düş efanesini gütmüşüz,bundan kurtulmamız zor....Ayrıca İzmir gibi bir yerde yaşadığına ve hizmetin alasını aldığına da dua et....saygılar Boyozu da unutma çayla iyi gider....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.