gittigidiyor

Bugün seçim olsa kime oy verirdiniz?

Bugün seçim olsa kime oy verirdiniz? (SEÇİM 2013)

• Kullanılan toplam oy
    1,482
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Bilindiği gibi hükümet 2014 de yapılması gereken seçimleri 2013 EKİM de yapmayı planlıyor, aslında bir değişiklik olacağını sanmıyorum millet öldük bittik desede halinden son derece memnun, peki sizler bugün seçim olsa kime oy verirdiniz?

ilk oy benden inadına yapmış olduğu tek yanlı siyasetten dolayı halk partısi

sonmohikan

Aktif Üye
Hak Ve eşitlik Partisini niye bu anketin dışında tuttunuz. Seçenekler arasına koyun bakalım kaç oy alacak.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Hak Ve eşitlik Partisini niye bu anketin dışında tuttunuz. Seçenekler arasına koyun bakalım kaç oy alacak.

Takdir edersiniz ki oy pusulasındaki tüm partileri ankete eklememiz olanaksız, bizler burada şu an meclisde olan ve barajı geçebilecek partileri baz alınarak anket yapılmıştır, yoksa x partisi veya y partisinin ne kadar oy alacağını hiç kimse merak etmiyor, ve bence onların en büyük sıkıntıları BARAJı geçip geçemiyecekleridir, burada önemli olan şu an meclisteki tablonun değişip değişmeyeceğini göz önüne alıyoruz,

saygılarımla...

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Zaman zaman görüştüğüm bir çok samimi dostum ve bu zamana kador AKP oy verenler mennun olduklarından veya beğendiklerinden değil kötünün iyisi yani AKP den ve tek başına geleceğini bildiklerinden bu zamana kadar koalisyonlarla bu ülke neleri gördüklerini bildiklerinden kısacası daha iyi birini göremediklerinden çaresizliklerinden verdiklerini söylüyorlar, kendilerince haklı olabilirler bu onların tercihidir saygı duyarım,

İşte durum bundan ibaret bir çok kişi şu anki iktidardan daha iyi bir lider ve kadro göremediklerinden oy veriyor,

benim bu hükümetten iki beklentim oldu hiç birini başaramadı

1) İşsizliğe çare buldumu? engelleyebildi mi? Diblomalı diblomasız bir çok kişi bu ülkede işsiz mi?

2) Terör engelleyebildimi ? Bırakın bir yana bu ülkede darbe yapan veya darbeye teşebbüs edeceklerini idaa edenleri bile yargılayan bu hükümet neden teröre bulaşmış kimseleri yokedemiyor, Bu kişiler PKK adını bile çekinmeden rahatlıkla söylerken insan nerde bu devlet demeden kendini alamıyor...PKK lara kardeşi gibi sarılanlara bu devlet şimdiye kadar ne yaptı?

AKP hükümeti bunların dışında yaptığı hiç bir icraat zerre kadar gözümde değil bu ikisini önlemedikten sonrada hiç bir anlam taşımıyor... Geçmiş hükümetleri eleştiri yapan bu hükümet sanki kendi yukarda saydığım sorunu çözdümü başka hükümetleri eleştiri yapıyor?

sadem

Vip Üye
chp li büyüklerimiz kendi aralarındaki kavgayı bir bitirseler iktidar olacaklar ama ?

neyse birde bu chp de şu düşünce var iktidar geliiiiip geçici ama muhalefet daimi

joe0710

Aktif Üye
dün meydanlarda başörtüsü nü islamın birinci emriymiş gibi gösterip .kendilerini mağdurlar gibi gösterip zamanın hükümetlerine sanki dindarlara zulum ediliyorduki meydanlardaydı.noldu akp geldide başörtüsü sorununumu çözdü birden meydanlar boşaldı ama islamı karalayan filim yapılıyor bütün islam ülkelerinde tepki var büyükelçiliklere saldırılıyor sözüm şu başörtüsü için meydanlara dökülenler islamı karalyan filim içinde meydanlara çıkın ama siz müslüman değilsiniz.sadece birilerinin taşörenü malesef akp ve akp ye oy verenlerden mahşer günü hesabını soracam hakkımı helal etmiyorum bunlara bunca şehitin günahını napcaklar onuda merak etmiyorum onlar düşünsün zaten millet akp taşerölüğü yapmakta.akp de amerikanın taşeronluğunu yaptığı suriye poılitakısıyla çıktı

panterx1

Aktif Üye
Valla taktir ettim Akhisarlı dostumu aynı benim kafamdasın.helal olsun.Ak partinin bu zamana kadar yaptığı bir içratı göstersinler.bunların dardinin ne olduğu artık belli dertleri bir din ülkesi yapmak bütün okulları imam hatip yapmak. şu sıralar görüyorum en iyi okulları ellerinden gelse imam hatip okulu yapmak.teröre çare buldularmı nerede eskisinden daha kötü oldu.adamlar ellerini kollarını sallayarak geziyorlar.bu ülkede satılacak artık birşey kalmadı,herşey cebe giriyor,bu hükümet yolsuzlukları çözeceğim dedi halkı kandırdı hep kendi cebine attı,kimi inandırıyorlar tabi nasıl oy alıyorlar milleti kandırarak ağlayarak sızlayarak,Bunların derdi tamamen Atatürk devriminş yıkıp kendi devrimlerini yapmak istiyorlar düşünün 2023 yılı onlar için neyi hitap ediyor.sağlık sektörü desen çok başarılı olduk diyorlar gel bunu sen bana sor.bütün ilaçları kendi cebimden ödeyerek aldığıma göre bunu neresi sağlık sektörünü iyileştirdim.sadece yaptığı bütün hastanelerde muayene ve eczane olayını çözdü gerisi boş.her tarafımızdan para alıyorlar.eski hükümetleri hep yolsuzlukla suçluyorlardı gel şimdi kendilerine bak.Bizim halkımız artık hani Aziz nesinin bir lafı vardır.aynı onun gibi bu billeti nereye sürersen peşinden gelir.Bu milletimiz artık hiç birşey bilmiyor.aynı koyun gibiyiz.nereye oy vereceğimizi bilmiyoruz.aslında yazılacak çok şey var ama müsait olsam burayı doldurmak isterdim.

diyot

Aktif Üye
Valla taktir ettim Akhisarlı dostumu aynı benim kafamdasın.helal olsun.Ak partinin bu zamana kadar yaptığı bir içratı göstersinler.bunların dardinin ne olduğu artık belli dertleri bir din ülkesi yapmak bütün okulları imam hatip yapmak. şu sıralar görüyorum en iyi okulları ellerinden gelse imam hatip okulu yapmak.teröre çare buldularmı nerede eskisinden daha kötü oldu.adamlar ellerini kollarını sallayarak geziyorlar.bu ülkede satılacak artık birşey kalmadı,herşey cebe giriyor,bu hükümet yolsuzlukları çözeceğim dedi halkı kandırdı hep kendi cebine attı,kimi inandırıyorlar tabi nasıl oy alıyorlar milleti kandırarak ağlayarak sızlayarak,Bunların derdi tamamen Atatürk devriminş yıkıp kendi devrimlerini yapmak istiyorlar düşünün 2023 yılı onlar için neyi hitap ediyor.sağlık sektörü desen çok başarılı olduk diyorlar gel bunu sen bana sor.bütün ilaçları kendi cebimden ödeyerek aldığıma göre bunu neresi sağlık sektörünü iyileştirdim.sadece yaptığı bütün hastanelerde muayene ve eczane olayını çözdü gerisi boş.her tarafımızdan para alıyorlar.eski hükümetleri hep yolsuzlukla suçluyorlardı gel şimdi kendilerine bak.Bizim halkımız artık hani Aziz nesinin bir lafı vardır.aynı onun gibi bu billeti nereye sürersen peşinden gelir.Bu milletimiz artık hiç birşey bilmiyor.aynı koyun gibiyiz.nereye oy vereceğimizi bilmiyoruz.aslında yazılacak çok şey var ama müsait olsam burayı doldurmak isterdim.

bu zihniyet bittiğinde ...

lütfen eski gözlükleri çöpe atınız.ülkenin yüzde 53 den fazlası attı siz hala atmadınızmı

yinede AKPARTİ smiles24cayyy

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
arkadaşlar müslüman ülkeyiz diyoruz müslümanlıklane alakamız var keşke her okul imamhatip gibi olsa öğretmene bakıyorum mini etek çizme giymiş öğrencide ona özeniyor üniversiteli gençler parti yapıyor biçoğu sex yapıyor dağda mehmetçik onların nöbetini tutuyor ülke ne hale geldi...

diyot

Aktif Üye
sayın kılıçdaroğlu boş duruyor.hem biraz daha hayal üretir.birazda onu nöbete gönderelim scooter:D

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Gözlük kimlere gerekli? Gerçeği görmeyip körü körüne bir yolun sonu ne olduğunu bilmeden YOLA DEVAM diyenlere mi? yoksa bizlere mi?

Başbaşkan bu cahil milleti damardan girerek herkesi inandırabilir ama tüm insanlığı inandıramaz,

burada önemli faktör kimler AT GÖZLÜĞÜ takıp dünyaya oradan baktığı gerçeğini değiştiremez...birileri çıkıp bilmem ne partisi onu yaptı bunu yaptı diyeceklerine,

1) İşsizliği bitirebildimi?

2) Terör belasını bitirebildi mi?

3) Sağlık alanında reform yaptık diyorsun hiç bir sosyal güvencesi bile olmıyan işi gücü bile olmıyan günlük iş bulursa yevmiyele çalışan insanlara cebinden en az 35.5 lira ödemek zorunda bıraktın, işte bunun adına sağlık alanında reform diyorsun...

4) 4 + 4 + 4 = 12 eğitimi çıkardın yaşını bile çocukluğunu bile tamamlamamış bebeleri okula başlattın, hiç bir ön hazırlığı olmadan 70 kişilik sınıftlarda anne babalarla zorla eğitime hazırlatıyorsun bunun adına eğitim alanında reform diyorsun,

Başbakanımızın yaptığı en iki güzel iki icraatta okul kitaplarını parasız tüm çocuklara dağıtılması ve üniversitelerde harçların kaldırılması....

Hayır gerisinin ne önemi var? İŞSİZLİK ve TERÖR bu ikisi birlikte yürür, Ne yazık BAŞBAKANIMIZ bu gerçeği bir türlü kabullenmiyor, İşsizliği bitirebilirse Terörde zaman içinde yok olacaktır, Aç insan cahil insanı çaresiz insanı kandırmak kolaydır, işsizliğe engel olmadığın sürece bu insanları terörist olarak yarın bir gün karışına dikileceklerine unutma...

Başbakanımızın en büyük hatası yalnışı hiç kimseyi dinlemiyor tüm eleştirelere bir kulp takıp sadece kendisinin doğruyu bildiğini söylüyor, bizde bir söz vardır DEDİĞİM DEDİK ÇALDIĞIM DÜDÜK MİSALİ ya hepimizi sonuçta insanız şaşarız beşeriz ve hata yaparız ama ben HATA yapmam yalnız gereçeği doğruyu ben bilirim demekde yalnışın ve hatanın en büyüğüdür, ve ne yazıkki bu hataların bedelini Tüm ülke ödemekte ve hatta gelecek nesillere ödeteceğimizi hiç kimse bilmiyor mu?

Şu an Türkiye dış politika olarak saldırgan bir tutum sergiliyoruz, kendi sorunumuzun olduğunu unutup ona buna ahkam kesen akıl vermeye kalkan zaman zaman tehdit eden sözde ortadoğunun ve dünyanın gelişmiş en büyük devleti olduğumuzu savunuyoruz (kimi kandırıyorsak)...Siz olsanız onun bunun işine karışan içlerine karışan birini severmiydiniz? İkide birde tehdit eden akıl vermeye kalkan...Senin başında terör belasını bile bitirememişken sen hangi akılla gidip başka ülkenin iç içlerine müdahele veya eleştirme hakkını kendimizde buluyoruz? Sen adamların iç işlerini eleştirir ikide bir içişlerine karışırsan onlarda senin başına bela olan terör örgütlerine besler barındırır yardımcı olur.

Ondan sonra Terör örgütleri karakol veya herhangi bir yere saldırdı mı ölen her şehidin ardından aynı masalı tekrarlayıp duruyor, bunların hesabı sorulacak akan kanları yerde kalmayacak? Ya sayın Başbakanım hangi akan hesabını kendi döneminizde sordunuz iktirda kaldığınız bunca yıl içinde? geçmişi sormuyoruz bile şehid olanları çoktan bu millet unuttu unutmayan tek gerçek anaları babaları eşleri unutmadı, yani ateş düştüğü yeri yaktı...

1) Türk askerinin başına çuval geçirildi Türkiye ne yapabildi?

2) Mavi Marmara gemisinde insanlık ayıbı yaşandı insanlar takır takır tarantı katledildi Türkiye ne yapabildi?

3) Savaş uçağın düşürüldü günlerce uçağın enkazını bulamadın gittin yabancılardan yardım istedin uçağının bile kimler neden nerede vurulduğunu bile açıklayamadın, vurulan bu uçak sonrası Türkiye ne yapabildi?

YOLA DEVAM .....YOLA DEVAMDA Bu yol bizi nereye götürüyor diyen var mı? veya ben inmek istiyorum diyebilen var mı?

Bu ülkede Ermeni bir gazeteci öldürülüp, sonra birileride çıkıp HEPİMİZ ERMENİYİZ HEPİMİZ HRANK DİNK iz bile diyebiliyorsa bu ülkede söylenebilecek hiç söz kalmamıştır.... Vah ki ölen şehitlerimize...kimler için öldünüz?

beydemir

Aktif Üye
Hiç biri (Oyumu hakedecek lider ve parti göremiyorum)
ama rahmetli sayın Muhsin YAZICIOĞLU olsaydı oyumuzu verirdik

Stech

Seo Teknikeri
Aktif Üye
arkadaşlar müslüman ülkeyiz diyoruz müslümanlıklane alakamız var keşke her okul imamhatip gibi olsa öğretmene bakıyorum mini etek çizme giymiş öğrencide ona özeniyor üniversiteli gençler parti yapıyor biçoğu sex yapıyor dağda mehmetçik onların nöbetini tutuyor ülke ne hale geldi...
Aynen usta bende kolejde okudum ..İngilizce öğretmenimiz 24 yaşında falandı başına türban takardı ama geriye kalan bölümü afedersin herşey ortadaydı..Askere gitmeye çekiniyor artık insan..Çünkü sen gencecik yaşta teröristlerin kurbanı olacaksın ama bir tarafta paralı zenginler kızlarla alem yapacaklar..
Ülkenin hali cidden kötüye gidiyor..

alper tunga

Aktif Üye
% 53 gözlük değiştirdi
kesinlikle katılıyorum
uzak yakın aramıyorlar artık sadece ''AT GÖZLÜĞÜ'' kullanıyorlar
yakında hepsi katarakt!!! olacak ama o gün çok geç olacak

akrep6151

Aktif Üye
% 53 gözlük değiştirdi
kesinlikle katılıyorum
uzak yakın aramıyorlar artık sadece ''AT GÖZLÜĞÜ'' kullanıyorlar
yakında hepsi katarakt!!! olacak ama o gün çok geç olacak

çok doğru söylemişsin kardeş.al benden de o kadar.çoğunluk at gözlüğünü çıkarırsa ancak bir şeyler değişir.yoksa aynen devam.bravo

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.