gittigidiyor

Trımax th-12000 görüşleriniz sorunlarınız ve istekleriniz

qualitymanager1

Aktif Üye
kastettiğin hotbird uydusundaki sky paketi ise normaldir, çünkü nds şifreleme sistemi ile şifrelidir.

cebjk

Aktif Üye
bir ara süpriz yazılımdan bahsetdiliyordu haber çıkmadı

beckhamrbz

Aktif Üye
merhaba. cihazda eutelsat kullanıyorum. telefonumda kablusuz modem özelliği var bunu açıp airtes alıcı ile bağlanıyorum. ama cok sık donma oluyor. 3g cekmiyor "E" hızıyla bağlanıyorum bu sorun olur mu? ya da telefona uzun süre dokunmayınca bağlantı da mı uyku moduna geciyor acaba.. teşekkürler.

ERK@L

Aktif Üye
merhaba. cihazda eutelsat kullanıyorum. telefonumda kablusuz modem özelliği var bunu açıp airtes alıcı ile bağlanıyorum. ama cok sık donma oluyor. 3g cekmiyor "E" hızıyla bağlanıyorum bu sorun olur mu? ya da telefona uzun süre dokunmayınca bağlantı da mı uyku moduna geciyor acaba.. teşekkürler.
96 Kbps hızında bağlanıyorsan sorum yaşarsın özellikle hafta sonları..telefonun uyku moduna geçince ayarlarını yapmadıysan kapanır wireless.kendim turkcelin 1 GB sınırsız internet paketi kullanıyorum gayet memnunum...

beckhamrbz

Aktif Üye
96 Kbps hızında bağlanıyorsan sorum yaşarsın özellikle hafta sonları..telefonun uyku moduna geçince ayarlarını yapmadıysan kapanır wireless.kendim turkcelin 1 GB sınırsız internet paketi kullanıyorum gayet memnunum...
sizde mi telefondan bağlanıyosunuz, "E" hızında mı "3G" hızında mı bağanıyorsunuz.. bnm evin konumu itibariyle 3G bağlantı sağlayamıyorum

ERK@L

Aktif Üye
BEN HEM CEPTEN HEMDE KABLONETTEN BAĞLANIYORUM.TEST AMAÇLI DENEDİM cihazda 3g hızında bağlanırken hiç sorun yaşamamıştım.1gb kotam dolunca otomatik 96 Kbps hızına düşüyor haliyle donmalar oluyor cihazda özellikler hafta sonları.

ahmett042

Aktif Üye
arkadaşlar ben çihazı tam bilmiyorum sistem ve osd gibi ayarlarda bir sürü bölüm var en iyisi nasıl olur ayrıntılı yaza bilirmisiniz

ERK@L

Aktif Üye
arkadaşlar ben çihazı tam bilmiyorum sistem ve osd gibi ayarlarda bir sürü bölüm var en iyisi nasıl olur ayrıntılı yaza bilirmisiniz
siz ilk önce trımax 12000 kutusunda çıkan kullanma kılavuzu kitapcığına bir göz atın orda her şey anlatılıyor.takıldığınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırız..

murat1970

Aktif Üye
arkadaslar yeni bir timax 12000 hd aldim versiyon 1.67 .
sorum : 1.70 yazilimi yüklemek istiyorum ama bir türlü yapamadim
yazilim nasil atilir ? bunu bir adim adim anlatacak bir arkadas varmi ?
yazilimdan önce ve sonra ne yapilacak ,bir güzelce anlatan olursa sevinirim

ps: acemiyim bu konuda

beckhamrbz

Aktif Üye
erk@l bey lütfen telefon numaranızı pm atar mısınız. merak ettiğim bikaç sey var ama telefonda daha sağlıklı olacak. lütfen rica ediyorum. bn de trimax 12000 var ama tam verimli kullanamıyorum

Energy

Aktif Üye
Eurosat üzerindeki digi HD kanalları ne zaman açılacak? Bilgi için teşekkürler.

kanarya09

Aktif Üye
selamlar ben yurtdisindan turkiyenin kanallarini seyrediyorum fakat serverler devamli 32de kaliyor kanallar sifreli kanal diyerek acmiyor belli bir sure malesef izleyemiyorum bazen 1-2 gunu buluyor bazende hemen duzeliyor neden olabilir bilgisi olan varsa paylasabilirmi tesekkurler

qualitymanager1

Aktif Üye
1.70 yazılımında sık görülen bir problemdi bu, 1.71 i forumdan alıp yükleyebilirsin, 1.71 de ben bu sorunu yaşamadım

ERK@L

Aktif Üye
arkadaslar yeni bir timax 12000 hd aldim versiyon 1.67 .
Sorum : 1.70 yazilimi yüklemek istiyorum ama bir türlü yapamadim
yazilim nasil atilir ? Bunu bir adim adim anlatacak bir arkadas varmi ?
Yazilimdan önce ve sonra ne yapilacak ,bir güzelce anlatan olursa sevinirim

ps: Acemiyim bu konuda
usb belleğini fat 32 olarak biçimlendirip indirdiğin yazılımı zipten çıkar.files dosyasını usb belleğine atıp cihaza tak.elektrik fişini çıkartıp tak yada arkasında açma kapama siviçi var odan kapatıp açtıktan sonra bekle kendisi otomatik yükleyecektir.

ERK@L

Aktif Üye
erk@l bey lütfen telefon numaranızı pm atar mısınız. Merak ettiğim bikaç sey var ama telefonda daha sağlıklı olacak. Lütfen rica ediyorum. Bn de trimax 12000 var ama tam verimli kullanamıyorum
yaşadığınız sorunları burda anlatırsanız size yardımcı olmaya çalışırım.forumun amacı paylaşmak biribirimize yardımcı olmak telefondan değil..

qualitymanager1

Aktif Üye
son çıkan 1.71 yazılımı da dahil yazılımların çoğunda bedava serverden kopmalar oluyor, yeni çıkacak ilk yazılımda bunu düzeltmek mümkün müdür?

beckhamrbz

Aktif Üye
yaşadığınız sorunları burda anlatırsanız size yardımcı olmaya çalışırım.forumun amacı paylaşmak biribirimize yardımcı olmak telefondan değil..

mesela 40. server da bagla all yazısı çoğu zman gelmiyor dolayısıyla verimli bi şekilde izleyemiyorum yayını. artı olarak server yetrli deil sanırım hafta sonları ya da cok izlenen programlarda cok takılma oluyor

qualitymanager1

Aktif Üye
mesela 40. server da bagla all yazısı çoğu zman gelmiyor dolayısıyla verimli bi şekilde izleyemiyorum yayını. artı olarak server yetrli deil sanırım hafta sonları ya da cok izlenen programlarda cok takılma oluyor

arkadaşım yukarıda bahsettiğğim gibi 40 nolu serverde zaman zaman kopma oluyor, bu durumda f1 ile resetleyip sonra arka düğmeden kapat/aç yaptığında sorun düzeliyor, ancak elbette böyle olmamalı, düzeltileceğini düşünüyorum. Bu konuda ücretli server kullanan arkadaşlar varsa (örneğin cccam gibi) kopma yaşayıp yaşamadıklarını paylaşırlarsa sevinirim, çünkü bu sıkıntı serverden kaynaklanıyor olabilir. Takılma olayı sky almanya paketinde daha çok görülüyor, canalsat fransa daki HD kanalların çoğu artık bir çok serverde açılmıyor, sky italya paketindeki sky calcio lar ise inanılmayacak şekilde müthiş eskiye oranla, ben gs-manchester maçını tek bir donma dahi olmadan izledim.

Loverturk

Aktif Üye
Slm a. ustalar benim bir sorum olacakti...benim cihaz bir kanal degistirdigimde o kanalin sesi diger kanalin sesine geliyor yani Ntv'yi izlerken Show'a bastigimda Ntv'in sesi 10saniye suruyor...yardimci olursaniz sevinirim.kolay gelsin size.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.