AA Oyunu İndir Eğlenceli Beceri Oyunu!

Tüm mobil platformda yer alan son zamanların en çılgın oyunu aa!


Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aa oyun çılgınlığı tam anlamıyla devam ediyor. Müptelası olabileceğiniz cinsten bir oyun olup sabır gerektiriyor.
Oyun zorlu bölümlerden oluşuyor. Hatta öyle ki sosya medya hesaplarınızda elde ettiğiniz skorları paylaşmaya başlıyorsunuz. İlk bakışta gayet basit bu ne ki dediğimiz bir oyun ama basit olup ancak bu kadar zor olabilirdi. Sayıları dönen platforma yerleştirmekte ne var ki?
Android için aa oyunu indirmek için buraya içeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekiyor, korkmayın üyelik ücretsiz ]

iPhone ve iPad için aa oyunu indirmek için buraya içeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekiyor, korkmayın üyelik ücretsiz ]

Windows Phone için aa oyunu indirmek için buraya içeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekiyor, korkmayın üyelik ücretsiz ]

aa oyunu nasıl oynanır?
aa oyununu cihazınıza yükleyip açtığınız zaman karşınızda dönen bir platform çıkacak. Ardından bu platforma yerleştirmek üzere alttan sayılar gelmeye başlayacak. Elinizde bulunan sayıları platforma yerleştirmeniz gerekiyor. Böylelikle yeni bölümlere geçebiliyorsunuz. Eğer sabırlı değilseniz zorlu bölümler için para veriyorsunuz. Ancak bölümleri kendi emeğinizle o heyecanla geçmek ayrı bir olay. Oyundan cidden keyif almak istiyorsanız paranıdı değil becerinizi ortaya koyun.
Eğer sizde bu eğlenceli ve zorlu oyunu oynamak istiyorsanız aşağıdaki güvenli bağlantılardan Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemleri için oyun mağazasına ulaşabilirsiniz.